New Posts New Posts RSS Feed - podrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Topic Closedpodrav

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
medostedo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 17
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 10:08
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Originally posted by medostedo medostedo wrote:


nemam ja vremena za to?






Vec mi ovo sve govori bez da citam dalje.



Originally posted by medostedo medostedo wrote:


ne želim ja bit bilder samo reducirat kile i malo se utegnut... pa ako šta imaš za ponudit pucaj :P




Bez brige, mission impossible, pogotovo sa ovakvim stavom...btw. znaš li što znaci rijec bodybuilding, što ti to govori?  I da, utegnut...želiš se utegnut ali bez mišica.....kako...ispuhat? T&#šš1;ngue

Originally posted by medostedo medostedo wrote:

jedino ti se slažem sa zadnjom recenicom :) Naravno sebe prepoznajem u njoj. Bitna je volja i želja :)
 


Jedino sa zadnjom se slažeš? Imamo li onda uopce o cemu pricati? T&#šš1;ngue
Originally posted by medostedo medostedo wrote:

al ima jedna stvar koju svako od vas nije naveo? a to je da nemaju svi ljudi mogucnost placat teretanu? nego si rađe priušte... .
....nešto drugo, recimo nove cipele, torbicu ili ostale drangulije...prioriteti, prioriteti.. WinkZa taj orbitrek bi rađe pol godine išla u teretanu, a kardijala po vani i nešto konkretno napravila nego se valjala po orbitreku iz dana u dan...Ma nije bitna ni teretana toliko, ima i drugih nacina rada na snazi tijela ali nekako...nekako..nekako imaš krivi stav.....I'm off Smile


znate što me zanima? Dali ste vi tu da nekom pomognete i date kakav savjet ili da KRITIZIRATE jel face?
i tko je spominjao kakve torbice i nakit? ljudi danas nemaju za kruh a ne tu neke budalaštine :( mislim daj se osvrni oko sebe.... orbitrek da je loš nebi ga imali ni u teretanama jel? osim tog jeftiniji je nego teretana...
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 11:50
Vec vidim šta ce bit od ovog LOL
Back to Top
medostedo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 17
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 12:10
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Vec vidim šta ce bit od ovog LOL

rat
ajd ne kakajte mi nego
preporucite neku teretanu
neke vjezbe
?
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 12:22
Utegnuti se bez misica je mission impossible   
A nema puno zenskih osoba koje se lako misicave, u manjini su/smo :P Tako da ne brini oko toga..

Uostalom, hoces da kazes da je bolje imati vise kila i biti mlitaviji nego imati maaalo vise misica ? (:
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 14:40
Originally posted by medostedo medostedo wrote:



znate što me zanima? Dali ste vi tu da nekom pomognete i date kakav savjet ili da KRITIZIRATE jel face?
i tko je spominjao kakve torbice i nakit? ljudi danas nemaju za kruh a ne tu neke budalaštine :( mislim daj se osvrni oko sebe.... orbitrek da je loš nebi ga imali ni u teretanama jel? osim tog jeftiniji je nego teretana...


Mislila sam ocu, necu, ima li smisla uopce, nema....al moram zbog svih koji ovako razmišljaju, ne samo zbog tebe - pa idem - kakat kako ti to lijepo kažeš..

Tako je, bravo Clap ja sam tu samo da kritiziram i to uspješno radim vec skoro 3 godine, zato sam i moderator - jer samo kakim ljudima. Valjda lijecim svoje komplekse tako.

cuj me...ako su tebi sve ovo što smo ti svi skupa rekli kritike onda draga moja opet cu ti rec nemamo što pricat. Ako ce ti neko drugi pomoc ok, slobodno, ja se iskljucujem i ne pada mi na pamet dati ikakav savjet - jer iskreno, nakon ovakve djetinjaste reakcije ne zaslužuješ ni minutu mog vremena kojeg rado inace rado poklonim onima koji bar lijepo zamole za savjet i znaju prepoznat dobronamjerne savjete u necemu što izgleda kao kritika.

Došla si ovdje i ocekuješ da ce se svi pretrgati oko tvog programa treninga - za ništa. Imala sam dosta takvih kojima sam pisala pola sata najmanje da se više nikad nebi vratili, a vjerojatno nisu ni primijenili napisano - jer takvi su ljudi - i vec ih jako dobro znam prepoznati iz jedne napisane recenice. To su tipovi - "joj nekako mi  puklo danas da si sredim trbušcic, ako može preko noci pa ajde daj istresi iz rukava nešto pametno faco, a ja cu to raditi 3 dana i odustati jer mi je nešto drugo zabavnije, a burek tako dobro miriše"...a meni ni hvala što sam za ništa odvojila svoje vrijeme da pomognem i ukažem na greške. Ne samo meni, svima nama koji smo ovdje svaki dan. Instant rješenja? Kod mene to tako ne ide.

