New Posts New Posts RSS Feed - pad šecera u krvi?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pad šecera u krvi?

 Post Reply Post Reply
Author
maxzg View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maxzg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pad šecera u krvi?
    Posted: 02 Veljaca 2010 at 01:11
Prelaskom na dijetu sa "smanjenim" unosom kalorija cesto mi se javlja slabost tj. imam osjecaj kao da mi padne šecer u krvi.što bi moglo biti uzrok tome?

Inace rekreativno se bavim fitnessom tj. treniram 5-6 puta tjedno sa utezima,te radim oko 3 cardio treninga tjedno (trcim crobno ili ancrobno ili mix jednog i drugog).
Prehrana mi se sastoji od oko 6 manjih obroka dnevno.
Od namirnica kombiniram rižu,tjesteninu,krumpir,palentu,žitarice,bijelo ili tamno meso piletine ili puretine,ribu,maslinovo ulje,kiki-riki.Voce i povrce koji puta jedem cesto a koji puta nikako.
Od preparata pijem jednu multivitaminsko-mineralnu tabletu dnevno i to ujutro uz dorucak, a nakon treninga popijem proteinsko-ugljikohidratni shake.Pijem cca oko 4l vode dnevno.
U svakom obroku kombiniram proteine,ugljikohidrate i masti.Voce ako jedem onda je to između glavnih obroka.
Inace ne patim od nikakve šecerne bolesti(provjereno).

Pozdrav!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 09:08
hmmmm... iskreno neznam zbog cega bi ti se javljala slabost... no ja nisam doktor, tako da mi nemoj zamjeriti!


Ono što možeš je napisati primjer kako si jeo jedan od tih dana kad ti se dogodila slabost, ako nije problem!

P.S ako želiš smršaviti nebi trebao kombinirati masti i UH
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 09:44

 da....dosta je to treninga, možda ti je ipak premalo hrane? Koliko su maleni ti obroci? :)

Najbolje da napišeš malo jedan dan, tocno kako jedeš i koliko, prije/poslije treninga.....

..a možda je i u niskom tlaku stvar..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 10:08
to se i meni desilo par puta, upravo zbog nedostatka hrane, tj. premalo UH, cim sam pojacala UH u dane kad treniram to se ne događa, probaj i ti tako, slobodno jedi i kruh i rižu i krumpir , što god ti padne na pamet,

jer jednostavno nemožeš vježbati bez energije, gledaj to ko da hoceš pokrenut auto koji nema goriva u sebi...ne ide jelda ? tako je i sa ljudima
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.