New Posts New Posts RSS Feed - PMS prejedanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PMS prejedanje

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2007 at 09:59
Originally posted by dalila dalila wrote:

 Ja ukradem necaku cokoladu onda....;)

 

 Jadnicak mali!!!

Back to Top
givenchy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote givenchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2007 at 18:48

 jaoooo, kad mene uhvati PMS - nuttela je jedini lijek :DD

 

^^

Back to Top
krijesnica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krijesnica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2007 at 13:01

 Cula sam da sumece od magnezija pomazu u pms-u. Probala sam, i ne znam da li je to bilo zato, ali bila sam manje razdrazljiva i manje mi se papalo slatko, tako da je moj dragi bio mirniji pokraj mene - nisam ga imala na nisanu cijelo vrijeme. Ne znam, probajte pa javite kako je bilo.

Uhhh, sad sam se sjetila Nutelle sa vrucim palacinkama....

Life is like a box of chocolate. U never know what U R gonna get.
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2007 at 16:07
Originally posted by krijesnica krijesnica wrote:

 Cula sam da sumece od magnezija pomazu u pms-u.



Istina. I ja sam probala, ne toliko zbog pms-a, nego zbog bolova koje znam imati prvi dan menstruacije. I zbilja su pomogle. Ublazile su mi donekle pms, ali i bolove, sto mi je puno vaznije. Napadi za slatkim nisu nestali, ali manje sam napuhnuta prije menge, grcevi su blazi, traju krace i opcenito se bolje osjecam u to doba.

Prvi put kad sam ih pila isto nisam bila sigurna da je od toga, ali nakon par mjeseci sam skuzila da nema od cega drugog bit. Preporucam curama koje imaju problema s nadutosti i grcevima! (mg opcenito smanjuje grceve misica)

Dobre su od natural wealtha, ali skupe ko vrag. Jeftinija verzija su das gesunde plus od dm-a (sumece ili pastile za zvakanje).
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2007 at 23:42
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 Ja ukradem necaku cokoladu onda....;)

 

 Jadnicak mali!!!



hahaa... ma nije...on to rado podjeli sa tetom....;)
Back to Top
mala View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2007
Location: Cyprus
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2007 at 11:35

 Sada cu zvucati cudno, ali ja zaista nikada nisam osjetila pms. Jedino sto osjetim par dana prije sto dobijem da mi se trbuh napuhne i da sam puna plinova i da sve sto pojedem izbacim za par sati. nemam nikakvu specijalnu potrebu za hranom, niti osjetim da mi hormoni lude.

Jel' to vama cudno? Meni je, jer zaista sve zene oko mene vriste kad je u pitanju pms...

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2007 at 12:50
Originally posted by mala mala wrote:

Jel' to vama cudno? Meni je, jer zaista sve zene oko mene vriste kad je u pitanju pms...


Svakako si u manjini, ali nije cudno, zasto bi bilo. Budi sretna, blago tebi!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2007 at 12:33
Originally posted by mala mala wrote:

 Sada cu zvucati cudno, ali ja zaista nikada nisam osjetila pms.

 

A joooooooooj, pa ti ni ne znas sta propustas!!

Ja ti dosta vremena provodim sama tako da sam poprilicno upoznata sa svojim tijelom. Hm.... znas kad u ovulaciji osjetim kad mi putuje jajna stanica....  Cudno skroz. Tako da ti ni ne moram pricati kako dozivljavam pms! Uh!

Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2007 at 13:58
Ja totalno podrzavam pms prejedanje...i kao sto je netko rekao: Imamo opravdanje i to dobro Nista se nece dogoditi od extra hrane kroz par dana...  
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2007 at 23:11
citam jucer besplatni 24sata i pri kraju clanak "Zbogom, PMS". Uglavnom je o nekoj novoj kontracepcijskoj superpiluli, no izmedju ostalog na temu PMS-a kazu da 2 tjedna (?!) prije menstruacije treba izbjegavati:
- crveno meso
- mlijecne proizvode
- kofein
- secer
- alkohol
- cokoladu
- tamne cajeve
- slanu hranu

Bolje da su taj odlomak premjestili u rubriku vic dana, jer da se tog probam pridrzavati, morala bih se izvlaciti na neuracunljivost.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2007 at 10:11

Originally posted by Signorina Signorina wrote:

citam jucer besplatni 24sata i pri kraju clanak "Zbogom, PMS". Uglavnom je o nekoj novoj kontracepcijskoj superpiluli, no izmedju ostalog na temu PMS-a kazu da 2 tjedna (?!) prije menstruacije treba izbjegavati:
- crveno meso
- mlijecne proizvode
- kofein
- secer
- alkohol
- cokoladu
- tamne cajeve
- slanu hranu

Bolje da su taj odlomak premjestili u rubriku vic dana, jer da se tog probam pridrzavati, morala bih se izvlaciti na neuracunljivost.
 

HAHAHA!!!! Pa ovo je prestrasno.... Kao da citam neke upute "kako sprijeciti rak", ne disati, ne jesti, ne kretati se.....

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2008 at 09:21
Theia sto kazes na Corny cokoladice tijekom PMS-a?  

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2008 at 12:20
corny nije tako los, al kad ga malo proucim, vidim sve one tzv. zitarice doslovno oblozene sa secerom...
uopce mi se ne cini zdravim ni kvalitetnim, a svi to jedu tjeseci se da je bolje jest to neg cokoladu.   ja bi prije cokoladu odabrala no, theia, ti vjerojatno bolje znas o tom...
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2008 at 12:59
Ozbiljno???? Ode mi i posljednja nada ...
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2008 at 20:21
a nisam ziher, al imam takav dojam. cini mi se vrlo nezdravo i preslatko.  
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 01:04
 A mozes i otici na cevape neke;) bolje od cornia;) Meni je jednom jedan trener rekao da su cevapi bolji od slatkog;)))) hahahaaa
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.