New Posts New Posts RSS Feed - PMS prejedanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PMS prejedanje

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 08:39
Joj, ja bih dala š00 cevapa za š corny, samo da je slatko!  
Back to Top
direktor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote direktor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 08:48
Originally posted by habitus habitus wrote:

Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

kuzim te.. meni to traje dan-dva. al nemam pojma kaj da ti predlozim za ?zdravo rijesenje·

uvijek razmisljam o tom dok pozudno hodam prema frizderu.  PMS sucks



kada osjetite pozudu za hranom,umjesto da jedete probajte zelju zamagliti casom obicne vode ili sa salatom(ne francuskom)


ti onda sigurno nisi zensko ! pricas bezvezarije.

zene bi u periodu pms-a trebale pojesti vecu kolicinu ugljikohidrata na bazi rize ,grozdjica i meda i tako bar nekoliko dana ,to je bezopasno jer zensko tijelo u periodu pms-a zahtjeva vise brzih uglj.zbog povecane proizvodnje kolicine estrogena. Takodjer treba unositi vise vode da bi se uglj. bolje apsorbirali ,a i bolovi tijekom mjesecnice ce biti manji.A tu je jos i aspekt treninga,neke cure puno bolje
podnose pms dok treniraju i u kombinaciji s prehranom (ne pazim sto jedem) tu ne bi trebalo biti nikakvih problema.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 15:53

Originally posted by enaa enaa wrote:

Theia sto kazes na Corny cokoladice tijekom PMS-a?  

 

Nisam ti bas ljubitelj uh, tako da se ogranicavam uglavnom na tamne cokolade.

A Corny ti nikad ne jedem. Bez veze mi je jer mi samo skoci secer u krvi, a kad me glad nakon toga uhvati!!!!! uuuu........ Izbjegavam takve slastice.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 15:55

Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

corny nije tako los, al kad ga malo proucim, vidim sve one tzv. zitarice doslovno oblozene sa secerom...
uopce mi se ne cini zdravim ni kvalitetnim, a svi to jedu tjeseci se da je bolje jest to neg cokoladu.   ja bi prije cokoladu odabrala no, theia, ti vjerojatno bolje znas o tom...
 

 prvo sam odgovorila na post prije tvog i tek sad tvoj procitala.

Pa da, bolje mi je zadovoljiti tu zelju sa kvalitetnom tamnom cokoladom ako vec ne mogu kontrolitati zelju za slatkim!

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 15:56

Originally posted by direktor direktor wrote:

Originally posted by habitus habitus wrote:


kada osjetite pozudu za hranom,umjesto da jedete probajte zelju zamagliti casom obicne vode ili sa salatom(ne francuskom)


ti onda sigurno nisi zensko ! pricas bezvezarije.

 

 TAKO JEEEEEE!!!!!!

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 08:56
Thnx! Odoh po tamnu cokoladu za krizne trenutke koji dolaze!  
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2009 at 15:01
Joooj jadna ja mene to nekad vata u naletima... Hehe, tjedan dana prije - 2 dana, pa 3 ništa, pa opet 2 dana abnormalna želja!!

cokoladu ne kupujem, a sad veeeliki problem mi je kakao, opet jedna caša kakaa ko pola cokolade...

Nikako na zelenu granu


Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2009 at 23:34
  Prestani kupovati i kakao.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2009 at 23:55
Originally posted by ewie ewie wrote:

jedna caša kakaa ko pola cokolade...


ne pricaj rubish
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2009 at 11:50
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ewie ewie wrote:

jedna caša kakaa ko pola cokolade...


ne pricaj rubish


A ne znam baš, 2 dcl mlika (svježe š,5 m.m.) 92 kcal, šecera stavim bar 4 pune cajne žlice oko š60 kcal i isto toliko kakaa što je isto oko š60 kcal pa racunaj... A mlijecna cokolada ima cca 528 kcal. Skoro ko cila cokolada zapravo.

P.s. Inace ne brojim kalorije a sad sam se potrudila ih malo zbrojiti


Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2009 at 13:12
  ma daj....4 žlice šecera u jednu šalicu kakaa....ma na šta to slici....;)

Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2009 at 13:36
A što cu kad jako volim slatko


A pokušavam smanjiti, kako sam još prije 2 god smanjila sol na min, odrekla se pušenja, tako cu nadam se i šecer
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2009 at 00:09
Originally posted by ewie ewie wrote:

  šecera stavim bar 4 pune cajne žlice




Uh......
Back to Top
ljenivac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ljenivac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2009 at 15:45
I ja u one dane jedem vece doze slatkoga, jednostavno organizam trazi, a citala sam da uskracivanjem se samo organizam prepadne pa skladisti zalihe i ne razgradjuje dalje. Tako da ja si dam oduska dva dana, a kaj cu..
Back to Top
Darco View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2009 at 16:26
Cure, slinite na ovim slikama: http://www.funonthenet.in/articles/chocolate-treats.html

Dobro da su samo slike, a danas nedjelja :P
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2009 at 19:19
A joooj Darco, supeer su slike njaaam, sad sam gladna 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.