New Posts New Posts RSS Feed - Pauza u vježbanju i naglo debljanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pauza u vježbanju i naglo debljanje

 Post Reply Post Reply
Author
Contessa_von_M View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Contessa_von_M Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pauza u vježbanju i naglo debljanje
    Posted: 15 Sijecanj 2015 at 16:18
Pozdrav fitovci! Moje pitanje je vezano za pauzu u vjezbanju. Počela sam redovito vježbati i to treninge s girjom. u kratkom vremenu vidio se veliki napredak, tijelo se počelo oblikovati, iako nije bila velika razlika u cm i kg, no utegnuli se mišići :) e SAD, pitanje je naglo debljanje nakon 10 dana nevjezbanja( zbog bolesti), udebljala sam se 3 kg,i vidljivo napuhala :/ koliko je to, ajmo reci normalno? Dok nisam vježbala, smanjila sam papicu,pa mi je to malo science fiction :) molim savjet :)
Back to Top
bruna369 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bruna369 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 16:38
Bolest je pretpostavljam gripa ili nesto vezano uz pad imuniteta...
I sama kazes da si se napuhnula - vjerojatno je rijec o nakupljenoj vodi... ako si i smanjila hranu, znaci da nije bas moguce da su to tri kile masti Wink
Ako i dalje lezis u krevetu, smanji naravno ugljikohidrate jer su ti oni zapravo nepotrebni za funkcioniranje u horizontalnom polozaju Big smile i pazi na sol i slanu hranu koja naravno veze puno vode...
better sore than sorry
Back to Top
Contessa_von_M View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Contessa_von_M Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 16:44
Teza prehlada, 5 dana temperature uz posao, tako da se oduzilo. Uglavnom u dane kad ne vjezbam ne uzimam dodatne UH , samo iz povrća, jer sam skužila da me dodatno napuhuju i budem nekako troma.
Back to Top
bruna369 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bruna369 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 18:08
Vjerujem da ne trebas brinuti, temperatura i prehlada su izbacili tijelo i procese iz ravnoteze; cim se vratis na noge i u uobicajenu rutinu treninga, kilogrami ce otici kako su i dosli Smile
better sore than sorry
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 18:10
Originally posted by Contessa_von_M Contessa_von_M wrote:

Pozdrav fitovci! Moje pitanje je vezano za pauzu u vjezbanju. Počela sam redovito vježbati i to treninge s girjom. u kratkom vremenu vidio se veliki napredak, tijelo se počelo oblikovati, iako nije bila velika razlika u cm i kg, no utegnuli se mišići :) e SAD, pitanje je naglo debljanje nakon 10 dana nevjezbanja( zbog bolesti), udebljala sam se 3 kg,i vidljivo napuhala :/ koliko je to, ajmo reci normalno? Dok nisam vježbala, smanjila sam papicu,pa mi je to malo science fiction :) molim savjet :)

....to šta si se napuhala LOL....to ti se zove carbloading....prije su ti se mišići napunili UH i salo nakupilo vodom  nego šta si se udebljala...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Contessa_von_M View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Contessa_von_M Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 18:22
A tako se to zove :) Jel dovoljno vratiti se na stari program treninga- radila sam full body treninge s girjom svaki drugi dan jer vidim da mi to odlicno odgovara ili treba pojačati ? Svaki dan idem biciklom na posao,dnevno nekih pola sata jer je hladnjikavo, ali odlično za podizanje energije:)
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 18:44
Originally posted by Contessa_von_M Contessa_von_M wrote:

A tako se to zove :) Jel dovoljno vratiti se na stari program treninga- radila sam full body treninge s girjom svaki drugi dan jer vidim da mi to odlicno odgovara ili treba pojačati ? Svaki dan idem biciklom na posao,dnevno nekih pola sata jer je hladnjikavo, ali odlično za podizanje energije:)

...LOL...smeta ti taj puniji izgled...opali jedan teški trening sa girjom nego šta inače radišBig smile...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
bruna369 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bruna369 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 18:55
Originally posted by dena75 dena75 wrote:

...opali jedan teški trening sa girjom nego šta inače radišBig smile...

