New Posts New Posts RSS Feed - PMovi - prijetnje?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PMovi - prijetnje?

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: PMovi - prijetnje?
    Posted: 27 Listopad 2009 at 21:38
Ukoliko vidim ili cujem da nekolicina clanova dobiva bilo kakve prijetnje putem PMa - clan koji izaziva odnosno prijeti ostalima, više nikad u životu nece vidjeti ovaj forum!

Molim sve clanove da ukoliko dobiju privatnu poruku (PM) "cudnog" sadržaja ili ukoliko nicim izazvani dobivaju opomene od bilo kojeg clana s foruma, da se ovdje jave i da to riješimo!

Nema mjesta za bilo kakve prijetnje na ovom forumu!

Hvala!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 22:59
  Ne znam zašto imam osjecaj da ovo ima veze s Gogom i samnom, pa cu za svaki slucaj kopirati jedini PM koji sam poslao.

Quote

-- Prijaanja OP poruka --
Poslao/la : Lega
Poslana : 27 Listopad 2009 u š5:33

 
Originally posted by Gogo Gogo wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

  Svaka cast ekipi koja ima volje nakon xy godina i xy clanova iznova raspravljati o obroku poslije treninga i whey proteinu, po meni je to debilizam i zato ne želim ulaziti u ovakve rasprave ciji odgovori leže u 30 tema na ovom podforumu.

Stvarno svaka cast, koliko puta sam pohvalio Gym_girl i Illuvatara za neprestano žvakanje jednog te istog kako dođe novi clan.. samo, nažalost, dugo nisam naišao na temu u kojoj sam procitao nešto novo.

(Nemojte me krivo shvatiti, daleko od toga da sam ja prepametan i nešto puno znam... Ali ovakva pitanja trebaju biti riješena FAQom i nema potrebe da se vec 3 godine, koliko sam na forumu, vodi ista rasprava ide li dekstroze manje, jednako ili više nego wheya.)


Inspired by:

Originally posted by Gogo Gogo wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Ocito nisi dobro citao jer smo vec pisali o tome...

Mrsko mi je sad tražiti zbog tebe te teme jer to bi zapravo trebao biti tvoj posao.

Sretno


dobro ljubavi mislio sam u ovoj temi,ali nema veze netko ce mi vec dati odgovor...


Odgovor na tvoje pitanje je OVDJE.

Dobronamjerni savjet:
Poradi na prvom dojmu koji ostavljaš prilikom stupanja u novu zajednicu.
Kada sam poceo pisati ovaj post, mislio sam da se obracam nekome u prvim srednjoškolskim danima, no prema tvom profilu si š0 godina stariji.

Kukaš, jauceš, ali ne vidim neku pravu odlucnost između tvojih redaka.
Nemam ništa protiv opcije da nisam u pravu, i da u šestom mjesecu postaš transformaciju na koju cu zinuti i skinuti ti kapu..

Dotad si samo n-ti u nizu koji pita za dekstrozu, a nije ju ni kupio. (Ako opet nisam u pravu, ispravi..)

Pozdrav!
Filip


Edit: Nakon citanja posta vidim da možda ispadam grub prema Illuvataru i Gym_girl. To mi nije nikako bila namjera i ovo "svaka cast" je iskreno, bez sarkazma..
  


cek ti to za mene kazes da postavljam pitanja kao dijete>??


bingo majstore!


To je sve, tu je rasprava stala, znaci poslao sam PM da ne zagađujem forum s postom od dvije rijeci.

Ukoliko sam pobrkao loncice, ispricavam se, te vas molimo da ovu poruku smatrate nevažecom
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 23:03
 pobrkao si loncice
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 23:32

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 09:36
Da, pobrkao si loncice. 
Netko drugi je malo agresivniji....
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 12:22
Originally posted by Lega Lega wrote:

  Ne znam zašto imam osjecaj da ovo ima veze s Gogom i samnom, pa cu za svaki slucaj kopirati jedini PM koji sam poslao.

Quote

-- Prijaanja OP poruka --
Poslao/la : Lega
Poslana : 27 Listopad 2009 u š5:33

 
Originally posted by Gogo Gogo wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

  Svaka cast ekipi koja ima volje nakon xy godina i xy clanova iznova raspravljati o obroku poslije treninga i whey proteinu, po meni je to debilizam i zato ne želim ulaziti u ovakve rasprave ciji odgovori leže u 30 tema na ovom podforumu.

Stvarno svaka cast, koliko puta sam pohvalio Gym_girl i Illuvatara za neprestano žvakanje jednog te istog kako dođe novi clan.. samo, nažalost, dugo nisam naišao na temu u kojoj sam procitao nešto novo.

