New Posts New Posts RSS Feed - Piletina, crno meso
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Piletina, crno meso

 Post Reply Post Reply
Author
sinistral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sinistral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Piletina, crno meso
    Posted: 09 Lipanj 2011 at 10:55
Koja je kalorijska vrijednost? Ja jedem samo domacu pilad, pa je logicno da cu ih jesti cjelovite, ne samo bijelo. U tablici na portalu, što mi je cudno, izlistano je samo bijelo meso.

također, kaže, svinjetina, bez ikakovog preciziranja, kotlet, vrat, but..

Oslic? Som Pangasius?

Koliko je teško š jaje? Koliko jedan kavena šalica riže?

Gdje kupiti jeftinu kuhinjsku vagu?
Back to Top
josipr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote josipr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2011 at 11:58

Ovisi na koji nacin je spremana piletina, ti si rezerviraj prsa jer su manje masna i imaju više proteina. Oslic je odlican nemastan i bogat proteinima, som premastan.

Ja svinjetinu izbjegavam, draža mi je teletina i junetina.


Kompliciraš, što ce ti vaga. Još nam samo treba da 'razbijamo' glavu sa takvim glupostima.

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2011 at 12:10

 

Originally posted by josipr josipr wrote:

Kompliciraš, što ce ti vaga. Još nam samo treba da 'razbijamo' glavu sa takvim glupostima.  

vaga nije kompliciranje..  vaga je potrebna da OKVIRNO znaš koliko si unio proteina i UH!

naglasio sam okvirno jer naravno ima ljudi koji pretjeruju s vaganjem


Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2011 at 15:03
Originally posted by sinistral sinistral wrote:

Koja je kalorijska vrijednost? Ja jedem samo domacu pilad, pa je logicno da cu ih jesti cjelovite, ne samo bijelo. U tablici na portalu, što mi je cudno, izlistano je samo bijelo meso.
također, kaže, svinjetina, bez ikakovog preciziranja, kotlet, vrat, but..
Oslic? Som Pangasius?
Koliko je teško š jaje? Koliko jedan kavena šalica riže?
Gdje kupiti jeftinu kuhinjsku vagu?


ona mala caša od nutelle kad je do vrha napuniš smeđom rižom stane 200g, a kad je napuniš zobenim (mekim) pahuljicama stane š00 grama. pa možda ti to može biti neko mjerilo dok ne kupiš vagu.

Edited by Brunhilda
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2011 at 16:12
Sinistral, deri slobodno cijelo pile, nemoj slucajno bacat batak/nadbatak Big smile
Kokošje jaje ti je obicno 50-70g teško Wink
Back to Top
sinistral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sinistral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2011 at 13:09
Ma derem, derem, samo me zanima koliko okvirno energije unosim. sve naslijepo radim. napredujem, ali možda bih mogao i bolje.

a što se tice soma, mislio sam zapravo na pangasiusa, onog bengalskog, ako ima razlike. u filetima ga prodaju, ukusan je jako i dobra je cijena. oslic nije ni približno ukusan, plus ima ga samo smrznutog, pa nikako da se ocijedi malo.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.