New Posts New Posts RSS Feed - Plan treninga i prehrane za dobivanje mase
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Plan treninga i prehrane za dobivanje mase

 Post Reply Post Reply
Author
zumzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zumzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Plan treninga i prehrane za dobivanje mase
    Posted: 07 Studeni 2016 at 06:28
Pozdrav svima!

Prije par dana kupio spravu sa slike te bih sad trebao neki raspored treninga kako bih mogao krenuti sa vjezbanjem. Uz sami raspored vjezbi, cijenio bih ako netko da i neki savjet za prehranu. Kao primarno htio bih dobiti na kilazi, odnosno masi, posto mi za moju visinu nedostaje par kg.

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2016 at 11:57
Pozdrav. Što se tiče treninga nitko ti ovdje ne može napisati trening namjenjen tebi i tvojim osobnim ciljevima,a da te nikad nije vidio kako vjžbaš tj. izvodiš vježbe. Trebao bi angažirati ili osobnog trenera ili početi sam isčitavati literaturu i različite vrste treninga pa isprobati na sebi (iako to baš i ne proporučujem ako si početnik u vježbanju). Što se tiče prehrane za masu, trebaš napisati barem recimo 3 dana za redom što i kako jedeš te napisati koliko si visok, star, koliko kg imaš, kakvim aktivnostima se baviš u danu itd.
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.