New Posts New Posts RSS Feed - pitanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pitanje

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pitanje
    Posted: 21 Veljaca 2010 at 12:14
da li cu se od whey napitka nabildat? (treniram u fitness centru dva sata dnevno....)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 12:35
neces se od njega nabildat
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 13:50
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

neces se od njega nabildat
hvala ti :)
Back to Top
leosk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leosk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 13:52
Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

neces se od njega nabildat
hvala ti :)


zasto ti ides u teretanu uopce?
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 14:00
Originally posted by leosk leosk wrote:


Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

neces se od njega nabildat
hvala ti :)
zasto ti ides u teretanu uopce?

nejdem u teretanu idem na fitness... a na fitness idem da smrsavim, da zategnem tijelo....i tako to...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 15:32

 Tina bez brige, vec smo masu puta rekli koja je funkcija wheya :) Uostalom, moja ekipa u teretani vec odavno nebi mogla kroz vrata proc kolko su tona posrkali do sad

..a i ako ce ti to pomoc, imam i vlastitog iskustva nekih pol godine pa sam još uvijek nježno djevojce 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 15:36
bas tako,da bar bilda bili bi sritni mi muski
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 16:44
ma i mislila sam ja da se necu nabildat od toga ali sam raspravljala s prijateljicom kao o tome i ona mi je tvrdila da ako to pocnem piti da hocu... krenula sam joj citat clanke o wheyu s foruma i nigdje nije pisalo da se od toga ne dobiva jako na misicnoj masi kao kod onih proteina koje decki piju koji se bildaju i nisam joj mogla dokazat pa sam rekla da cu pitat vas tu
hvala vam
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 17:26
na koje to proteine mislis sta decki piju da se nabildaju,pa svi pijemo samo whey
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 17:32
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

na koje to proteine mislis sta decki piju da se nabildaju,pa svi pijemo samo whey

a ne znam, moj prijatelj koji ide u teretanu pije nekaj drugo... a mislim da sam se zezla... mislim da on neke steroide uzima... my bad
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 17:33
da vjerojatnije da je o steroidima rijec
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 18:38
Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

na koje to proteine mislis sta decki piju da se nabildaju,pa svi pijemo samo whey

a ne znam, moj prijatelj koji ide u teretanu pije nekaj drugo... a mislim da sam se zezla... mislim da on neke steroide uzima... my bad


najvjerojatnije da brkaš elementarne pojmove, ali kako god, slobodno jedi i treniraj, ja nikada dosad nisam vidio nabildanu ženu u teretani...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 19:04

Originally posted by Lega Lega wrote:



najvjerojatnije da brkaš elementarne pojmove, ali kako god, slobodno jedi i treniraj, ja nikada dosad nisam vidio nabildanu ženu u teretani...
 

Dolaziš u krivo vrijeme i u krivu teretanu drugaru

To ko da dođeš u zološki i kažeš da nisi vidio tigra

Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 21:17
Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

na koje to proteine mislis sta decki piju da se nabildaju,pa svi pijemo samo whey

a ne znam, moj prijatelj koji ide u teretanu pije nekaj drugo... a mislim da sam se zezla... mislim da on neke steroide uzima... my bad
najvjerojatnije da brkaš elementarne pojmove, ali kako god, slobodno jedi i treniraj, ja nikada dosad nisam vidio nabildanu ženu u teretani...


moguce da brkam ali mislim da ti i ja pod pojmom nabildanog ne uvrstavamo iste osobe... npr. meni su ove zene nabildane http://www.youtube.com/watch?v=vp0T-SISM0I&feature=related

Edited by *Tina*
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 21:22
je,nabildane su ali opet ne toliko previse, ima i jacih.naravno da mi muski volimo sitnije zene i to,ali ovo je takav sport zato su one ovakve cak van sezone mislin d i nisu toliko .marty bi nam mogla rec malo vise o tome bas me zanima
P.S nemoras svaku thornovu uzimat za ozbiljno

Edited by zmaj
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 21:31
Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

na koje to proteine mislis sta decki piju da se nabildaju,pa svi pijemo samo whey

a ne znam, moj prijatelj koji ide u teretanu pije nekaj drugo... a mislim da sam se zezla... mislim da on neke steroide uzima... my bad
najvjerojatnije da brkaš elementarne pojmove, ali kako god, slobodno jedi i treniraj, ja nikada dosad nisam vidio nabildanu ženu u teretani...


moguce da brkam ali mislim da ti i ja pod pojmom nabildanog ne uvrstavamo iste osobe... npr. meni su ove zene nabildane http://www.youtube.com/watch?v=vp0T-SISM0I&feature=relat ed


Ove su savrsene
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.