New Posts New Posts RSS Feed - Pitanje u vezi kardio treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanje u vezi kardio treninga

 Post Reply Post Reply
Author
meno View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote meno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pitanje u vezi kardio treninga
    Posted: 13 Studeni 2011 at 15:15
Imam višak kilograma, i imam steper kod kuce. Da li bih, ako bih vezbao oko sat i po na steperu dnevno, mogao da skinem š5 kg za 5 meseci? Nije mi problem da vežbam toliko. hvala na odgovorima.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2011 at 16:52
Mrsavljenje se odvija u kuhinji.. prvo totalno sredi prehranu, i tek onda trening.. potreban ti je trening s utezima da zadrzis misicnu masu..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2011 at 17:52
Kalorijski deficit se može ostvarit ili prehranom ili treningom, najbolje s jednim i drugim. Nije neophodno prvo totalno sredit prehranu pa onda tek uvrstit trening, zašto, bitno je da je dnevna potrošnja veca od unosa, a na koji nacin ce on to postic njegova stvar. Da ima puno više kila viška, da je rijec baš o teškoj pretilosti - onda je prva stvar rješavanje prehrane. Da je pametno i jedno i drugo - definitivno ali rezultate ce dat bilo što što nas stavlja u deficit. Ako s ovim kako sada jede i na cemu se održava uvrsti tih sat i po kardia, bit ce u minusu i izgubit ce nešto bez obzira na prehranu...

E sad, koliko kvalitetno želi smršavit - to je drugo pitanje, a s obzirom na kolicinu informacija koje su nam dane - nemoguce je na njega odgovorit T&#šš1;ngue




Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
C.Ronaldo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote C.Ronaldo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2012 at 00:13
Eh ovako i ja imam jedan problem a tice se kardia,naime poceo sam prije neke 2-3 sedmice svaki dan raditi aerobni trening odnosno kardio i to otprilike oko 50 min  i neki dan sam se onako iz zezancije potrkao s drugom kojeg sam do neki dan bio dosta brzi i gle cuda trcimo rame uz rame puni sprint,ne mogu da vjerujem a inace sam veoma brz i treniram nogomet,eh sad je pitanje da li me kardio usporio i ako jeste da li  je to privremeno stanje ili sam zauvijek izgubio brzinu? pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.