New Posts New Posts RSS Feed - "ovisnost" o vocu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

"ovisnost" o vocu

 Post Reply Post Reply
Author
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: "ovisnost" o vocu
    Posted: 02 Rujan 2008 at 13:39
  Pozdrav.
Imam jedan problem (ak ose uopce može nazvati tako): ja sam doslovno ovisan o vocu...Organizam mi jednostavno traži voca svaki dan, nekada mogu pojesti i kilo voca odjednom koliko uživam u tome :)
E to ne bi i bio neki problem da ja nemam problem par viška kilograma, a cuo sam da voce treba izbjegavati pri mršanju, pogotovo GROŽĐE, naime moj najdraži izbor:)
Molim za savjet i pomoc, jer se sam jednostavno ne mogu odluciti i naci mjeru i spoznati kvalitetu-kada,koliko,koje posebno itd...
Hvala unaprijed
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2008 at 19:34
U svemu treba znat umjerenost pa tako i u vocu.

Pa gle fruktoza se u organizmu pretvara mast(mislim da je u jetri ali nisam š00% siguran) i premda je voce zdravo zbog vitamina opet treba bit umjeren.

Sad ostalo mogu samo da bubam na pamet.

Opet koliko god ti mislio da ti organizam trazi toliko voca.Opet vecim djelo je to navika.Samo problem je te navike promjenit.Mozdak kad na nesto naviknete da ga odviknete potrebno je podebel trud.(alkohol,cigarete,slatko,itd...)
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2008 at 13:26
  a to ti ja ne kužim zakaj se kod mršavljenja ne bi trebal jest previuše voca! mršaviš kad unosiš manje kcal od potrebnog-a voce je niskokaloricno,a sad...voce sasdrži fruktozu,a to je šecer-po mom mišljenju glupi razlog zakaj ne jest! ipak ga nema puno i zdrav je!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.