New Posts New Posts RSS Feed - Piercing
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Piercing

 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2013 at 20:49
Znam kako ti je...dobro je da nemam novaca inace bih bio cijeli istetoviran samo bih mi oci virile hehehe

Ali planiram još dakako :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2013 at 22:52
Da, htjela sam reci na tvojoj transformacijskoj temi da se tetovaža baš lijepo uklapa. Thumbs Up Ali nisam uspjela procitati što piše. 

Mah, jeb'o novac, znam lika što se sam tetovirao iglom i tintom i to poprilicno uspješno. Tetovaža se i nakon dvadeset godina drži k'o da ju je odradio profi. Nevjerojatno, posebice što je lokacija bica. Kako je uspio, nemam pojma. 

Mene najviše zeza to što idem previše duboko u te stvari, imam milijardu ideja, ono - najradije bih istetovirala pola grcke, rimske, egipatske, vikinške i inih mitologija i likova koji se u njima spominju, bolesna sam, ali, srecom, nisam krenula s tim pothvatima. Jer kad krenem, necu stati, to polje je neiscrpno - imam 160 i 50 kila, nemam prostora za sve te silne tetovaže. LOL

O pirsingu niti ne bih, izvadila sam dva jer sam malkoc pretjerala. :D
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 09:29
Piše stih iz biblije Filipljanima 4 : 13 :) Ali na engleskom :D

Hehehe pa što...ako to voliš stavi :D Fora ideja...ja sigurno cu još stavljati :D Samo ja stavljam jer mi ima neko znacenje..nije da se želim samo išarati :) Mitologija Heart
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 11:11
Sad sam guglala, lijepo, ima u kršcanstvu dobrih književnih materijala. :) Thumbs Up

Ne želim ni ja, zato i nisam realizirala sve ideje. :D
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 11:25
Mah mislim da cu prepraviti to...ili neku drugu preko toga...amater je to tetovrao..tako da iz daljine se cini okej..ali iz bliza vidi se pogreške :) Nešto mora i na ledja :D Samo ne volim one u boji...ne znam nekako mi se to ne svidja :D 


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 11:28
Hm, nemoj drugu, radije odi nekome tko zna što radi - sredit ce to. Bez brige. :) 

Da, rijetko kome stoje te tetovaže u boji. A meni se cini da prije izblijede od ovih... 
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 11:32
Ma i to sam mislio...samo da prepravi to kako treba malo krupnija možda slova ...mah meni je bukvalno cijelu sisu ispisao za 250 kuna..što je mizarno..ali dobro izgleda..samo ima pogrešaka... Inace u pravom bi me to izašlo preko 1000 kuna racunali smo...tako da ono beru novce ko ludi 

Koliko sam skužio to ej do tinte...i odgovornosti prema tetovaži...to i nakon 2 mjeseca kada se tetoviraš valjalo bih barem 1 mjesecno mazati...ja nisam ni jednom vec 2-3 godine..koliko vec imam to :P


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 11:33
Na ledja paket zobi K-plus istetovirati LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 11:38
je***e, rekla sam da je to pljacka, ja sam svoju (koja je vjerojatno šest puta manja od tvoje) platila 400. Grozno... 

Hahaha, najbolje je "kilu" zobenih istetovirati po cijelim ledjima, onako - po sjemenkama, preko cijelih. LOL

Onda cu ja palacinke. Sad si baš gledam jelovnik, samo njih jedem. Doduše, s varijacijama, ali... Morat cu to promijeniti. :D
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 11:49
Ne ne nisu realni za cijene...ali iskreno cijenim svakog tko ima talenat i ljubav zato..jer sve u svemu..pošto je cesto diskriminirana tetovaža... iz totalno glupih razloga... meni je to nešto posebno..pogotovo akda znaš da ostaje zauvijek na tebi.... a i treba stvarno biti oprezan..pa i donekle ajmo reci razumijem cijene..ali nisu realne za ans u ovoj državi sa ovakim standardima :)

Da hahahahahah to bi bilo brutalno :D

Hahahah može ti palacinke ja zob :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 12:16
Naravno, to im je posao i nimalo, u biti, ne iskacu iz prosjeka s obzirom na prihvatljivost cijena - i mlijeko je s tri i pol kune naraslo na pet - s tim da ljudi koji su odgovorni za njegovu proizvodnju dobivaju manje novaca nego prije, ovako mi je barem lakše da ovo ide direktno u džep osobe koja mi je uljepšala dio tijela. 

Opcenito sve cijene u ovoj našoj Hrvatskoj nisu realne, pa je to samo još jedna alkica u lancu. 

Evo, ja cu tebi u cast zobene palacinke. LOL
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 12:23
Ma da u potpunosti se slažem , ah sad ti i gledaj kakav teret oni maju..rade nešto što ce te pratiti do kraja života...i ne može se oprati :D Taman se riješim tog razmišljanja..i sada me zagriješ za tetoviranje LOL

Možeeeeeeee Smile
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 17:09
Haha, i samu sebe sam, bez brige, jucer sam opet guglala slike potencijalnih tattooa. LOL


Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 17:13
Di si planirala staviti? :D 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 20:53
Ja o tetovaži nikad nisam razmišljala ali mi je pierce u nosu ostala neostvarena želja.....možda u 30-ima Big smile Sad nabijem neke naljepnice kad mi dodje gušt LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 20:56
Hehehe Pirsaj super bi ti stajalo ;) a jednu moraš na svoja masivna ledja priljepiti :D Ja sam htio dole kako se zove taj mišic...zaboravio sam kod p trbuha malo ispod...ali kako sam se udebljao nemam više želju  
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.