New Posts New Posts RSS Feed - Pocetnik s par pitanja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pocetnik s par pitanja

 Post Reply Post Reply
Author
CroTheman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CroTheman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pocetnik s par pitanja
    Posted: 24 Srpanj 2014 at 15:24
Znaci ovako, da krenem od pocetka, imam 16 godina, 76kg i visok sam 175, znaci nisam debel, ali opet nisam niti mrsav, onako normalno građen ali imam sala i masnih naslaga, isao sam u teretanu 6 mjeseci, pa sam to sada presjekao jednim mjesecom streetworkouta, i sada se ponovo planiram vratit u teretanu te razmisljam da pocnem piti proteine, gledao sam impact whey od my proteina, i mislim uzet 3,5kg i to bi mi bilo dovoljno za 2 mjeseca ako bih pio 2 puta dnevno (ujutro i nakon treniga), hoce li mi to pomoci malo da dobijem jos misicne mase i da malo smrsavim (trudim se da imam zdravu prehranu), I drugo pitanje ako prestanem piti to nakon sto potrosim, hoce li se nesto bitno promjeniti, hocu li izgubiti nesto misicne mase ili nesto? 

Molio bi vas da ne komentirate sarkasticno i s visoka, posto sam vidio da kod ovakvih pitanja vecina se pravi vazna pa sere tak uokolo, novi sam u ovome i lijepo sam pitao, a ako ne zelite lijepo odgovorit ne morate ni komentirat!! :D

Hvala :D 
Back to Top
tony4life View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony4life Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2014 at 16:18
da, pomoći će ti to da dobiješ mišićne mase i nešto malo smanjiš postotak body fata

kada prestaneš bit proteine nećeš ništa izgubiti ako ćeš normalno jesti, znači nemoj da se onda skroz opustiš i ne jedeš par sati nakon treninga, samo jedi normalno i u normalnim količinama da nebi došlo do katabolizma tih teškostečenih mišića
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2014 at 16:27
Opet Proteinski AAS ... pa ja nikako da naiđem na taj produkt  ... je***u miša :P Na kojem je to tržištu ? LOL

Od 2 mjerice ćeš dobiti 40 do 60 od prilike g proteina... što možeš izvuči iz 200g piletine...ako imaš još domaće..milina..

Kupi Whey ako baš toliko želiš..ali se informiraj prvenstveno šta je to.... Jer od praha...nećeš dobiti ništa... ni mišiće ... ni izgubiti mast...

Dobit ćeš ono što želiš treningom i disciplinom...

Kao 16- godišnjak... nemoj se zamarati sa proteinima...i ostalim stvarčicama što čitaš na internetu..jedi maminu još bolje bakinu kuhinju...

Kruha masti ujutro.. slanina jaja... nemaš bolji početak dana (osobito ako živiš na selu gdje je domaće preporučujem ti to i za večeru ) hehe

Da puno ne dužim...uhvti se utega..ili vježbi sa svojim tijelom...bilo što..imaš 16 godina...metabolizam ti je mlad jak...brz..kako god okreneš..ako si zdrav dječak... izgledati ćeš super i od bakinih gužvara... 


No ti shvati to kao sarkastično ili glupo..to je moj savjet..a vidit ćeš sve sa godinama da si mogao novce bolje potrošiti da kupiš curi ružu ;)

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
tony4life View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony4life Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2014 at 16:37
mettasttaza sori ak te gnjavim jel možeš meni napisat još šta na onaj topic kaj sam ja otvorio gdje si mi vec komentiro xD
Back to Top
CroTheman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CroTheman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2014 at 14:26
Hmm, hvala na savjetima, moram jos malo razmislit ;D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2014 at 14:29
Originally posted by tony4life tony4life wrote:

mettasttaza sori ak te gnjavim jel možeš meni napisat još šta na onaj topic kaj sam ja otvorio gdje si mi vec komentiro xD

Pošalji mi link :) zbilja ne stignem sve vidjeti niti se sjetiti kome sam pisao :) Trudim se ali eto promakne mi
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.