New Posts New Posts RSS Feed - Ovo nisam ja, trebam pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ovo nisam ja, trebam pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
alema View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alema Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ovo nisam ja, trebam pomoc
    Posted: 20 Prosinac 2012 at 08:18
Pozdrav...Ovo sto sam ja danas, ovo nisam ja...i trebam pomoc...da bih se barem priblizila onoj staroj sebi...
Bas kao i vecina kojih imaju problema s viskom kg...zapravo imam problem s samom sobom..tj: nedovoljno snage da izdrzim, da ne odustanem... I zapravo, poslje desava se da poslje prvog uspjeha ja se vracam na staro....na junk food...i vadim se na onu kako cu nastavit od sutra...medjutim to sutra nikad ne dodje...

Priznajem, da neki problemi u zivotu jednostavno nedaju mira pa ih ja ono lafo smirujem s hranom...al mislim da je kraj, i da sam ako ovako nastavim necu stici nikamo...
Imam vise razloga da ne odustanem....trudim se zatrudnit vec duggoooo vremena, a di sam prispjela s 25kg viska...nigdje...i da se jednostavno ja osjecam bolje, zdravije..samopouzdanije, pozeljnije...

Nadam se da cete mi pomoc... jer zaista mi treba kad dodjem na granicu odustajanja da me povucete za rukav i vratite na pravi put..bez odustajanja..
Kupila si zena i traku za trcanje al ...jednom sam trcala...i sada skuplja prasinu...

Hvala sto postojite...jer zaista ovdje ima sto drugi forumi i site-ovi nemaju...a vjerujete osoba koja ima problem s tezinom obija uz duz i poprijeko te forume, siteove...



Edited by alema - 20 Prosinac 2012 at 08:19
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2012 at 09:43
dobrodošla,tu smo za tebe, prelistaj forume, ima sigurno odgovora na tvoja pitanja, napiši neke ciljeve, prelistaj programe iz bloga, odvaži se i kreni jednim od njih, obicno je potebno samo nešto duže od mjesec dana ustrajnog rada da se navuceš na vježbanje i pocneš drukcije gledati na sebe i na svijet oko sebe, napiši nam kako ti izgleda dan, nešto cemo sigurno iskombinirat, mislim da imaš vrlo dobar motiv i da ce te to držati , samo se usredotoci na to, za pocetak vrati se na traku za trcanje u ovo zimsko doba a kad zatopli izadji van, ne moraš trcati, pocni sa brzim hodom i od toga guraj dalje, nadam se da cemo te cuti sa dodatnim pitanjima, go for it
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2012 at 10:32
Pozdrav alema!!!
Ne može ti nitko previše pomoci ako si ti sama prva ne pomogneš!
Zašto traka za trcanje skuplja prašinu - nece se sama od sebe pokrenuti, na tebi je da napraviš prvi korak!
Za pocetak prolistaj forum, imaš primjere jelovnika - izaberi jedan i pocni danas - ne sutra, ne od ponedjeljka, ne od 1.1.2013., nego od danas! Vidjet ceš da nije tako teško, da se sve može kad se hoce
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2012 at 22:45
Originally posted by Irija Irija wrote:

Pozdrav alema!!!
Ne može ti nitko previše pomoci ako si ti sama prva ne pomogneš!
Zašto traka za trcanje skuplja prašinu - nece se sama od sebe pokrenuti, na tebi je da napraviš prvi korak!
Za pocetak prolistaj forum, imaš primjere jelovnika - izaberi jedan i pocni danas - ne sutra, ne od ponedjeljka, ne od 1.1.2013., nego od danas! Vidjet ceš da nije tako teško, da se sve može kad se hoce


žena ti pravo rece! od danas! sve što je od sutra možeš prekrižiti. alema, kako su ti vec rekli, sve ti je na forumu: prehrana, treninzi, savjeti, a možeš i pitati sve što te zanima. svakako procitaj slavonkin blog. zaista je inspirativan, pozitivan i daje tu neku dozu snage što tjera dalje! sretno!
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
alema View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alema Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2012 at 08:50
Hvala puno od srca,citam od jucer i našla sam si puno stvari...samo istrajnost i vaša potpora me može spasit..
Imam cilj..smrsavit do postupaka Ivf-a...inace pijem siofor...al ev iskreno i bez laži ne sjecam se kad sam popila tabletu... Jednostavno...postupak prije dva mjeseca koji nije uspio i more drugih ruznih stvari koje su se desile..su me bacili u ocaj..

Inace radim u trgovini tehnicke robe, posao vise manje sjedeci..ishrana sto ako ne razni junk food..sendvici,pite jer to svi drugi jedu.. Ali ja vise ne...

Zobene pahuljice mi nisu strane,svježe sir... Idem iscitavati Slavonkin blog..
Cak se mislim uslikat..pa da pratimo i s tim moje pomake a bit ce ih ako Bog da!!mora bit...

Edited by alema - 22 Prosinac 2012 at 09:24
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.