New Posts New Posts RSS Feed - PMS prejedanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PMS prejedanje

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: PMS prejedanje
    Posted: 01 Rujan 2007 at 20:48

 Vjerujem da me puno zena razumije kad spomenem pms i hranu - to nikako nije normalno povezano vec se radi o takvoj zelji za hranom koju niiiiiiiiiikako zadovoljiti!!!!  

Sva sreca pa to traje kratko (bar kod mene), ali zanima me da li netko ima neko zdravo rjesenje za takve situacije? Ne daj boze da traje duze jer bi bez beda bila prava mala  !!!!!

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2007 at 22:04
kuzim te.. meni to traje dan-dva. al nemam pojma kaj da ti predlozim za ?zdravo rijesenje·

uvijek razmisljam o tom dok pozudno hodam prema frizderu.  PMS sucks


Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2007 at 18:32

Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:



uvijek razmisljam o tom dok pozudno hodam prema frizderu. 

 

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2007 at 19:32
 Hihihi.... da, ja isto mislim da bas nema zdravo rijesenje...malo se prepustis...pa malo duzi trening...da potrosis;)) A ta dva dana u mjesecu nam valjda moze biti i oprosteno;)) Mislim..od nas samih;))  

Edited by dalila
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2007 at 10:28

 

Volim kad imam podrsku u grijehu!

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2007 at 13:48
ma pms je zapravo zakon... bar mozemo jest sve kaj ocemo, a da imamo opravdanje

zivio pms!
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2007 at 18:04

Originally posted by dalila dalila wrote:

 malo se prepustis...pa malo duzi trening...da potrosis;))  
 

Tocno to ja radim. Prije sam se jos grizla zbog prejedanja u pms-u, a sad me bas briga. Tih par dana u mjesec dana nis ne znace. Barem sam si sretnija i ne grizem druge kad se prejedem u toku pms-size.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 09:34

 

Znaci, bez griznje savijesti?!?!!

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 15:50
definitivno.

griznja savjesti ionak dolazi tek poslije. a o njoj ne razmisljamo prije pretrpavanja svacim

onda bolje jest mirne savjesti. a poslije pms-a opet zapet
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 17:08
Joj,ovo mi je trenutno aktualna tema, od sinoc, kad se polako prisuljao pms. Nakon obilne vecere jos sam se utopila u š00g cokolade za kuhanje. Kad je kriza, dobra je i ta. Da je nije bilo, valjda bi i onu u prahu smazala na veliku zlicu 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2007 at 09:49

Originally posted by Signorina Signorina wrote:

valjda bi i onu u prahu smazala na veliku zlicu 

Uh, znam kakav je to feeling!

Znala sam ja zbog coksice u nedjelju kad nisu radili ducani (onaj jedan period) prevaliti pola grada i platiti domacicu i 23 kn!!!!! (wtf!) I onda dodem doma, pojedem 3 kolacica i - zelja zadovoljena!

Ali taj trenutak kad saznas da nemas nista doma pa kad te opali ona apstinencijska kriza...... Gaaaaadnoooo....

Back to Top
habitus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote habitus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2007 at 14:35
Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

kuzim te.. meni to traje dan-dva. al nemam pojma kaj da ti predlozim za ?zdravo rijesenje·

uvijek razmisljam o tom dok pozudno hodam prema frizderu.  PMS sucks



kada osjetite pozudu za hranom,umjesto da jedete probajte zelju zamagliti casom obicne vode ili sa salatom(ne francuskom)
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2007 at 15:15
Originally posted by habitus habitus wrote:


kada osjetite pozudu za hranom,umjesto da jedete probajte zelju zamagliti casom obicne vode ili sa salatom(ne francuskom)



Probala. Puno puta. Nekak imam filing da nisi zensko. Si vidio onu reklamu sa zelenim cudovistem koje se zove "monstruozna zelja za slatkim"? To tak slicno i u stvarnosti izgleda, barem kod mene...

Hormoni su grda stvar.
 

Edited by Signorina
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2007 at 15:42

Originally posted by Signorina Signorina wrote:

 
Si vidio onu reklamu sa zelenim cudovistem koje se zove "monstruozna zelja za slatkim"? To tak slicno i u stvarnosti izgleda, barem kod mene...

 
 

 Oooo, daaaaa.... Kad se samo sjetim potrage za slatkim u pms-u!

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2007 at 16:01
 
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2007 at 23:24

 Ja ukradem necaku cokoladu onda....;)

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.