New Posts New Posts RSS Feed - Plavusa,sise,dupe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Plavusa,sise,dupe

 Post Reply Post Reply
Author
Vinko:3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2015
Location: Vrbovec
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vinko:3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Plavusa,sise,dupe
    Posted: 07 Lipanj 2015 at 17:01
Okej muchachos sad kad sam pomocu naslova zadobio vasu paznju,slusajte me.
Zovem se Vinko,imam 18 godina,61kg,visok sam 172cm,nosim karirane hlacice,idem u srednju skolu i cilj mi je povecati misicnu masu.

PITANJA:

1.Sto kazete na trening u 6 ujutro? ubi me ljeto.
2.Koliko bi mi trening trebao trajati?
3.Trebam li svaki put radit iste vjezbe ili mogu jedan tjedan za npr ruke radit neke vjezbe,a sljedeci tjedan neke druge?
4.Jel gledo ko tekmu jucer?
5.Nakon treninga uzeo bi proteine (Nisam od onih sto misle da su proteini pumpa za misice,vec nakon treninga nemogu jest,tresem se i lakse mi je popit) sto mislite?
6.Mogu li trenirati svaki dan? Znam da je odmor jako vazan za misice,ali stvarno imam snage. Treniram paintball,igra za hrvatsku reprezentaciju i jedan europski tim. sport je jako zahtjevan,a treninzi traju i po 6 sati.
7.Koji dan bi trebao trenirat ruke,a koji leda. uglavnom,koje skupine misica da kombiniram?
8.Volim nogomet,svaki dan ga igram u predvecernjim satima,hoce li mi to skoditi za masu?
9.Domaca hrana,da ili ne? (Zganci,variva i slicno..)
10.oce ko kupit drva?
11.Cilj mi je dobiti nekih 10-tak kila,koliko vremena ce to zahtjevati?

Ekipa hvala svima unaprijed,stvarno bih bio jako jako jaaako zahvalan kad bi mi neko iskusan odgovorio.
Takoder,mozete mi se javiti na whatsapp i tamo dat neki savjet ili cisto ako zelite popricat,ako vas zena vara ili vas sef maltretira:-) 0989002166,Vinko.
Back to Top
Vinko:3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2015
Location: Vrbovec
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vinko:3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2015 at 17:25
12.Kako odabrat pravilnu tezinu utega s kojom krenut?
13. kako se tocno zapisuju tezine,kada i koliko trebam povisit tezinu?
Back to Top
ivankO96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivankO96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2015 at 19:14
Netko je ljen prosurfati malo po forumuEmbarrassed
Back to Top
Vinko:3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2015
Location: Vrbovec
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vinko:3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2015 at 21:29
Nisam lijen,vec nemam vremena i ne volim bas visiti na internetu. ima toliko informacija i nemam vremena pronalaziti "pravu stvar"
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2015 at 09:31
niti na jedno pitanje, osim ovoga o tekmi ti ovdje ekipa bas ne moze precizno odgovoriti. Dakle, moras sam početi traziti vlastite težine za trening, osluškivati što tijelu paše od hrane, kad najbolje reagira na trening itd. nema instant rješenja koje vrijedi za sve pa ćeš ipak morati prestati biti lijen i tražiti da ti drugi daju odgovore.
Be healthy, be happy.
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2015 at 10:23
iskreno, naslov me privukao jer sam pomislila da je došla neka plavuša koja želi savjete o tome kako da makne obline plus da brutalno isfakira cure ovdje sa svojim proporcijama. kao što je zorro rekla (potpis na svaku riječ) samo bih nadodala, da za svako tvoje pitanje postoji posebna tema o tome na ovom portalu a i da nemaš vremena za proučavanje malo informacija i prije svega vlastitoga tijela- nebi ovdje ni dolazio sigurna sam. kako bi onda imao vremena čitati sve naše komentare odnosno savjete i odgovore na tvoja pitanja. tutnut ćemo ti par članaka i to je to...kaj misliš kak mi to radimo koji nešto želimo ostvariti. linijom manjeg otpora? nebu išlo nažalost. ja dan danas neznam ali sam puno toga i saznala. samo počni trenirati bilo kako, što ti tijelu odgovara, proteine za početak zaboravi već ih jedi putem normalne hrane u malo većim količinama....slušaj sebe, 10 kg što sporije dođu, to će ti tijelo biti zdravije i mišićavije. treniraj kružno slobodno sa laganim ili bez opterećenja, nemoraš odvajati dane za određene mišićne skupine za početak...možda nećeš ni morati. jedi 4-5 većih obroka na dan. mercedes na tanjuru (npr. krumpir, meso, povrće) i na kraju dana tutni koju šaku kikirikija i koju žlicu posnog sira. sigurna sam da će rezultati doći a kako budu dolazili, sve ćeš više znati, pročitati nešto o tome i sve bolje odraditi to kaj si si zacrtao. strpljenje i volja. 
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2015 at 11:54
treba staviti mogućnost lajkanja komentara! lajk za isrealin komentar!
Be healthy, be happy.
Back to Top
Vinko:3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2015
Location: Vrbovec
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vinko:3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2015 at 23:08
Ekipa hvala na svemu:-)
imam jos jedno pitanje; U ponedjeljak sam si stavio biceps i leđa,to mi je okej,a u utorak trbuh+listovi... jel to previse izoliranja? ipak,cilj mi je masa
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2015 at 11:50
nikako previše.  samo ja bih rađe stavila, pon: cijele noge, uto: trbuh-leđa, sri: odmor, čet: triceps ramena, pet: biceps prsa, sub: lagani kardio trening, ned: odmor.....onda si izmjeni raspored pa npr. pon: trbuh-leđa, uto: cijele noge...itd. itd. nema previše filozofije, samo gledaš da ne forsiraš bliske mišićne skupine par DANA zaredom posebno one velike kao što su donji dio tijela i leđa. netreba ti izolacija ako si početnik, prebrzo ćeš razviti određene dijelove tijela tipa list a bedro nećeš pa buš kakal o proporcijama. pojedostavni stvari. i ne forsiraj više od pol sata. jedi gro i mani se pretreniranosti...p.s. u slučaju da  stagniraš u nogama, tu napravi neki mix tipa list-trbuh kao što si rekao....to ćeš vidjeti. mada sam ja i dalje za kružni tok i žgance s vrhnjem kao prilog XD za tvoju težinu....nećeš nigdje pogriješit, ma popunit ćeš se predobro samo imaj min 2 dana odmora i ne više kardia od jednom tjedno.
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.