New Posts New Posts RSS Feed - Planovi za more?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Planovi za more?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2009 at 17:47
Negdje iznad Gradca i Brista gore na magistrali je prije bio neki klub, ali to je bilo prije par godina..
Slabo mi je znanje o sadašnjem stanju stvari, ali mislim da je prošle godine baš u Bristu otvoren novi klub i to cini mi se više house glazba Ali to se raspitaš na licu mjesta, Brist je mali, nemo'š fulat ni da oceš.
U hotelu Labineca u Gradcu je navecer terasa otvorena za sve i sviraju uvijek neki bendovi uživo. Sad, repertoar je svake godine drugaciji. Gradac ti je š5, 20 min malo bržim korakom udaljen od Brista. A tamo se uvijek nešto događa.. Ljetne predstave na rivi, pivaju klape..U Makarskoj pak izmišljaju neke ljetne karnevale, možda dođe kakav brod s pjevacima.
Mogu se malo konkretnije raspitat baš za night barove i te stvari jer mi tamo skoro sva rodbina.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2009 at 21:00
  Ajde molim te, popravit ceš mi raspoloženje baš
Zadnja godina da moram sa svojima, bit cu sam pa se vec brinem kako ce to ispasti..

Ova informacija o house klubu zlata vrijedi

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2009 at 11:07
Evo, da ne duljim.U Bristu imaš jako poznati "Pineta Beach Bar". To je nocni klub kakav tražiš. šta se Gradca tice(a blizu ti je), cila riva pršti od kafica, a neki od njih do oko 2 ujutro puštaju razlicitu glazbu, s tim da se najviše vrte dance i narodnjaci. (Mi rockeri smo uvijek malo zapostavljeni i negdje na margini )
Također, jako blizu Bristu(na samom kraju Gradca prema Bristu) imaš ranije spomenuti hotel Labineca, a kažu mi da i u njemu ima neki disko.
U svakom slucaju, ne moraš se brinut, dobar nocni život ti je zagarantiran.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2009 at 15:12
  Ma popravila si mi dan!
Puuuno hvala za istraživanje.

Hoceš li ti biti negdje blizu oko 20.7. ?
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2009 at 17:12
You're welcome.

Nažalost(a stvarno mi je baš žao ), ja cu na godišnji tek iza š.8.Onda je moj red jer mi je brat u našoj kuci doli s curom vec sebi rezervira u to vrime, a mi(brat i ja) bi se pobili da smo skupa.
Nadam se da ce bit neka još prilika za susret?
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2009 at 23:02
 Ako ne u Pineti, onda sigurno na forumaškom partiju za 5. godišnjicu sitea.
..jel tako Zoki?
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2009 at 10:07
To mi je prva vijest.ce se to stvarno organizirat?
AL ajde, bilo bi fora.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2009 at 13:11
Originally posted by Lega Lega wrote:

 Ako ne u Pineti, onda sigurno na forumaškom partiju za 5. godišnjicu sitea.
..jel tako Zoki?


Dogovorit cemo se. Nije loša ideja..
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2009 at 16:30
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

 Ako ne u Pineti, onda sigurno na forumaškom partiju za 5. godišnjicu sitea.
..jel tako Zoki?


Dogovorit cemo se. Nije loša ideja..
 

Moram priznat da vec duže vrijeme imam tu ideju, ali ako bude išta od toga trebat ce dosta volje i organizacije da sve ispadne ok.

Ja sam negdje u šš.mj u splitu  na par dana pa eto
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.