Ljudi nemaju za kruh....ma nemoj mi sada o tome molim te. Znaš ti koliko ja ljudi znam koji kenjaju da nemaju para za treninge, a troše na takve idiotarije da je to strašno. Kupit ce kutiju cigara dnevno, ispit ce i ispišat 500 kn na cugu preko vikenda, kupit ce si svaki mjesec novu majicu od 200 kn najmanje makar je ormar pred eksplozijom od nagurane robe unutra..da ne nastavljam dalje jer nema smisla... toliko sam izgovora vec cula da ih više ne mogu slušat jer u sekundi svima nađem rupu u rasporedu za 45 min treninga i 200-300 kuna za clanarinu. šta misliš da se ja kupam u parama pa mogu davati toliko mjesecno? Živim u zlatnom dvorcu? Yeah right stara moja, na birou sam vec pun klinac i odricem se mase toga...al ovo je moj prioritet kužiš? Bitni su prioriteti!

Al ono...nema smisla jelda..opet ceš ovo shvatit kao kritiku....a šta se može, šteta... Wink


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
medostedo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 17
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 21:41
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:





Originally posted by medostedo medostedo wrote:


znate što me zanima? Dali ste vi tu da nekom pomognete i date kakav savjet ili da KRITIZIRATE jel face?
i tko je spominjao kakve torbice i nakit? ljudi danas nemaju za kruh a ne tu neke budalaštine :( mislim daj se osvrni oko sebe.... orbitrek da je loš nebi ga imali ni u teretanama jel? osim tog jeftiniji je nego teretana...
Mislila sam ocu, necu, ima li smisla uopce, nema....al moram zbog svih koji ovako razmišljaju, ne samo zbog tebe - pa idem - kakat kako ti to lijepo kažeš..Tako je, bravo Clap ja sam tu samo da kritiziram i to uspješno radim vec skoro 3 godine, zato sam i moderator - jer samo kakim ljudima. Valjda lijecim svoje komplekse tako.cuj me...ako su tebi sve ovo što smo ti svi skupa rekli kritike onda draga moja opet cu ti rec nemamo što pricat. Ako ce ti neko drugi pomoc ok, slobodno, ja se iskljucujem i ne pada mi na pamet dati ikakav savjet - jer iskreno, nakon ovakve djetinjaste reakcije ne zaslužuješ ni minutu mog vremena kojeg rado inace rado poklonim onima koji bar lijepo zamole za savjet i znaju prepoznat dobronamjerne savjete u necemu što izgleda kao kritika.Došla si ovdje i ocekuješ da ce se svi pretrgati oko tvog programa treninga - za ništa. Imala sam dosta takvih kojima sam pisala pola sata najmanje da se više nikad nebi vratili, a vjerojatno nisu ni primijenili napisano - jer takvi su ljudi - i vec ih jako dobro znam prepoznati iz jedne napisane recenice. To su tipovi - "joj nekako mi  puklo danas da si sredim trbušcic, ako može preko noci pa ajde daj istresi iz rukava nešto pametno faco, a ja cu to raditi 3 dana i odustati jer mi je nešto drugo zabavnije, a burek tako dobro miriše"...a meni ni hvala što sam za ništa odvojila svoje vrijeme da pomognem i ukažem na greške. Ne samo meni, svima nama koji smo ovdje svaki dan. Instant rješenja? Kod mene to tako ne ide.Ljudi nemaju za kruh....ma nemoj mi sada o tome molim te. Znaš ti koliko ja ljudi znam koji kenjaju da nemaju para za treninge, a troše na takve idiotarije da je to strašno. Kupit ce kutiju cigara dnevno, ispit ce i ispišat 500 kn na cugu preko vikenda, kupit ce si svaki mjesec novu majicu od 200 kn najmanje makar je ormar pred eksplozijom od nagurane robe unutra..da ne nastavljam dalje jer nema smisla... toliko sam izgovora vec cula da ih više ne mogu slušat jer u sekundi svima nađem rupu u rasporedu za 45 min treninga i 200-300 kuna za clanarinu. šta misliš da se ja kupam u parama pa mogu davati toliko mjesecno? Živim u zlatnom dvorcu? Yeah right stara moja, na birou sam vec pun klinac i odricem se mase toga...al ovo je moj prioritet kužiš? Bitni su prioriteti!Al ono...nema smisla jelda..opet ceš ovo shvatit kao kritiku....a šta se može, šteta... Wink



yeah right sam ti ostani na birou, kad si stvorena za kritiku, a oni tam "tak pametne " ne primaju ;-)
ja sam rekla kako je, cinjenicu Hrvatskog puka!
Od kud ti onda pronalazis pare za vjezbanje? molim te ako si na birou, aj ne kakaj! sve se to moze i doma sa manje para...
osim tog pitala sam pomoc neki savjet za vjezbe, jel kao tu bi trebo bit neko iskusan i pametan i zeljan nekom pomoc, a ne popljuvat ga?

mislim koma
Back to Top
medostedo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 17
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 21:42
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Utegnuti se bez misica je mission impossible   
A nema puno zenskih osoba koje se lako misicave, u manjini su/smo :P Tako da ne brini oko toga..

