New Posts New Posts RSS Feed - Paleo ishrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Paleo ishrana

 Post Reply Post Reply Page  <1 6789>
Author
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2015 at 02:02
e da, sutra stavljam sliku od obroka koji predobro imitira govno a savršeno je, te zobene unutra daju poseban šarm govnetu, kao i mali komadići iz crunchy kikiriki maslaca ili sam kikiriki jer tu je paleo pa ne konzumirate zobene, komadići ful tamne čokolade, tekstura je savršeno ljepljiva. i isto tako izlazi van :D ritualno, svako jutro XD

kad smo kod filma Gorranchero- neznam više koga da pitam ali jel ti možda znaš sigurnu stranicu gdje se može nabaviti dvojka u boji?!  ahhahaha samo naletavam na teasere, slike i gomilam viruse  a od filma ni f šteta bi bilo ne pogledat, ja i frendica se nabrijavamo otkako smo čuleLOL

i tu priča završava XD bilo je jednostavno prikladno objavit sliku kad sam se sjetila svog doručka LOL


Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2015 at 12:30
[QUOTE=israela] e da, sutra stavljam sliku od obroka koji predobro imitira govno a savršeno je, te zobene unutra daju poseban šarm govnetu, kao i mali komadići iz crunchy kikiriki maslaca ili sam kikiriki jer tu je paleo pa ne konzumirate zobene, komadići ful tamne čokolade, tekstura je savršeno ljepljiva. i isto tako izlazi van :D ritualno, svako jutro XD



???
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2015 at 13:42
složila sam ih već u frižideru se malo stišće pa kad mi dođe STARA da mi posudi mobitel sa kamerom, stavljam odmah plus recept. nebi vjerovali koliko je fino XD 
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2015 at 17:37
o ovome vam ja pričam  :D morala sam u galeriju staviti lakše mi je nego mučit se sa linkanjem
dakle ovo je jako fino i 100% nutritivno bogato
ovdje sam napravila više "smjese"
-100 g zobene +cca 200 g posnog sira + 15 g kikiriki maslaca + 15 g sjeckanih orašastih plodova + 10 g tamne čokolade sjeckane + par kapi ruma + četvrtina šalice kuhane crne kave sa malo mlijeka + žličica cimeta +  1 u ovom slučaju veća ili normalna zgnječena banana + 25 g čistog kakaa (nekad tu nemam mjeru XD) 
nekad stavim kokosovog brašna, može i bez zobenih samo kao puding
:P
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2015 at 19:06
probat cu ovo..ne samo zbog opisa gore već djeluje prilično fino i zasitno
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2015 at 13:45
pa kad ima i kave i ruma i čokolade i ostalih nutritivnih tvari :)
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2015 at 21:17
nakon dobro odradenog treninga a jos je i petak, moze se ubaciti i jedan cheat obrok (nisam uspio naci laktoza free sir za pizzu pa sam koristio obicni edamer)

"paleo" pizza

tijesto: bundava+bademo brasno+orahovo brasno+jaja+muskatni orascic+malo mlijeka bez laktoze
nadjev: pileca prsa, panceta, paprika, tikvica, sampinjoni, pasirana rajcica, sir

"Ubung macht den Meister"
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2015 at 12:46
jedan brzinski obrok

Kajgana sa spekom (+paprika i luk), kruh od bundave i domaci ajvar

"Ubung macht den Meister"
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2015 at 13:35
Ručak

Paleo tjestenina sa umakom od bundave i pileci zabatak sa rostilja

"Ubung macht den Meister"
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2015 at 14:01
Originally posted by Gabrijel7 Gabrijel7 wrote:

nakon dobro odradenog treninga a jos je i petak, moze se ubaciti i jedan cheat obrok (nisam uspio naci laktoza free sir za pizzu pa sam koristio obicni edamer)

"paleo" pizza

tijesto: bundava+bademo brasno+orahovo brasno+jaja+muskatni orascic+malo mlijeka bez laktoze
nadjev: pileca prsa, panceta, paprika, tikvica, sampinjoni, pasirana rajcica, sir



To je cheat? Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2015 at 13:42
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Gabrijel7 Gabrijel7 wrote:

nakon dobro odradenog treninga a jos je i petak, moze se ubaciti i jedan cheat obrok (nisam uspio naci laktoza free sir za pizzu pa sam koristio obicni edamer)

"paleo" pizza

tijesto: bundava+bademo brasno+orahovo brasno+jaja+muskatni orascic+malo mlijeka bez laktoze
nadjev: pileca prsa, panceta, paprika, tikvica, sampinjoni, pasirana rajcica, sir




To je cheat? Tongue


A mislim, rekao sam da je cheat jer sir ne spada sluzbeno u Paleo, pa zato hehe
"Ubung macht den Meister"
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2015 at 12:43
malo deserta (ili u mom slucaju dorucak)- HFLC

palacinka (bademovo brasno+laneno brasno+jaja) i preljev od "cokolade"

"Ubung macht den Meister"
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2015 at 16:02
kakav je to preljev gabrijele? s čim mutiš kakao?
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2015 at 20:58
Originally posted by israela israela wrote:

kakav je to preljev gabrijele? s čim mutiš kakao?


ipak nije kakao ... whey isolat okus cokolade pomjesan sa vodom (zlica praha i zlicica vode) i malo maslaca
"Ubung macht den Meister"
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2015 at 22:22
ahaa neee ja baš upravo sad pijem whey od čokolade i riga mi se od velike koncentracije stevije.....neznam jel mi gori s vodom il mlijekom.....:p al meni kikiriki maslac  ublaži taj slatki okus i žlica gorkog kakaa još nutra....onda može proć pod čokoladu :D na nemrem ga popit kolkom nekvalitetom odiše...bez okusa idući put 
makar je dobra zamjena za slatko u nekoj lchf varijanti ili u kolačima di se baš ne osjeti

Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2015 at 22:35
ja koristim isolat od BioTech, gluten i lakto free, i meni je fino sladak
"Ubung macht den Meister"
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6789>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.