New Posts New Posts RSS Feed - Piercing
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Piercing

 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
Author
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2010 at 03:08
Obozavam pirsinge, ali ne svuda Kod mene je problem sto imam malo lice i malu glavu i kada bih stavila vise od dva pirsinga na lice to bi me progutalo skroz.

A inace sam skroz luda za - ALKICAMA! Imam 8 alkica u jednom uvetu i 3 u drugom, alkicu u pupku i mindjusu u nosu(taj mi je prvi ozbiljniji i najdrazi pirs ((: )

Inace mi je skroz kul pirsing u jeziku ali ne vidim sebe sa tim, tj, ne bi mi stajalo pa to nisam nikad ni uradila (: U svakom slucaju, ovde se zaustavljam, bice jos po koja u uvetu i to je to

Edited by Morrighan
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 13:19
I ja obozavam piercinge! Imam jedan u nosu - napravljen maloljetnickim neposluhom, jos sa 16 godina. A drugi mi je tragus! Sa 19. Ove godine bih htjela napokon piercing na jeziku i jos hrskavicu uha probusit na par mjesta. Smiley sam isto htjela, al bumo vidli.

Ako netko ima na jeziku, samo nek kaze kakje proslo busenje jer me strah da ne trznem.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 13:41
Ja sam sad nedavno skinula pirs s obrve nakon 3 godine.
Imala sam na usnici, ali je to za šefa na praksi bilo too much, pa sam morala skinut.
Sad imam samo probušene uši Party
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 13:50
To si na praksi s faxa? Koje si godiste?

Ma znam, diskriminacija za ukrasene piercinzima i tattooima je u punom jeku kod nas... Ja sam za toleriranje umjerenog ukrasavanja na svim radnim mjestima...
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 13:53
94' godište, a praksa u hotelu na recepciji.
Još uvijek idem u školu, 3. razred.
I da odgovorim odma, jer cesto dobijem takvo pitanje - 19 godina i 3. razred? 
Nisam 2 god. išla u školu zbog bolesti, pa sam dvije godine u zaostatku. Ouch
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 13:57
Ma ne bih te to pitala - malo sam vec zaboravila koliko se ima godina kad se ide u pojedini razred. Hehe

Nema veze, samo ti uci, a zdravlje je najbitnije.

Kaj se pierceva tice - jesi imala roditeljski pristanak? Ja nisam i zato mi je bilo tak preslatko otic kod zlatara *dumbass* i piercat si nos, a doma je sijevalo kad me stara ugledala. Hahahaha Jos sam je iz grada, sva sretna zvala "hey mama, imam novitet na sebi!", jadna zena se poveselila novoj frizuri, boji

Edited by LolitaInChains - 23 Sijecanj 2013 at 13:58
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 14:01
U salonu di sam se pirsala ne smiješ bit mladji od 16.(a ako nisi punoljetan, mora roditelj doc s tobom) Tako sam ja od 15,5 pilala tatu svaki dan da hocu pirsat obrvu, bio je cvrst, nije se dao.
I onda je jedan dan poludio, lupio šakom o stol i reko da ga više boli briga da radim sa sobom šta hocu, al da on ne ide samnom.
Na kraju je ipak išo LOL
A za usnicu sam isto nagovarala, al ne dugo, nekih 2 tjedna. I opet je išo samnom LOL
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 14:07
Ajd super, meni ne bi dali nikad. Hahaha

Jao, al sad ne zanima samo kak je busenje jezikaaaa. Rekli su pierceri koje sam pitala, da jako lagano i brzo igla prodje kroz jezik te da vise boli ovaj tragus kojeg imam.

Tragus me bolio kod zarastanja, busenje bez beda.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 14:44
Koliko sam ja cula, samo bušenje jezika ne boli uopce, ali kasnije je problem malo jest, al brzo prodje :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 15:13
Da da, tjedan dana na slamku. Znaci, shakeovi non stop i kasice povrca

Kasnije, mislim si, mora boljeti ak boli kad se ugrizes za jezik. Al tak su me plasili i za alveotomiju pa sam popila samo 2 analgetika, s tim da sam inace imala sklonost pribjegavati istima
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 15:21
Ma gle, da je to tak strašno ne bi se ljudi stalno vracali po još Wink
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 16:39
Šta ce van te gluposti po glavama ja iman samo oba uva probivena al nosin samo jednu recinu,drugo uvo je vjerojatno i zaraslo vec...kome stoji piercing lipo je vidit neki detalj ali ovo šta se cili izbuse mi je glupost, al zato obozavan tetovaze
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 23:46
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Ajd super, meni ne bi dali nikad. Hahaha

Jao, al sad ne zanima samo kak je busenje jezikaaaa. Rekli su pierceri koje sam pitala, da jako lagano i brzo igla prodje kroz jezik te da vise boli ovaj tragus kojeg imam.

Tragus me bolio kod zarastanja, busenje bez beda.

Ništa ne boli jezik. Ne boli ni poslje, nego natekne i frfljaš LOL Nažalost, morala sam maknuti i pirs iz jezika i iz nosa...smetalo mi...sad bi vratila u nos. Big smile
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 00:11
ja bi mali mali.. cirkoncic u nos.. al me straaaaah igle...ufff xD
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 02:00
Originally posted by dalila dalila wrote:


Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Ajd super, meni ne bi dali nikad. Hahaha

Jao, al sad ne zanima samo kak je busenje jezikaaaa. Rekli su pierceri koje sam pitala, da jako lagano i brzo igla prodje kroz jezik te da vise boli ovaj tragus kojeg imam.

Tragus me bolio kod zarastanja, busenje bez beda.

Ništa ne boli jezik. Ne boli ni poslje, nego natekne i frfljaš LOL Nažalost, morala sam maknuti i pirs iz jezika i iz nosa...smetalo mi...sad bi vratila u nos. Big smile


Suuuuper! Hvala na info! Jesi zmirila kad ti je primaknuo iglu i klijesta?
Ja bih tako da sprijecim neki svoj refleksic
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 02:02
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

ja bi mali mali.. cirkoncic u nos.. al me straaaaah igle...ufff xD


Nemoj se bojati, stvarno! To je kratki potez, a koza slicna kao na uhu. Jedino sto ima vise kapilara pa je pametnije otic pierceru... Ja kod zlatara pa mi je s pistoljem probusio u sekundi.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.