New Posts New Posts RSS Feed - Piercing
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Piercing

 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 02:02
Ma daj Lolita nemoj busit jezik, to na nosu ti je dovoljno, eventualno radije pupak
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 02:07
E a nos ne osetis bukvalno Za sekund i gotovo je, ne skontas kad ti je probusila a ionako nijedan pirser nece da ti da da gledas u iglu...Meni kad je neka devojka busila pupak nije mi dala da gledam, a tako me interesovalo
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 02:55
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Ma daj Lolita nemoj busit jezik, to na nosu ti je dovoljno, eventualno radije pupak


Hahaha, nikako pupaaaak to je svaka 15-godisnjakinja imala... A opasno je zbog blizine tankog crijeva, posljedice se mogu pojaviti tek 5 ili vise godina kasnije.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 03:00
Hm, ja moj imam oko 5 Videcemo za koju godinu, haha!

Inace ja ne volim pirs u jeziku jer se zubi strasno ostecuju na taj nacin, em sto mindjusa drnda zube i sj..bava gledj, em sto nije dobar metal taj za usta...
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 03:05
Istina! To me muci malo, caklina se osjetno unistava na taj nacin...

A ovo za pupak - a ne znam, slusala sam kirurge u emisijama da cure prvo idu pierceru, a onda iduci korak - dolaze k njima. Valjda nije pravilo :) bit ce sve ok
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 03:12
Ouch

Mada mozda je neki fail do pircera, mozda je zakacen neki nerv ili je zakacen cak i pupak, nisam sigurna sta moze da bude jer je ipak crevo prilicno dubinski dalje od pircinga...Ali svasta moze biti.

Cak mi je veca frka nekako za ushi ako je verovati onim akupunkturnim tackama na telo kojih ima na usima koliko hoces, a meni jedno do pola izbuseno   
Trebalo bi to skloniti ali sta cu kad volim
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 04:55
Navodno se energija u tijelu poremeti kad si probusis nesto... Haha

Moze bit i od piercera, naravno. Ne sjecam se kak su oni objasnili, ali bili su to afirmirani kirurzi ovdje. Govorili opcenito o svima koji su busili pupak.
Ma uvijek mozes na neki pregled pa ces bit sigurna :)
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 10:59
ja ne volim ni piercinge ni tetovaze, koja sam ja konzerva haha

vidio sam samo jednu curu koja je imala neku operaciju kicme pa je imala oziljak po ledima pa si je napravila preko tetovazu da prekrije to mi je ok. ali busiti i tetovirati lijepu neostecenu kozu mi je bezveze.

naravno, kako sve u zivotu ide bas onako kako si covjek kaze ne sjecam se ni jedne svoje cure bez tetovaze ili piercinga haha
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 11:03
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:


Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Ajd super, meni ne bi dali nikad. Hahaha

Jao, al sad ne zanima samo kak je busenje jezikaaaa. Rekli su pierceri koje sam pitala, da jako lagano i brzo igla prodje kroz jezik te da vise boli ovaj tragus kojeg imam.

Tragus me bolio kod zarastanja, busenje bez beda.

Ništa ne boli jezik. Ne boli ni poslje, nego natekne i frfljaš LOL Nažalost, morala sam maknuti i pirs iz jezika i iz nosa...smetalo mi...sad bi vratila u nos. Big smile


Suuuuper! Hvala na info! Jesi zmirila kad ti je primaknuo iglu i klijesta?
Ja bih tako da sprijecim neki svoj refleksic

jesam... ali nekako tii to prirodno dodje... ;)  ma ništa ne osjetiš...sammo adrenalin... i sreca... i onda odeš na sladoled ;D

Slavonka... nema neeke igle standard i ništa ne vidiš, a gotovo je  dok trepneš.... 
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 12:45
Jaoooo, sad sam se nabrijaaaaaalaaaaaa! Hehe [<:o)]

Jos pare skupiti. Koliko si platila? Ma ziher je 500kn sa piercingom
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 15:52
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Jaoooo, sad sam se nabrijaaaaaalaaaaaa! Hehe [<:o)]

Jos pare skupiti. Koliko si platila? Ma ziher je 500kn sa piercingom

to je davno bilo...ali ni tad nije bilo 500kn... mislim da je oko 300, mogu pitati frenda ako hoceš kakve su cijene?
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 15:58
Moze, hvala. Cisto usporedbe radi, zanima me kakve su cijene kod vas, ma bilo di. Ja cu ici u provjereni salon u Zg, u kojem vec bila, a i najpoznatiji je.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 16:37
300kn sa nakitom kod nas :D
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 17:03
Supach, hvala! Jos da ja nazovem ovaj...
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 17:15
Daj Lolita, znaš što sve ne smiješ radit 6 mjeseci ak probušiš jezik uuuuuu
LiveStrong
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 17:17
Originally posted by zika zika wrote:

Daj Lolita, znaš što sve ne smiješ radit 6 mjeseci ak probušiš jezik uuuuuu


Cek, 6 mjeseci?! To mi je promaklo
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.