New Posts New Posts RSS Feed - Pitanja o energetska pica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanja o energetska pica

 Post Reply Post Reply
Author
vojvotka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Sijecanj 2009
Location: Macedonia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vojvotka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pitanja o energetska pica
    Posted: 16 Sijecanj 2009 at 14:18
Imam sada neki dilemi za to dali da koristim energetska pica? Prijed š nedela soznala sam neki rezim o ishranu: dorucak: zitarici i mljeko, ruzak: razlicno ovosje, obrok: salate od zelencuk a vecera sam izbacila totalno.Zasada ja sam zadovoljna iz ove hrana i ne osjecam se gladna. Ali svaki dan idem na fitnes u š9 sat i nemam mnogo energije za da trcim i vezbam, pa zato razmisljavala sam da pocnem da pijem energetska pica na primer Ped Bull za da izdrzim fitnes cas. Ipak dvoumim se zasto dosada sam citala neki lose stvari o vakvim energetski pica pa zato molim vas za neka pomoc ako znate dali mozem da da koristim pred fitnes cas za da imam energiju ii pak mozda imate neki drugi predlog sta da jedem umesto da pijem red bull. Hvala  
Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2009 at 21:10
  Red bull = smece.

Radije zeleni caj ili kapsule guarane ili crnu kavu ako ti sjeda dobro na želudac.

A naravno, postoje i drugi stimulansi

Kako god okreneš, najisplativije i najbolje opcije
...a ja nisam pod tom vrstom ja pokazujem i prstom
ja kazem glasno i jasno ja kazem dok nije kasno
ja cu reci jednom, dvaput, triput i opet cu ponovit
uvijek cu to govorit a vi me probajte oborit..
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2009 at 21:34

@Odin

Guarana je dobra i za razgradnju masti, kaj ne?

jel dobra encianova guarana ili ima neki kvalitetniji i bolji proizvođac?

Koji su stimulansi sve dobri za razgradnju masti i kaj je po tebi najbolje za to?

 

Edited by jedna_mala
Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2009 at 22:16
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

@Odin

Guarana je dobra i za razgradnju masti, kaj ne?

 

Kao i svaki drugi izvor kofeina

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

jel dobra encianova guarana ili ima neki kvalitetniji i bolji proizvođac?
 

Upravo sam i na tu mislio zbog povoljne cijene i dobrog omjera efektivnih tvari u kapsulama.

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

Koji su stimulansi sve dobri za razgradnju masti i kaj je po tebi najbolje za to?

 

Drito u srž - odlicna kombinacija je efedrin + kofein, naravno ovime ne želim umanjiti ucinak zdrave prehrane, redovite aktivnosti, odmora i ostalog nego dajem po meni najbolju opciju ali tek pred kraj samog provođenja gubitka kg/oblikovanja.

Do tada, zeleni caj i dalje ima svoje mjesto, kao i kava dakako, no ovisno o pojedincevim reagiranjima na ta dva izvora kofeina.

No ipak, najgora stvar i dalje ostaje: kofein + jednostavni šecer= veca vjerojatnost odlaska u salo, i zbog tog razloga kategoricki odbijam red bull i slicne pi.darije.

Dakako da ne navodim neke super turbo popularne i reklamirane fat burn suplemente jer u njih jednostavno i ne vjerujem ali i nemaju tolikog efekta koliko ima njihova reklama.


...a ja nisam pod tom vrstom ja pokazujem i prstom
ja kazem glasno i jasno ja kazem dok nije kasno
ja cu reci jednom, dvaput, triput i opet cu ponovit
uvijek cu to govorit a vi me probajte oborit..
Back to Top
vojvotka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Sijecanj 2009
Location: Macedonia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vojvotka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2009 at 22:59
  ja dosada ni sam probala energetsko pice i ne znam kakva energija daje o organizmu ali kao sto mnogo ljudi price o njima da istina daju energiju ali ipak kasnije ne dozvoljavaju spanje i mnogo drugi losi stvari i zato boim se da pocnem da ih koristim ponekada kada idem na fitnes. Recite dali da uzmjem to i dali ima jos neki losi efekti na primer vase iskustvo kada ste probale energetska pica.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.