New Posts New Posts RSS Feed - pitanje :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pitanje :D

 Post Reply Post Reply
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pitanje :D
    Posted: 18 Prosinac 2012 at 17:21
Originally posted by Jonnas Jonnas wrote:



pozdrav svima,imam par pitanja
naime novi sam u tu...pa ovako
idem u teretanu vec 7 mjeseci visok sam 194cm (91 kg) imao tada na pocetku,a sada 89,...naime nisam imao u cilju da smrsavim,(a valjda je otislo to malo sala koje sam imao)Big smile
ali nije mi u cilju gubiti  kilazu...
vec se sebi cinim mrsavim a to nebi htio
inace zadovoljan sam postignutim u teretani jer nemam cilj da u kratkom periodu izgradim plocice i sve ostalo....Wacko
pa ako moze tko pomoci sa savjetom dobro je dosao...
znaci nebi htio da mi kilaza opada...
kako da vratim kilazu na 90-91 kg a da mi se (to malo masti )ne vrati....zahvaljujem svima na pomoci....

na kilazi mozes dobiti samo na jedan nacin- a to je da jedes vise od svog odrzavanja :) pod jesti vise se misli na vise dobre, ciste hrane, ne junka. podebljaj sve sto jedes. imas na podforumu nutricionizam temu "moj dnevni/tjedni jelovnik" pa si tamo malo pogledaj jelovnike forumasa koji su na masi ;)
pozdrav
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2012 at 17:17
Probaj s guaranom
Back to Top
Ary@ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ary@ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2012 at 10:55
Nisam znala gdje bi postavila pitanje, a ovdje ocito nije previše definirano o cemu se radi.
 
Treba mi nešto za više energije imam previše toga za uciti pa razmišljam izmedju ove dvije opcije:
Caffeine 200 ili Red kick
 
Red kick sam vec koristila u te svrhe, ali sam mislila malo promijeniti.
Ako je važno da ja uopce ne pijem stvari koje inace sadržavaju kofein (gazirani,kava....), tocnije rijetko zeleni caj, pa mi treba nešto da me malo aktivira.
Back to Top
Jonnas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jonnas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 07:15
pozdrav svima,imam par pitanja
naime novi sam u tu...pa ovako
idem u teretanu vec 7 mjeseci visok sam 194cm (91 kg) imao tada na pocetku,a sada 89,...naime nisam imao u cilju da smrsavim,(a valjda je otislo to malo sala koje sam imao)Big smile
ali nije mi u cilju gubiti  kilazu...
vec se sebi cinim mrsavim a to nebi htio
inace zadovoljan sam postignutim u teretani jer nemam cilj da u kratkom periodu izgradim plocice i sve ostalo....Wacko
pa ako moze tko pomoci sa savjetom dobro je dosao...
znaci nebi htio da mi kilaza opada...
kako da vratim kilazu na 90-91 kg a da mi se (to malo masti )ne vrati....zahvaljujem svima na pomoci....
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 23:58
o tome si trebao/la misliti ranije :)
Back to Top
Yuri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Yuri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 15:45
znam da ne valjda...
ali imam jako bitnu proslavu i nadam se da ta jedna nedelja nece previse stetno da utice na moj organizam.
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 12:56
netko želi za tjedan dana stati u svoju omiljenu haljinu ili hlace
Harder Better Faster Stronger
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 12:22
drago ti je tlacit organizam ?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 10:23
ti sebe bas ne volis?
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Yuri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Yuri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 04:01
znam da nije zdravo ...ali ukoliko se ishrana svede na minimum i vezba intenzivo
kolika je mogucnost da se vidi neka promena nakon 1 nedelje?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.