New Posts New Posts RSS Feed - PMS ispovjeda&#ššš;nica - girls &#ššš;nly ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PMS ispovjeda&#ššš;nica - girls &#ššš;nly ;)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 12>
Author
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 19:03
A dalila moja, to zapravo tak slatko sve zvuci.

Ja sam skužila da je jako važno da se opustim da to sve prestane. Zapravo je moj veliki problem što ne volim tu svoju žensku placljivu stranu, a njoj kao da treba da je se pusti da postoji, pa da ode. Paradoksalno.

Budite dobre prema sebi ovih dana. Napunite si kadu, stavite neku dobru mirisnu sol, svjecice okolo, mjuzu neku u kupaonu i prisjetite se svega na što ste ponosne kod sebe. :))) To ženica u nama treba ovih dana.  Tetošenje, maženje i paženje. I od drugih, ali još važnije od nas samih.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 19:19
  upravo sam na ulazu u stan "ukrala" cvijece iz vrta....bilo mi je tako lijepo... ;)

 Ma ja nisam znala prije da to imam.... ;) tu stranu... ;) i ja ju ne volim isto ... ;)
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 10:38
  Prvo da pohvalim novootvorenu temu E sad ja imam dva pms na mjesec tako da ja nikako da izdržim mjesec dana a da jedem normalno Katastrofa totalna,i samo pucam po šavovima kad krene:"Mama kupi mi nešto slatko!!!" Za mene ce biti uspjeh ako mjesec dana izdržim onako fino po pravilnoj prehrani.Možda ce mi se neki smijat ali za pocetak mi je cilj da punih mjesec dana izdržim s pravilnom prehranom,ali nažalost samo me obeshrabruje to sve skupa i teško mi je.Gymka podhitno ta mineralna i RI da ti se izjadam malo
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 17:48

 2 na mjesec?  Ja sa jednim ovako izgledam trenutno 

Nema frke janja, gym interventna je spremna

Istina da je i meni potreban netko da me lupa po tikvi zadnje dane al ajde, pogurat cemo se nekako

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 19:50
  Ja se riješila....i to bez nekih grijeha...sa puno treninga... ;)

 BTW. imam još upalu leđnih mišica.....boliiiii Jedva cekam opet šipku......
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 22:50
Ah, PMS... Predivne li stvari, zar ne?

Uglavnom, kada me uhvati... A uhvati me TOcNO tjedan dana prije nego li trebam dobiti - luda sam, doslovno. Osjecam se kao nekakav psycho, jer mijenjam raspoloženja užasno, ždere mi se samo slatko i mogla bi živjeti na cokoladi, sve ostalo mi je bljutavo itd. itd.

I onda nek mi netko kaže da je PMS izmišljotina... Pih. Da bar. Onda bi se nekako i mogla boriti protiv toga, hehe.

Inace, da li se i vama događa da kada jedete neku hranu dok ste u PMS-u (npr. cokoladu) da je fenomenalnog okusa, a kad PMS prestane (meni redovito prestaje sa prvim danom što dobijem) cokolada više nema taj isti, fenomenalni okus... Meni se to stalno događa i stvarno mi je cudno, pa me zanima da li još netko ima slicnih iskustava?
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 07:35

 baaaaaaaaaaaa... osjecam da cu uskoro ic po slag u ducan.. nooooooooouuu helllp... a tako mi je tjedan bio discipliniran... i sad vraziji pms.... imam potrebu ic nesto kupit.. bilo sta, kremu za ruke, sampon, u dm.. trošit... zadovoljit... mrzim to

Groan

Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 11:42
Isuse, Ena!!!!!!!!
(jucer sam ostavila u dmu 700 kn).... i danas sam stajala
pred policom s cokoladama kontemplirajuci... na kraju nisam
kupila, ali eto.. pred-pms je krenuo i meni
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 13:04

ja sam danas jako u pms-u .. jako.. i neznam sta da
radim,
osjecam se jako lose i KUKA MI SEEEEEEEE!!!!

i'm SENZITIVE!!!!! kako se mrzim kad me šoraju hormoni...
izvukla sam iz ormara neku najpodrapaniju ali mekanu
majicu koja ne spada ni u kategoriju ''za po doma'' a
kamoli '' za ''bit bolestan u krevetu'' al eto.... samo
da je meko i toplo i da me ne stisce jos kad bi imala
okusa po cokoladi...

mmmmmm kinder bueno- u donjoj desnoj ladici ispod
kunjiskih krpa i kuharice, sakriven, ceka pms...

accccc  

Fiesta bas mi je festa u glaaaaviiii

 



Edited by ena:)))
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 13:13
:)))))))))
Sad se mazi i pazi. Onda prođe brže. I lakše nekako.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 13:14
  ovako cu se mazit i pazit :) hihiihihiihihi
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 07:16
danas me strah...
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 09:38
ajde draga, daj si oduška, mazni malu coksicu i to je to... ja se bome ne patim tako cvaknem nešto ( dobro to je kod mene onda raspašoj al štaš... dozvolim si
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 09:47
ma kao da si ja ne dozvolim... samo je to malo precesto i
preobilno.. nisam ti ja tip za ''kockicu'' cokolade... ili
sve il ništa... zato sam sad bila do ducana - kupila sam
onaj puding novi neki vanilija burbon.. pa cu si
napjavit...
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 09:58
ee ti si definitivno ko ja ne mogu jedan red cokolade, vec cijelu tablu i ne stajem dok sve ne slistim, isto tako i sa svime drugim... imam preobilne obroke
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 13:11
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

danas me strah...



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.