New Posts New Posts RSS Feed - pitanje u vezi posnog sira
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pitanje u vezi posnog sira

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pitanje u vezi posnog sira
    Posted: 28 Prosinac 2012 at 23:33
Cuo sam na od raznih ljudi kada je najbolje uzimati posni sir...pa me zanimaju još neka mišljenja...da li je dobar prije spavanja ili ne?
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 01:39
Dobar je jer je kazein u njemu protein sporog otpustanja.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 10:19
to vrijedi i za kozji posni sir,pošto sam na kravlji alergican?
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 14:54
vrijedi, gdje ima za nabavit kozji, inace obožavam sireve al ne znam gdje ovog ima :s?
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 16:01

Carpo Fresh iz Vindije...imaš u svakom ducanu..cijena mu varira od 9 do 14 kuna (280g je mislim)..

'Ljubitelji zdrave prehrane na policama trgovackih lanaca odnedavno mogu pronaci svježi sir od kozjeg mlijeka - Capro Fresh, s potpisom Vindija. Od stopostotnoga svježeg kozjeg mlijeka s hrvatskih farmi, izrazito bijele boje, specificne arome i blago kiselkastog okusa, Capro Fresh vrijedan je izvor bjelancevina, vitamina, minerala i drugih vrijednih sastojaka.'


http://www.cosmetic.com.hr/images/stories/namirnicezaljepotu/Capro%20fresh%20vindija.jpg

Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 16:45
hvala :)
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 00:51
Fora je za posni sir da ima dosta proteina koji se sporo otpuštaju , a jako malo masti !
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 02:34
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Fora je za posni sir da ima dosta proteina koji se sporo otpuštaju , a jako malo masti !

Nije problem ni nešto masti ionako se ugl. Uzima ka P+M obrok
Samo ja misecima nejeden posni zgadija mi se, radije smiksan kazein
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 22:56
Al posni je bolje rješenje od domaceg
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 23:36
Brle ko je spominja domaci? Covik govori o kozjem
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2012 at 11:06
My mistake !
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2012 at 11:48
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Al posni je bolje rješenje od domaceg

Nebi rekao. Zar taj koji gram masti manje vrijedi da u sebe radje potrpam neki industrijski proizvod koji je samo sjena sira za razliku od pravog domaceg svježeg sira, od nepreradjenog mlijeka i nekonzervirano?
Hrana nisu samomatematicko gledanje P, UH i M


Edited by The Phoenix - 31 Prosinac 2012 at 11:49
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2012 at 12:55
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:



Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Al posni je bolje rješenje od domaceg

Nebi rekao. Zar taj koji gram masti manje vrijedi da u sebe radje potrpam neki industrijski proizvod koji je samo sjena sira za razliku od pravog domaceg svježeg sira, od nepreradjenog mlijeka i nekonzervirano?
Hrana nisu samomatematicko gledanje P, UH i M


Tako je, ako ionako jedes p+m gram masti gori doli, a inace zivotinjska mast je zdrava
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2013 at 10:48
prvo što sam ovdje naucila o prehrani je posni sir i zobene,bez njih ništa
no,uglavnom ja cijeli život jedem sir,ali pravi domaci od kumice, i vrhnje,i super mi je, jer mislim da ove razne preradjevine imaju više štete nego koristi
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2013 at 14:07
Može se i nez zobenih i posnog ;)
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 18:12
kad se vec prica o masnocama u siru...baš sam razmišljala je li možda previše masti u tom domacem siru? i htjela sam njega poceti kupovati. a vidim da vas je dosta dalo zeleno svjetlo. ovaj od zdenke mi je bio naj, zadnja dva pakiranja su KOMA! ostali su mi, takodjer, groznog okusa
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.