New Posts New Posts RSS Feed - Perfect Diet-ultimate nutriti&#ššš;n
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Perfect Diet-ultimate nutriti&#ššš;n

 Post Reply Post Reply
Author
ica-beograd View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ica-beograd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Perfect Diet-ultimate nutriti&#ššš;n
    Posted: 24 Lipanj 2007 at 20:37

Da li je neko probao perfect diet ? Kada sam ga kupila,rekli su mi da je to prava stvar za zene,za skidanje masnih naslaga...medjutim,meni je ostalo samo jos par kapsula-od 90- i ne vidi se bas neki boljitak. Da li vi znate nesto o ovom suplementu?






Edit:izmjenjen font
 

Edited by Zoki
Koja je razlika izmedju skole i zivota? U skoli dobijete lekciju,a zatim vam daju test. U zivotu dobijete test koji vas nauci lekciji.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2007 at 23:15

 Nisam neki pobornik tih suplemenata ili kako se vec zovu,,,,,,,,,,,,,imao sam problema sa kilazom nAkon jedne ozbiljne ozljede,,,,,,,,jeza stvarno ,,,,,,,

osoba sam koja se nepredaje lako,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,treniranjem sam se vratio u zivot...............u pocetku sam koristio neke kapsule -DIETFUEL--OD TWINLAB.............iste namjene kao i perfect diet.......koristile bi se prije treninga  treninga................

jako su skupe ,,meni nisu pomogle,stvarno,,,,,mislim da tu ima dosta ,,,da se izrazim jezikom ulice---PRODAVANJA MAGLE-----.................KOMERCIJALA ITD......

STA BIH TI JA PREPORUCIO,,,,,potrosi tih par kapsula koje su ti preostale  i zatvori tu temu,,,,,,,,,,,,,,treniranjem,pravilom ishranom itd mozes toga puno napraviti......na kraju krajeva zasto bacati novac u vodu,,,,,  

onaj tko ih prodaje ili reklamira reci ce da su dobre i da sam ja neznalica

 a onaj tko ih koristi znace sam najbolje,,,

 e ja sam to saznao i odlucio sam da ih nikad vise nekoristim,,,,,,,,,

rezultati mogu doci i bez koristenja raznoraznih dodataka ........................nekoristim ama bas nikakve suplemente osim zdrave hrane niti imam namjeru da ih koristim.................... dobro imam stvarno kao i sva moja braca a i sestra strasne genetske predispozicije...............

Back to Top
ica-beograd View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ica-beograd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2007 at 15:08

 Da,da,da...u pravu si,inace i ja sam koristila dietfuel i stvarno...nista! Mada,iskrena da budem,u to vreme se nisam pridrzavala pravila zdrave ishrane,mozda zato. Ne znam. Uglavnom,vec mesec dana treniram aktivno,hranim se zdravo,efekti ce se videti,sigurna sam. Emilio,a da li si koristio neke proteine? Ja nisam,ali eto to hvale svi. Razmisljala sam da probam jos to i da prekinem sa suplementima. Konkretno mislim na Protein Sensation 8š... 



Edit:izmjenjen font


Edited by Zoki
Koja je razlika izmedju skole i zivota? U skoli dobijete lekciju,a zatim vam daju test. U zivotu dobijete test koji vas nauci lekciji.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2007 at 16:46

ako si aktivan sportas ciji treninzi su cesti i sadrze treninge snage preporucio bih ti te proteinske napitke,,aktivnim sportistima je potrebna extra hrana zbog cestih napora´kojim izvrgavaju tijelo,,

,ta extra hrana ako je mogu tako nazvati  pomaze im rparaciji tijela kao i brzem oporavljanju kao i podizanju tjelesne spremnosti koja daje bolje rezultate................

tu  hranu koju tijelo treba oni nemogu dobiti u dovoljnim kolicinama,,, putem normalne hrane zato se privrgava uzimanje proteinskih,vitaminskih,mineralnih i sta ja znam vec kakvih napitaka....

sto se tice tih proteina to jest suplemenata iskren cu biti prema tebi i reci da nisam bas neki poznavalac tih suplemenata osto sam ih  uzeo nekoliko puta,,,uglavnom na nagovor prijatelja...................................

 nadam se da ce se vise osoba ukljuciti u ovu temu ,narocito oni koji poznaju tematiku..........

Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2007 at 17:37
 A zakaj se vi skupa malo bolje ne informirate o svemu. I fatburneri i sve to djeluje. samo treba znati kako koristiti. Mislim ekipa svaka cast, ali fatburner trazi trening i drugaciju prehranu. On nije cudo i nece sam rijesiti problem, on vam pomaze da prevarite tijelo i kazete mu da mora pocet trosit masti. Ako zelite dobar proizvod uzmite fatburnere od strength systema, ali uz njega ide i odricanje. Proteine nemas sto uzimat za dijetu. Mozes kao zamjenski obrok i to je to. Eventualno i poslije ancrobnog treninga, ako ih imas u svom treninguI nema mrsavljenja ako vam fali vitamina i minerala koji su pomagaci reakcija u kojima se mrsavi. Kada se krene na bilo kakvu suplementaciju, a ne zeli se baciti lova u vjetar, treba imati plan prehrane i treninga, onda se u njega ubacuju suplementi
http://sportprehrana.bloger.hr/
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2007 at 18:26
Evo, Maja je jos jednom sve to fino i strucno objasnila 
Back to Top
pere View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pere Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2007 at 09:03

 Ljudi moji Maja ima pravo. nema mrsavljenja bez puno odricanja i prolivenog znoja. To znam i po sebi. Imao sam poslije nove godine š04 kile na š96cm visine. neki ce reci, pa to nije puno. Da mozda i nije ako je š04 kile misica, a ne sala oko trbuha najvise. Skuzio sam da to nema smisla i poceo trenirati mukotrpno, i malo po malo skonuo š3 kila, u 4 mjeseca. Jer UPOZORENJE, najbolje je skidati š kg tjedno, sve preko je lose po zdravlje, i te kile sto si ih brzo i naglo izgubio vrlo lako se vrate. Znaci samo rad, rad i znoj i rezultati nece izostati.

Eto tako, a sto se tice dodataka, ni ja nisma neki pobornik toga, ali ima nesto sto bih preporucio. To je od scitec nutritiona CARNI-FX, jer naime kod terninga on oslobadja energiju iz masnih naslaga. Jako dobro djeluje i daje ti prijeko potrebnu energiju kod intenzivnih treninga. Ja sam ga pio sa zelenim cajem sat do pola sta prije treninga.

Sportski pozdrav svima

Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2007 at 22:23
 ja to ne bih nikako preporucila jer je carnitin u tom preparatu u vrlo necistoj formi. Ima boljih stvari. cisscih
http://sportprehrana.bloger.hr/
Back to Top
x_sport View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote x_sport Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2007 at 09:36

 Eto, ovoga puta se slazem s Majom!  Inace, narode ako pogledate omot na kutiji od vecine proteina vidjet cete da pise da se ne koriste za dijetu...Ako to i ne pise, vjerujte nema koristi od toga. Takodjer slazem se i za scitec, sto sam vec i naveo u jednom drugom postu...bljak...

Btw, Majo, jedan student sa tvog faxa namoj upit mi je preporucio isto te knjige.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.