Uostalom, hoces da kazes da je bolje imati vise kila i biti mlitaviji nego imati maaalo vise misica ? (:

ne neg hocu da kazem da je bolje bit normalan
a ne kao tu neki pametnjakovici!
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 22:05
Normalno mlitav ;)
Back to Top
mrvicaVG View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2011
Location: Novi Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 22:19
a joj joj,covik se trudi izaci u susret,objasniti pomoci ali kaj vrijedi pileci mozak ne shvaca,i onda na kraju ispadneš pricom sprdnje ni kriv ni dužan,ma dobro veli medostedo bolje doma,jer u teretani se može i ozlijediti a jadan onaj trener koji daje upute i pokušava raditi  sa takvim pojedincima
Back to Top
medostedo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 17
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 22:19
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Normalno mlitav ;)

ne nego normalan u glavi
a ne cili život podredit cuclanju whey-ova i koje kakvih šejkova itd...
Back to Top
medostedo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 17
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 22:20
Originally posted by mrvicaVG mrvicaVG wrote:

a joj joj,covik se trudi izaci u susret,objasniti pomoci ali kaj vrijedi pileci mozak ne shvaca,i onda na kraju ispadneš pricom sprdnje ni kriv ni dužan,ma dobro veli medostedo bolje doma,jer u teretani se može i ozlijediti a jadan onaj trener koji daje upute i pokušava raditi  sa takvim pojedincima

i jadan ti koji si našo loncu bit poklopac ;)
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 23:05
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Vec vidim šta ce bit od ovog LOL

And I was right :D
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 23:39
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Vec vidim šta ce bit od ovog LOL

And I was right :D


Kad je spam od samog pocetka :)

Nego sad ozbiljno, najbolji savjet je da si kupis orbitrek, jos bolje dva, znas da u teretana ima uvijek vise njih, to nije bezveze.......jednog koristis kad ti je cilj mrsavljenje, a drugog kad oces malo misicne mase i sam kombiniraj,a i da ti ne dosadi vjezbanje brzo, jer samo vozit jedan postane monotono....... od vjezbica koje mozes na njemu ..... malo vozi unapred, malo vrti unazad, kad ti postane dosadno upali si tv ispred ili procitaj dobru knjigu i zabavljaj se.........ono sve drugo su gluposti, ko je vidio znojit se i bespotrebno trenirat, a da ne velim jos platit za isto   kad mozes kupit orbitrek koji je tajna svake poštenije teretane  i sve odradiš doma.
U osatalom, kriza je s novcem kak veliš, zašto uopce skidat kile i masne naslage? jesi znala da 7 kg masnog tkiva kalorijski te moze hraniti mjesec dana , cemu tu zalihu ako dodju crni dani otopiti kad ti to može spasiti živu glavu..........
Back to Top
medostedo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 17
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 23:43
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:


Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Vec vidim šta ce bit od ovog LOL
And I was right :D
Kad je spam od samog pocetka :)Nego sad ozbiljno, najbolji savjet je da si kupis orbitrek, jos bolje dva, znas da u teretana ima uvijek vise njih, to nije bezveze.......jednog koristis kad ti je cilj mrsavljenje, a drugog kad oces malo misicne mase i sam kombiniraj,a i da ti ne dosadi vjezbanje brzo, jer samo vozit jedan postane monotono....... od vjezbica koje mozes na njemu ..... malo vozi unapred, malo vrti unazad, kad ti postane dosadno upali si tv ispred ili procitaj dobru knjigu i zabavljaj se.........ono sve drugo su gluposti, ko je vidio znojit se i bespotrebno trenirat, a da ne velim jos platit za isto   kad mozes kupit orbitrek koji je tajna svake poštenije teretane  i sve odradiš doma.U osatalom, kriza je s novcem kak veliš, zašto uopce skidat kile i masne naslage? jesi znala da 7 kg masnog tkiva kalorijski te moze hraniti mjesec dana , cemu tu zalihu ako dodju crni dani otopiti kad ti to može spasiti živu glavu..........

baš si divan
evo razmišljam da skup s tobom treniram, al živce
i da daj odi u teretanu brojat orbitreke i masne naslage, a ak nemaš što pametno rec rađe šuti
Back to Top
medostedo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 17
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 23:44
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:


Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Vec vidim šta ce bit od ovog LOL
And I was right :D
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 23:59
a neki ban i slicno?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.