New Posts New Posts RSS Feed - Podloga za vježbanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Podloga za vježbanje

 Post Reply Post Reply
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Podloga za vježbanje
    Posted: 15 Veljaca 2013 at 18:34
Pozz,

imam pitanje u vezi podloge za vježbanje i power wheela s webshopa. Naime dobio sam popust 20% u onoj nagradnoj igri i namjerio se na power wheel, vijacu za preskakanje i podlogu za vježbanje.

Podloga za vježbanje.

Power wheel

Vijaca za preskakanje

Pošto mi je gornji limit 200 i nešto sitno kuna s popustom to ispadne tu negdje. Uzeo bih onu deblju podlogu od 149 kuna ali nemam para i ne znam kad cu imat pa da vas pitam:

Ako na toj podlozi od 4 mm plank izvodi covjek od 185 cm i 85 kg koliko ce mu ona pomoci da ga ne bole laktovi? Sad radim na parketu i kao prvo mi se skliže a kao drugo jako me žulja, znam da sam tetkica al eto, htio bih se koncentrirati na položaj u planku a ne na lakat koji me boli.

I drugo pitanje, hoce li me izdržati taj powerwheel pošto imam 85 kg?

Hvala unaprijed.

Edit: Kad vec ispitujem, racuna li se popust i na dostavu ili prvo popust pa onda dostava?

Edited by Markan1989 - 15 Veljaca 2013 at 18:35
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 19:41
A cuj, nema sad tih podloga da ceš u zraku bit dok izvodiš vježbe.. Kad staneš na to normalno da ce se spljoštit uz pod.. Imam ja slicnu takvu, možda i istu, i svakako je puno bolje raditi na tome nego na podu, udobnije je, ne skliže se, a i utezi mi ne gule pod.. Za ovaj kotacic nemam pojma :D
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 19:59
hvala,

zna netko za "kotacic" možda odgovor ?
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 20:38
Markane, ne znam ciji je ovaj iz linka, ja svake trece godine probam stari Lifeline-ov... Ali idemo logikom, ako ne piše da je za djecu ili žene, a prosjecan muški vježbac je oko 80kg, sigurno ce biti ok. Ionako nikad nije sva težina na njemu, nadam se da neceš stajati na njemu :)   A iduci logikom dalje, dobio si popust od fitness portala, ne od dostavljacke službe, pa sumnjam da je popust i na dostavu...
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 20:48
skužio sam, al imam za kupnju i bez popusta na dostavu :D, idem si baš to narucit pa da ubacim taj kotacic u trening, taman mi nedostaje jedna dobra vježba za core da se ne ponavljam
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 20:51
Ako si iz Zg, poklonim ti ja svoj, ne treba mi. Sa poštom mi se ne da zezati
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 21:07
jbg, vec sam narucio al može i tvoj da mogu mijenjat ruke XD, (bolje daj nekome tko nema para a želi ga)
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 21:08
brz si, što se tu može :)))
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 15:35

Imam jedno pitanje, da li se te podloge za vježbanje uvijaju kao one spužvaste prostirke za plažu, ili kad ih "otvoriš" su vodoravno s podom?


Kad se rade trbušnjaci, "šetaju" li po prostoriji ili se ne skližu??

Ja sa svojim tepihom, dok radim trbušnjake predjem pola dnevnog :D

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2013 at 11:23
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Imam jedno pitanje, da li se te podloge za vježbanje uvijaju kao one spužvaste prostirke za plažu, ili kad ih "otvoriš" su vodoravno s podom?

Kad se rade trbušnjaci, "šetaju" li po prostoriji ili se ne skližu??

Ja sa svojim tepihom, dok radim trbušnjake predjem pola dnevnog :D


Neceš proci pola dnevnog + vecina je vodoravna s podom.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2013 at 12:32
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Imam jedno pitanje, da li se te podloge za vježbanje uvijaju kao one spužvaste prostirke za plažu, ili kad ih "otvoriš" su vodoravno s podom?

Kad se rade trbušnjaci, "šetaju" li po prostoriji ili se ne skližu??

Ja sa svojim tepihom, dok radim trbušnjake predjem pola dnevnog :D





hahahahahahaha...ja sam našao zato rješenje! brat mi sjedi na nogama hahahhahaha...i ja sam imao slicne probleme...na 3 deke radim i još uvjek mi ledja izguljena hahah
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2013 at 13:56
Dobro ti je Zoki odgovorio.Poravnaju se sa podom i ne mrdaju
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2013 at 15:22
dobra je, meni je puno pomoglo jer me ne žuljaju laktovi ri planku više i jako mi olakšavaju elevated hip lift s ramenima na tlu (inace sam vec imao modrice od ovoga) al usprkos samo 4 mm izuzetno sam zadovoljan
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.