(Nemojte me krivo shvatiti, daleko od toga da sam ja prepametan i nešto puno znam... Ali ovakva pitanja trebaju biti riješena FAQom i nema potrebe da se vec 3 godine, koliko sam na forumu, vodi ista rasprava ide li dekstroze manje, jednako ili više nego wheya.)


Inspired by:

Originally posted by Gogo Gogo wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Ocito nisi dobro citao jer smo vec pisali o tome...

Mrsko mi je sad tražiti zbog tebe te teme jer to bi zapravo trebao biti tvoj posao.

Sretno


dobro ljubavi mislio sam u ovoj temi,ali nema veze netko ce mi vec dati odgovor...


Odgovor na tvoje pitanje je OVDJE.

Dobronamjerni savjet:
Poradi na prvom dojmu koji ostavljaš prilikom stupanja u novu zajednicu.
Kada sam poceo pisati ovaj post, mislio sam da se obracam nekome u prvim srednjoškolskim danima, no prema tvom profilu si š0 godina stariji.

Kukaš, jauceš, ali ne vidim neku pravu odlucnost između tvojih redaka.
Nemam ništa protiv opcije da nisam u pravu, i da u šestom mjesecu postaš transformaciju na koju cu zinuti i skinuti ti kapu..

Dotad si samo n-ti u nizu koji pita za dekstrozu, a nije ju ni kupio. (Ako opet nisam u pravu, ispravi..)

Pozdrav!
Filip


Edit: Nakon citanja posta vidim da možda ispadam grub prema Illuvataru i Gym_girl. To mi nije nikako bila namjera i ovo "svaka cast" je iskreno, bez sarkazma..
  


cek ti to za mene kazes da postavljam pitanja kao dijete>??


bingo majstore!


To je sve, tu je rasprava stala, znaci poslao sam PM da ne zagađujem forum s postom od dvije rijeci.

Ukoliko sam pobrkao loncice, ispricavam se, te vas molimo da ovu poruku smatrate nevažecom



no sikiriki lega....opusteno samo
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 13:36
Ja sam upozoravao thorna par puta preko pm-a no nisam se prijetio 
Hocu li dobiti ban?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 14:40
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ja sam upozoravao thorna par puta preko pm-a no nisam se prijetio 
Hocu li dobiti ban?


Joj daj Illy, kakav ban...
Nismo ludi - upozorenje nije prijetnja..
Ti si FIT moderator i to ceš i ostati.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 22:13
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ja sam upozoravao thorna par puta preko pm-a no nisam se prijetio 
Hocu li dobiti ban?


Joj daj Illy, kakav ban...
Nismo ludi - upozorenje nije prijetnja..
Ti si FIT moderator i to ceš i ostati.

Njemu lovorike, meni blato u oci al ok.

Niste ludi pa naravno, tko ce koga nego svoj svoga, štititi dakako.

I daj illy bez lažne skromnosti kad znaš da se nije odnosilo na tebe, vec o kome drugom nego meni. Izvor svih zala, sodomije i neljudskoga na ovom forumu je  - thorn.

Ok, rješena je stvar, svi znate di ste u mojim...ocima, ja u vašim također i tocka.

Idemo dalje!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 17:01
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ja sam upozoravao thorna par puta preko pm-a no nisam se prijetio 
Hocu li dobiti ban?


Joj daj Illy, kakav ban...
Nismo ludi - upozorenje nije prijetnja..
Ti si FIT moderator i to ceš i ostati.

Njemu lovorike, meni blato u oci al ok.

Niste ludi pa naravno, tko ce koga nego svoj svoga, štititi dakako.

I daj illy bez lažne skromnosti kad znaš da se nije odnosilo na tebe, vec o kome drugom nego meni. Izvor svih zala, sodomije i neljudskoga na ovom forumu je  - thorn.

Ok, rješena je stvar, svi znate di ste u mojim...ocima, ja u vašim također i tocka.

Idemo dalje!


A rekao bih da ce takav poznavatelj sarkazma prepoznati isti kad ga vidi
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 17:33
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ja sam upozoravao thorna par puta preko pm-a no nisam se prijetio 
Hocu li dobiti ban?


Joj daj Illy, kakav ban...
Nismo ludi - upozorenje nije prijetnja..
Ti si FIT moderator i to ceš i ostati.

Njemu lovorike, meni blato u oci al ok.

Niste ludi pa naravno, tko ce koga nego svoj svoga, štititi dakako.

I daj illy bez lažne skromnosti kad znaš da se nije odnosilo na tebe, vec o kome drugom nego meni. Izvor svih zala, sodomije i neljudskoga na ovom forumu je  - thorn.

Ok, rješena je stvar, svi znate di ste u mojim...ocima, ja u vašim također i tocka.

Idemo dalje!


A rekao bih da ce takav poznavatelj sarkazma prepoznati isti kad ga vidi

Odlican
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.