New Posts New Posts RSS Feed - Pitanje skinny fat cura
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanje skinny fat cura

 Post Reply Post Reply
Author
katjaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katjaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pitanje skinny fat cura
    Posted: 27 Sijecanj 2018 at 14:07
Bok svima,

Imam 30 god i visoka sam 168 i 54 kg
Mrsava sam i to se vidi u nogama najvise zbog tankih listova genetski. Kako sam bila neaktivna godinama dobila sam nesto sala na trbuhu kojeg zelim skinuti naravno ali cilj mi je nabiti noge, straznjicu i oblikovati misice ruku. Idem u teretanu 3x tjedno pritekla 2 tjedna te cu povecati na 5x. Imam oar pitanja:

1. Radim vjezbe za noge, cucanj duboki, sa girjom, hip thrust itd, u pocetku mi je sve preuzimao kvadriceps ali sada sam naucila stezati gluteus te u zavrsetku zadnje serije obicno me jako boli gluteus i stvarno se trudim sa naporom odratiti vjezbe. Radim sa tezinama koje mogu za sada podnjeti. 4x 10-12 ponavljanja. Stvar je u tome da mi se gluteus nikako ne upali. Ali bas nikako ne osjecam taj misic da je upaljen, razbijem se od napora i eventualno me bole malo noge (prvi dan su mi se kvadricepsi upalili da sam bila ko robot) sada malo stezanaj u pocetku ali upaljenosti ni u nigama.
Radim li krivo? Mora li mi se gluteus upaliti da bi rastao?

2.Unosim 2000 kalorija dnevno (whey poslije treninga) ukupno oko 120 grama proteina na dan.
Jel to ok?
Da povecam?

3. Kardio radim samo za zagrijavanje jer ne zelim gubiti kile vec dobiti mislicnu masu ali imam salo koje zelim skinuti sa trbuha tako da kardio radim tipa 500 m trcanja na traci prije treninga i toliko nakon treninga.
Jel to ok?

Pijem whey kako sam rekla i bcaa tokom treninga.

Pozdrav
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2018 at 17:13
Pozdrav,

upala misica nije nikako mjerilo napredka, jednostavno su neme misicne skupine podloznije upalama od drugih.. =)

Unos kalorija, ovisno o tome kakav naredak imas, odnosno vidis li promjene na tijelu (na gore ili dolje kilazom). 

Ako si potpuni pocetnik, nisi trenirala sa tegovima i nisi se hranila, u teoriji je uz vrhunski plan prehrane i tr. moguce gubit masno tkivo i dobijat misicnu masu paralelno.. u protivnom ili jedno ili drugo.

U svakom slucaju mislim da je uz dobar plan, strpljenje kljucno, a kako kazes proslo je samo 2tj. sto je relativno kratak period da bi vidjela velika promjene.. =)
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.