New Posts New Posts RSS Feed - Ozljeda leda
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ozljeda leda

 Post Reply Post Reply
Author
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ozljeda leda
    Posted: 06 Veljaca 2017 at 21:00
Pozdrav ovu ozljedu iz naslova vucem vec 7 mjeseci varira nekada malo popusti ali svaki naporom,se povecava.Znaci prilikom deadlifta disk je protuziro izasao iz lezista i pritisce zivac vjezbama istezanja malo to smanim ali se opet vrati.Bio sam na terapijama kod fozioterpaeuta na terapijama i istezanjima ali samo privremeno rezultati.Nisam probao sa obicnim lijecnikom jer cu proci sa tabletama protiv bolova i neznam sta da radim.Ove vjezbe mi smetaju cucanj i deadlift ni slucajno a pomalo vojnicki bench i trbusnjaci.Jeli se ko susretao sa slicnom ozljedom ima li ko iskustva s dodacima prehrani tipa elastic joint i sl jer neznam sta radim

Edited by marince - 06 Veljaca 2017 at 21:13
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2017 at 00:20
Pa odi doktoru,on je jedini kome si trebao ici a nisi, tak da mislim da je vrijeme da ga posjetis da vidis koliko je ozljeda ozbiljna i koje su ti opcije za rjesavanje iste, te savjeti kako dalje trenirati i sto izbjegavati da s vremenom samo ne pogorsas ozljedu.
Vjezbe koje si naveo nemoj ni pokusavati, niti bilo koju gdje osjecas i najmanju nelagodu. Uvijek ima vjezbi koje mozes raditi i zaobici navedene, nit je cucanj, nit deadlift ni bench bitan da bi ih bas morao raditi. Zaboravi dodatke prehrani. Odi doktoru prije svega
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.