Tako je, isprazni glikogenske zalihe - s glikogenom ce otici i voda..
better sore than sorry
Back to Top
Contessa_von_M View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Contessa_von_M Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 19:16
Vjezbam nekih mjesec dana stvarno kontinuirano, obično to bude ovaj s fitnessa trening: 1.russsian twist,2.deadlift,3.sklekna girjama(radim bez girja jer s i na podu borim s sklekovima :) 4.čučanj s predricenjem 5. Swing- 30sec rada, 15 odmora, početnik sam pa s 8 kg radim, ali mi je swing i deadlift postao prelagan s 8 kg
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 09:34
Originally posted by Contessa_von_M Contessa_von_M wrote:

Pozdrav fitovci! Moje pitanje je vezano za pauzu u vjezbanju. Počela sam redovito vježbati i to treninge s girjom. u kratkom vremenu vidio se veliki napredak, tijelo se počelo oblikovati, iako nije bila velika razlika u cm i kg, no utegnuli se mišići :) e SAD, pitanje je naglo debljanje nakon 10 dana nevjezbanja( zbog bolesti), udebljala sam se 3 kg,i vidljivo napuhala :/ koliko je to, ajmo reci normalno? Dok nisam vježbala, smanjila sam papicu,pa mi je to malo science fiction :) molim savjet :)


Pozdrav Contessa Smile

Malo mi je čudno da si smanjila papicu, a da je došlo 3 kg :) Ili je to smanjenje bilo minimalno pa nije uspjelo rješiti taj manjak kretanja. Trebalo bi vidjeti što si jela prije toga i tada. Ne znam da li možemo govoriti o carbloadingu ako je tih carbsa bilo malo ili nimalo. 

Vjerojatno je neka voda u pitanju, manjak kretanja je isto tako napravio svoje ali svejedno bez da vidimo što se to jelo tih par dana teško je reći. Zapravo mi metabolizam trebao biti i ubrzaniji, a apetit smanjen pa mi je malo čudno :)

Jesi se vagala u isto vrijeme oba puta?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Contessa_von_M View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Contessa_von_M Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 16:48
Važem se uvijek u isto vrijeme, poslijepodne, ne zavaram se onim na tašte :)
Osim sto nisam vježbala redovito, stalno sam bila u pokretu,nisam to mogla preležati. jelo sam bila smanjila, jedino sto se nisam strogo pridrzavala dana kad ne jedem dodatne Uh,mozda je to ipak utjecalo. Podebljala sam kardio i treninge snage i trbuh se malo smanjio, osjećam se manje napuhnuto :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 18:17

Ne zavaravaš se onim na tašte? Smile Do sada nisam čula da je to zavaravanje ali eto.... Big smile Ako znamo uzmemo u obzir koliko  unos različite hrane i tekućine utječe na fluktuacije kilaže tokom dana onda nije tako čudno što se preporučuje vagati ujutro :) Kako god, super da se sve vraća na staro. 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Contessa_von_M View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Contessa_von_M Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 19:05
Krivo sam se izrazila s ovim zavaravanje :) htjela sam reci da mi nekako bude lakše kad vidim pomak odnosu na to vaganje popodne, to je psihološki :) naravno pomak kroz duže vrijeme
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 19:24
Heheheh ma dobro, možeš i tako! :) Svaki pomak je pomak ali ćeš se nekad i zeznuti jer ćeš jedan dan možda popiti više, pojesti nešto što će ti navuči više vode, možda nećeš imati tako urednu probavu, ili biti u drugoj odjeći i tako to pa ćeš se prevariti....uostalom, neka ti metar bude bolji prijatelj Wink

Uostalom, kad vidiš pomak ujutro (a ako ga ima popodne bit će i ujutro :) bit ćeš sigurnija da je pomak realniji Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Contessa_von_M View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Contessa_von_M Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 19:50
u pravu si svakako :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.