New Posts New Posts RSS Feed - Pocetnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pocetnik

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 01:33
Di je dekstroza i zašto si skratio rižu nakon treninga? Zato što si dignuo zobene? Smile Radje ti nakon treninga pojedi više pa skrati dorucak Wink


Što se težina tice, nemoj tako gledat........premalo u odnosu na koga? Bitno je samo kako ti napreduješ u odnosu na sebe. Pišeš li te svoje treninge, imaš li uvid u svoj napredak?


Što se razmaka izmedju obroka tice, ako ti tako odgovara pusti, nece ti se ništa usporit. Samo prati da li ti više odgovara nakrcavanje u jednom obroku ili dijeljenje na dva manja.....to je sad stvar pojedinca.


I 50-60 g orašastih ti nije baš isto kao žlica maslinovog.....razlika je dobrih 200-njak kcal i 15-ak g masti, pa pripazi na to Wink


Gledaj, sve ovisi kako ti sve skupa ide - kako kilaža raste, kako snaga raste, kako ta forma izgleda - ako si ti time zadovoljan zašto biš mijenjao? Kad nešto zapne onda mijenjaj. Dok ti sve ide prema planu, ne zamaraj se. Samo rješi problem sa spavanjem, prespavat ceš život, damn Tongue









"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jozotepsija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2012
Location: Slavonski Brod
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jozotepsija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 08:54
Što se dekstroze tice,pricao sam s dosta ljudi u teretani i kažu da se od dekstroze dosta umasti,da ju trebaju koristiti samo ekto tipovi,u biti oni koji se bdaš ne mogu udebljat
Tako da cu radije pojesti šaku brusnica poslije treninga nego dekstrozu :D

A gledam otprilike na ljude svoje težine,samo okvirno da znam :)
Uvide imam,otkad sam krenuo na masu dižem bar 30% više :D

A za masti se ne brinem toliko,tj njih ne brojim baš,pokušavam jesti što manje loših masti,najcešci izvor su mi maslinovo ulje i orašasti plodovi
Tak da me ne brine to :P

A UH sam digao jer je kilaža bila stala,sad sam 300 g UH

A za spavanje hahaha
Ma to ti je kod mene precudno
Nekad spavam 12 sati,nekad 5
Nikako da se ustalim,al eto :D
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 10:28
Aha...a ti ljudi u teretani su....? Smile

Gle, dalo bi se sad komplicirati s tom dekstrozom, ni ja ju ne uzimam, ali mene zanima kako si napredovao kad si ju uzimao, jesi li se umastio?

Ne bih baš rekla, nisi se požalio Tongue

Mislim da ceš se prije umastit od previše UH-a u jednom obroku (nakon kojeg te ceka sjedenje), nego od pravilne doze dekstroze u pravo vrijeme nakon dobro odradjenog treninga.


I baš biš masti trebao brojat, lako se preracunat u njima pa za možebitni fat gain lažno optužit dekstrozu ili tako nešto  Smile 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jozotepsija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2012
Location: Slavonski Brod
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jozotepsija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 11:17
Jedan je bio prvak u body fitnessu prošle god :P

Mislim da jesam
Nisam siguran pošto se nisam slikao,al osjetim
Možda se malo preseravam(sry na izrazu haha) al kad hocu što manje sala :D

UH cu ipak ubacit u školi (plus p)
Da se rasporedi lijepo

Masti mi ne prelaze 40-50 g ni jedan dan
Je li to previše ili?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 16:37
Originally posted by jozotepsija jozotepsija wrote:

Što se dekstroze tice,pricao sam s dosta ljudi u teretani i kažu da se od dekstroze dosta umasti,da ju trebaju koristiti samo ekto tipovi,u biti oni koji se bdaš ne mogu udebljat
Tako da cu radije pojesti šaku brusnica poslije treninga nego dekstrozu :D


ma gluposti ja bih rekla vocni šecer tj fruktoza prvo puni jetreni glikogen, dok ce dekstroza popuniti mišicni što ti nakon vježbanja i treba zar ne? pusti price i probaj na sebi..možda ceš se umastit (što sumnjam, još jednom procitaj ovo što ti je Gymka rekla za unos UH direktno poslije vježbanja i bez vježbe), možda ce ti biti bolje nego voce, a možda ce ti biti isto..meni recimo nema razlike hocu li uz whey pojest 2 šnite kruha, pojest šljive ili dekstrozu
cookies are for pussies
Back to Top
jozotepsija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2012
Location: Slavonski Brod
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jozotepsija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 20:03
A ne znam
Potrošit cu još ovo što imam
Pa cu probat mj dana bez
Vidjet cemo :D
Šta ti kažeš za masti?previše ili premalo :)?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 22:31
neznam koliko kcal uzimas na dan tj koliko si u suficitu. Vidim samo da su UH na 300, a proteini?
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 22:45
Originally posted by jozotepsija jozotepsija wrote:

