New Posts New Posts RSS Feed - Pauza na poslu-što jedete?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pauza na poslu-što jedete?

 Post Reply Post Reply
Author
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pauza na poslu-što jedete?
    Posted: 08 Veljaca 2013 at 13:09
Neovisno o tome spadate li u grupu onih sretnika koji imaju vremena pa si navecer ili ujutro slože neki obrok (salata ili nešto drugo) i to ponesu na posao ili spadate u ovu drugu grupu kojoj kronicno nedostaje slobodnog vremena pa dodjete na posao i onda za pauzu ovisite o ducanu pišite što jedete u tih pola sata mira? 
Ja se dižem u 5.50 i meni je u 11.30 vec vrijeme za pravi rucak! Dakle ne vockica i lješnjaci nego nešto konkretno i slano:) Ujutro radim shake od zobenih i voca, to mi je dorucak. Eventualno do tih 11.30 pojedem jabuku ili malo badema. I onda mi jedino preostaje BillaConfused . 
Mlijecne proizvode ne jedem jer ih ne volim uopce.
Iskustva, ideje, i prijedlozi se traže:)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 13:44

Moram, grize me LOL

Sretnici koji imaju vremena? Hehe....ne postoje sretnici koji imaju vremena nego oni koji imaju volje da provode svoje prioritete i zacrtane ciljeve, no matter what.

Isto tako, ta druga grupa kronicara je samo skupina ljenivaca i onih koji idu linijom manjeg otpora Wink

Ja se dižem u 5h, i vecinu tjedna sam cijeli dan out, znaci jedino doruckujem doma. Sve nosim sa sobom, ništa ne kupujem vani.

Bez uvrede Lola, ali prije savjeta i prijedloga, prvo treba preispitat svoje ciljeve, nac u sebi malo volje i motivacije, a onda ce i ideje izbit na površinu Wink

Uostalom, toliko puta se odgovaralo na isto pitanje....ali šta je stvarno tako teško smislit obroke? Što tu mora bit tako posebno? Što biste jeli da ste doma? Ne znam, ne kužim Smile

Meso, mlijecni proizvodi, jaja, šunkice, ribice, razne salatice, povrce, kruh, riža, orašasti.......u milijon varijanti....

...sve je tako jednostavno kad se dovoljno želi Smile





Edited by Gym_girl - 08 Veljaca 2013 at 13:44
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 13:56
Ja ima dvoje klinaca od kojih manji ima samo tri godine i fakat ne stignem :) Da ga ubiješ, dan mi je našpanan sve je isplanirano do minutice, navecer legnem ko da me netko polomio Wacko
Nisu mi ciljevi tako nedostižni jer nemam puno viška, možda tri kile (no te je najgore skinuti). Malo se zategnuti i to je to. No kad dodjem u famoznu billu nisam pametna što i kako:)

Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 13:59
Slobodno podbodi malo, treba mi motivacijeWink
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 14:01
Ne, to samo znaci da ti je možda malo teže od nekog ko ima više vremena, ali i ne da je nemoguce Wink Možda se cini ovako ali kad se malo pomuciš na pocetku, i kasnije  udješ u rutinu shvatiš da je sve drugo bio izgovor :)

Pa kako inace jedeš? Kad si doma?

I ne bih to baš nazvala podbadanjem ......prije osviješcivanjem ogranicenja koja si sami namecemo Wink

10 min za npr. stavit pile na tavu se uvijek ima, bar u ponoc ako ništa drugo Tongue Ili gle...dižes se u 5,50? A da se digneš 15 min ranije? Star


Edited by Gym_girl - 08 Veljaca 2013 at 14:07
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 14:14
E ja ti slijepo slijedim ono pravilo zdravog života u kojem kažu minimalno osam sati spavanjaTongue Znaci ja sam rijetko kad u krevet nakon 22. Moje idealno vrijem bilo bi u 21LOL Kokoš kaj da ti velim? Doma variva ili povrce s mesom, slatko i kruh sam izbacila i kavu , sokove, gazirane prirodne nisam pila, voda, caj to konzumiram. Znam zgriješit tipa kad mi sveki donese ogromnu tortu za rockas Big smile No pojela tanku šnitu samo.
Doma kuham svaki dan, više jela jer smo komplicirani, muž vegetarijanac, ja ne jedem mlijecno, klinci ko klinci imaju svoja omiljena i malo manje omiljena jela. 
Wok mi je jednostavno, fino, meso s povrcem. 
Nema mi druge nego 15 minuta ranijeCool
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 14:25
Slazem se s Gymkom, ima vremena ako ga se zeli odvojiti za to....
Stavit u pecnicu komad mesa i povrca ili kuhat povrce treba 10 min, a pecnica radi sve ostalo sama, dakle samo nakon cca 1h ugasis.
U istoj sam situaciji kao ti, dakle dvoje djece+ jos hrpa obaveza , tak da nije da pricam iz neke druge perspektive.
najisplativije ti je skuhati za 2 dana unaprijed, pa spakiras to u prcije i onda si mirna iduci dan..
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 14:31
Znaci ti na posao nosiš komad pecenog mesa od jucer i kuhano povrce od jucer? Ili si kuhaš ujutro nešto za posao? Rucak mi nije problem, ovaj koji kuham kad doma dodjemSmile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 14:31
Ja vec skoro godinu dana spavam po 4h i funkcioniram savršeno Wink Uredno odradjujem treninge, cijeli dan sam u djiru, niti nos mi nije procurio bez ijedne tablete vitamina i ostalih prkljarija cime nam pune glavu. Time ne želim reci da bi svima to odgovaralo, samo to da cesto ne treba pratit sve što se piše i govori nego istražit sebe. Vec mi je puna glava tih teorija :)

Vidiš da imaš vremena Big smile

Složi si sendvic od piletine/puretine/nekog crvenog mesa i salate....ili omleta, kuhanih jaja.....purece šunke, tune....skuhaj si rižicu s nekim povrcem i mesom....ili paštu sa tunom i nekim povrcem, brokulom npr... ili samo povrce sa nekim prilogom. Skuhaš ujutro, dan prije ili cak za vikend pa spremiš u posudice za par dana. Ne znam, teško je ovako reci kad nemaš konkretno definiran jelovnik, kcal i sve to, a i ne znamo di radiš, kakve mogucnosti imaš za jest, koliko ljudi bi trebalo izac van kad otvoriš posudice LOL....sve ovisi.....




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 14:32
pozz! i ja se slažem s Gym
isto sam tak razmišljala, ne volim jesti ujutro,dižem se u 5,trcim na posao itd.
ali,okrenula sam sve naglavacke,promijenila sve u korijenu.
nije lako,ali može se,kad si posložiš sve u glavi
sretno!
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 14:36
Sad imam vremena, na poslu samLOL
Uredski posao, idealan za otvaranje posudica jer sam solo u uredu!
Hvala na savjetima, potrudit cu se malo oko togaThumbs Up
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 15:13
Odlicno, znaci samo 15 min ranije i malo planiranja, puno volje.... i otvorit ce ti se cijeli novi svijet LOL

Nema na cemu Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 07:48
Eto rucak je u posudiciSmile 

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 11:38
meni je super,jer imam restoran u firmi, i fino kuhaju,ima izbora da boli glava!
eto,sad sam se nametala, nemrem dihati
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2013 at 12:59
Ništa, ja sam prema savjetu pocela nositi od doma:) Ako ne, uzmem zdjelu i dresing za salatu, kupim salatu, tunu u konzervi, pomiješam, zacinim i to je to.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.