New Posts New Posts RSS Feed - Pitanje u vezi whey-a
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanje u vezi whey-a

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Doc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pitanje u vezi whey-a
    Posted: 12 Sijecanj 2013 at 22:51
Naime, trebao bih neki protein koji bi pio prije spavanja, kazein mi je malo skup, ipak sam pocetnik.. te me zanima ovaj koji je na akciji: https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/Multi-Phase-Whey.aspx
Da li je dobro piti taj whey prije spavanja, kažu da ima time-release ucinak.. Ako ne, imate li kakav savjet?

P.S. Nov sam tu na forumu, pa nisam još naucio, valjda nisam pogriješio forum..
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2013 at 22:53
pojedi si radje posni sir prije spavanja. whey si ostavi poslije treninga ;)
Back to Top
Doc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2013 at 23:03
Originally posted by zipoe zipoe wrote:

pojedi si radje posni sir prije spavanja. whey si ostavi poslije treninga ;)


Naime, zaboravio sam reci da ne volim posni sir i mlijeko.. Cudno, no volim samo tvrdi sir, i jaja..
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2013 at 23:16
radje si onda pojedi više bjelanjaka navecer. 5 bjelanjaka=15g proteina
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2013 at 00:13
Whey prije spavanja nikako
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2013 at 00:40
onda tvrdi sir i jaja prije spavanja
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2013 at 02:10
Ako voliš samo tvrde sireve pojedi 30g šmarskog roka. 10g p, 4g m, 1g uh
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Doc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2013 at 10:08
Još jedno pitanje, trenutno sam malo slab pri novcu.. pa koristim proteine iz dm-a, dosta su jeftini, neki kažu da su dobri, neki kažu da nisu.. njih nekada popijem prije spavanja, ako ne pojedem nešto drugo mlijecno. To su oni proteini Eiweiß 90.. Je li to dobro?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2013 at 10:50
Originally posted by Doc Doc wrote:

Još jedno pitanje, trenutno sam malo slab pri novcu.. pa koristim proteine iz dm-a, dosta su jeftini, neki kažu da su dobri, neki kažu da nisu.. njih nekada popijem prije spavanja, ako ne pojedem nešto drugo mlijecno. To su oni proteini Eiweiß 90.. Je li to dobro?

daleko je to od jeftinog kad preracunaš koliko te izadje 1kg i prepuni su mlijecnog proteina
Back to Top
Doc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2013 at 11:21
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


daleko je to od jeftinog kad preracunaš koliko te izadje 1kg i prepuni su mlijecnog proteina[/QUOTE]

Ima li koji jeftiniji onda?
Znaci, ako imaju tog mlijecnog proteina, to je dobro uzimati?
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2013 at 11:29
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2013 at 11:56
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Whey prije spavanja nikako


baš nikako nikako? zanima me jer ja uzimam whey pomiješan s posnim sirom i/ili bjelanjcima u prahu, kikiriki malacem da uspore apsorpciju wheya..i mislim da to nije pogrešno možda se varam?

Edited by avangarde - 13 Sijecanj 2013 at 11:58
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2013 at 13:52
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Whey prije spavanja nikako


baš nikako nikako? zanima me jer ja uzimam whey pomiješan s posnim sirom i/ili bjelanjcima u prahu, kikiriki malacem da uspore apsorpciju wheya..i mislim da to nije pogrešno možda se varam?


Zavisi kad si imala treninig, ako je 5-6 sati poslje treninga trebao bi u mišice otici. A ako si taj dan bez treninga whey ce se najvjerojatnije zbog njeove brzine iskoristiti u energetske svrhe a ne za mišice što nam je cilj.

Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2013 at 14:05
idem spavati njegdje 4-5h poslije treninga. Odma iza jedem bananu i whey, pred spavanje whey i kikiriki maslac ili whey i posni i bademe
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2013 at 14:14
Nikada nisam shvatio obroke tipa 15 min pred spavanje sta ce vam to. Ak si normalno vecerao i ak si ispunio kcal normu za taj dan za šta ce to?
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2013 at 14:19
nikada ne potrosim sve kcal prije tog zadnjeg obroka, a jedem ga iskljucivo zato sto budem gladna prije spavanja a i što ga kasnije pojedem duže ce me držati po noci kad ga ne pojedem ujutro budem toliko gladna da mislim da bi mogla pojesti sve iz hladnjaka i to u jednom grizu
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.