Jedan je bio prvak u body fitnessu prošle god :P

Mislim da jesam
Nisam siguran pošto se nisam slikao,al osjetim
Možda se malo preseravam(sry na izrazu haha) al kad hocu što manje sala :D

UH cu ipak ubacit u školi (plus p)
Da se rasporedi lijepo

Masti mi ne prelaze 40-50 g ni jedan dan
Je li to previše ili?


Što onda radiš tu kad imaš prvaka do sebe? Tongue

Misliš da si se umastio. I to baš od dekstroze? Ok, ti onda izbaci dekstrozu ako hoceš pa vidi razliku Wink Kažem ti, imam i ja svoju filozofiju oko toga, ali mislim da svejedno puno puta ljudi okrivljuju krive stvari za umašcivanje Smile Vidi, testiraj na sebi, ionako ce ti svatko tupit svoje.

Masti ti trebaju popunjavat ostatak do željenih kcal, kad središ P i UH-e -  ako rade u tu svrhu dobro je.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jozotepsija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2012
Location: Slavonski Brod
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jozotepsija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 22:58
Proteini su na 200-tinjak g
Pokušavam da bude oko 2g po kili :)

Volim cuti više savjeta
Pa onda vidjeti kako šta
Pogotovo od tebe,stvarno znaš masu tog :D

Testirat cu,postavim slike pa cemo vidjet :)

Aha,aha
Imam nekih aplikacija na mobitelu
Gledat cu da to bude tako onda :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 23:30
Ja cak P više volim gledat po LBM-u, odnosno cistoj masi ;) no nema veze, ne znaju svi tocno pa možeš i tako, na kraju je najbitnije da ti napreduješ na tom unosu.

Ako dobro toleriraš UH-e, onda povecavaj njih kako budeš zapinjao, imaš još mjesta za to. Uglavnom, kako sam vec rekla - masti neka ti samo dopunjuju kcal, nakon što središ to dvoje. Ali iz iskustva sa bližnjima vidjeh kako znaju dobro poslužiti za rast, dakle ne idi ni prenisko, bitne su Wink


Heheh ma.... i ja se izgubim ponekad, bez brige Smile Super je kad imaš prilike trenirati u društvu onih koji su štošta isprobali na sebi, mada to zna cesto bit jedan totalno drugi svijet...a i neki samo slušaju trenere :) no svejedno, bolje i to nego moje okruženje uglavnom Smile

Ti samo polako, bitno da neke promjene vidiš... i kad god zapne - diži malo pomalo od ovoga di si sad. I nemoj se toliko bojat tih masti, nemoj bit ko ja....pa izgubit par dragocjenih godina Smile Minimiziraj ako vec hoceš ali ne brini previše, skinut ceš.... bolje i dobiti malo nego stajati na mjestu.

Slobodno okaci slike Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jozotepsija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2012
Location: Slavonski Brod
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jozotepsija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 23:50
Sad baš gledam
Danas et 40g masti
Sveukupno 2400kcal

Oho,mogao bi i probat povecat onda :D

Men je super što šta god ne znam,pitam,ljudi baš imaju volje za pomoci :)

A igrat cu se sad s tim malo onda
Sva sreca pa se ne bojim kila ko prošle godine :D
Hvala tebi koja si me uvjerila :))

Još malo da narastem ;D
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 23:55
Hvala tebi što si me poslušao Wink

2400 ti je malo, diži to Tongue I  samo rasti, treba ti malo masti za zimu Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jozotepsija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2012
Location: Slavonski Brod
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jozotepsija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2013 at 00:21
:))

Dižem UH i masti?
Za koliko?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2013 at 01:33
Diži što god hoceš! Big smile

Možeš ili/ili ili i jedno i drugo, pomalo - otkad si na 300g uh-a?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jozotepsija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2012
Location: Slavonski Brod
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jozotepsija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2013 at 11:30
Aha
Tek sam krenuo s tim,tj zadnjih tj dana sam na 300g UH
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2013 at 11:31
na 400 bi bio taman :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.