New Posts New Posts RSS Feed - Ples i fitness na šipci by Ingrid Jerak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ples i fitness na šipci by Ingrid Jerak

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
IngridPoleDance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IngridPoleDance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ples i fitness na šipci by Ingrid Jerak
    Posted: 11 Studeni 2010 at 01:54
  Evo me opet poslije dužeg izbivanja .
Želim obavijestiti zainteresirane za ples i fitness na šipci da sam pocela držati treninge i u Zagrebu. Za sada je to samo subotom i to u Fitness centru Reforma, Savska š20. Pristup je individualan, po 2 osobe na šipku i 4 su šipke u dvorani. Imam 2 licence za instruktoricu plesa i fitnessa na šipci. Ako nekoga zanima može mi se javiti mailom na [email protected]

Pozdrav svima!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 11:13
Kakav je interes u Zagrebu za ples i fitness na šipci? 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
IngridPoleDance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IngridPoleDance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 12:55
  Sve je veci interes ne samo u Zagrebu nego i u cijeloj Hrvatskoj za ples i fitness na šipci kao oblik sportsko-plesnog treninga. Buduci da ja radim školski, tj primjenjujem znanje koje sam stekla polažuci ispite za trenericu plesa i fitnessa na šipci polaznice su zadovoljne i vesele se svojim postignucima.
Trenutno imam grupu pocetnica i grupu naprednih cura, a od slijedece radionice (20.šš.) pocinjemo s pripremama za veliku produkciju koja ce biti u veljaci 20šš. u HNK Zadar. Svi koji žele nauciti ili povecati svoje znanje plesa na šipci su dobrodošli!
Pozivam i decke da probaju jer je trening na šipci prilagođen i njima
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 14:31
Originally posted by IngridPoleDance IngridPoleDance wrote:


Pozivam i decke da probaju jer je trening na šipci prilagođen i njima

Da mi je to vidjeti... kako se decki vitlaju oko šipke..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
IngridPoleDance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IngridPoleDance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 11:09
  Zoki dođi ti , budi prvi i podijeli svoje iskustvo ovdje
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 11:25
Originally posted by IngridPoleDance IngridPoleDance wrote:

 
Zoki dođi ti , budi prvi i podijeli svoje iskustvo ovdje


Da Zoki, ajde pa nam javi .
Jel se pleše u grupi sa curama na štangi?
kakv je dress code muškima? oni nemoraju štikle imat?

Edited by The Phoenix
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 11:27
Originally posted by IngridPoleDance IngridPoleDance wrote:

  Zoki dođi ti , budi prvi i podijeli svoje iskustvo ovdje

Ja sam radije za bodyweight vježbe, nisam za ples na šipci..
Ali slike s prvog treninga u Zagrebu možeš postaviti ovdje..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
IngridPoleDance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IngridPoleDance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 12:23
  Phoenix, nitko ne vježba u štiklama, nego bosi ili u papucicama.štikle koristimo ponekad samo za nastupe jer ne bih baš rekla da je zdarvo za kralježnicu vježbati u štiklama. Nas miješane muško ženske grupe ne bi smetale ako ne bi tebe, a dress code je kao i u teretani: trenirka i majica. Kasnije je bolje imati kratke hlace. Ništa komplicirano kao što vidiš . Pozivam i tebe da dođeš i probaš.
Back to Top
IngridPoleDance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IngridPoleDance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 12:25
  Zoki stavit ce slike s radionice , a do tada evo ti link pa pogledaj kako to rade decki:
http://www.youtube.com/watch?v=hVsvz6DuKEI
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 12:37
Originally posted by IngridPoleDance IngridPoleDance wrote:

 
Zoki stavit ce slike s radionice , a do tada evo ti link pa pogledaj kako to rade decki:http://www.youtube.com/watch?v=hVsvz6DuKEI


WOW
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
IngridPoleDance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IngridPoleDance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 12:58
  Slažem se Iluvatar
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 14:57
Originally posted by IngridPoleDance IngridPoleDance wrote:

  Zoki stavit ce slike s radionice , a do tada evo ti link pa pogledaj kako to rade decki:
http://www.youtube.com/watch?v=hVsvz6DuKEI


Da, zaista momci svašta izvode - tko ce prvi od FITovaca ovo probati?
Thorn, kako bi ti baratao po šipci?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 15:01
 da mi je vidit zokija kako pokusava ovako nesto i onda se ubije ko pi... i svi plijescu i umiru od smija.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 15:49
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 da mi je vidit zokija kako pokusava ovako nesto i onda se ubije ko pi... i svi plijescu i umiru od smija.


Ja ovo nikad ne bi ni pokušavao.. Mogao bi ti ha?
Ovo je fino utrenirano, i treba vremena da se ovako nešto izvede..
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
IngridPoleDance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IngridPoleDance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 23:16
  Onda ima li koji od vas da je dovoljno hrabar za ovako nešto?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 23:26
  Hahahah koje izazivanje. Za ovo treba dosta hrabrosti, kad se cure bave time sigurno ima onak pogleda i primisli, a kaj tek da ko decko veliš da plešeš na štangi.
Jedino bi curama u grupi bio egzotika
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.