New Posts New Posts RSS Feed - Ovisnica o cokoladi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ovisnica o cokoladi

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Partyanerica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Travanj 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Partyanerica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2007 at 18:29
citala sam malo tvoje probleme...
i mogu se poistovjetiti sa tobom..ja nisam samo bila ovisnica o slatkome nego sam jela kad god mi se nije dalo uciti i takve stvari...no jednostavno kad pogledas ovdje se radi o tebi i tvom zdravlju...

ja sam isto puno jela cokolade i pila coca cole no odlucila sam jednostavno da NECU !

ako zivis sa starcima jednostavno im reci da ne kupuju nista slatko i nista sto bi tebe privlacilo...

dakle kada sam ja odlucila prestati priznajem imala sam napadaje ...pa zasto nema onoga sto ja volim trebam cokoladu trebam chips..no malo zrtve i malo kompromisa sama sa sobom i tvojim tjelom vjeruj mi ako pokusas i to napravis jednostavno ces prestati misliti na cokolade i na sve sto ti je fino i sto deblja...

od kad ne jedem instant hranu slatko chipseve od kad ne pijem gaziano i coca colu....amrsavila sam 25 kilograma u š godinu tako nesto...

i da ti priznam kad mi neko ponudi cokoladu odbijem..isto tako chips i takve grickalice zbog kojih sam nekada dusu htjela dati...

jednostavno napravi kompromis sa sobom i biti ce ti bolje..
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2007 at 21:58
Evo sad ti je i partyanerica rekla na svom primjeru, vidis da se moze, samo se odvazi, krene i ne odustaj , vidjet ces da ide, sve se moze kad se hoce, stara izreka  
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2007 at 22:37

Originally posted by Slatka_bucka Slatka_bucka wrote:

 vidim da se vi dosta svi kuzite u zdrav zivot. da li mi mozete objasniti vjezbe 5 tibetanaca.... kaj je to u stvari
 

5 Tibetanaca je set vjezbi istocnjackog porijekla (ocito, jel). Ja bi ih svrstala u skupinu s jogom, pilatesom, tai chi-jem i slicnim vjestinama, a ne s fitnessom i crobikom. Pomocu 5 Tibetanaca tesko da se moze smrsaviti ili tak nesto, ali vjezbe svejedno mogu biti korisne za duh i tijelo. Jedini problem je kaj je set vjezbi tocno propisan i uvijek se sve radi istim redom, tako da moze brzo dosaditi.

Vise o tome, ukljucujuci i opis vjezbi sa slikama imas ovdje:

www.tportal.hr/lifestyle/zdravlje/page/2004/05/25/0352006.html

 

Back to Top
Partyanerica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Travanj 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Partyanerica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2007 at 22:57
da da sve se moze kad se oce a ne zaboravi se kretatija sam svoje kretanje povecala za 90% kolko sam prije ili mozda cak i vise vjezbaj svaki dan ako nista drugo barem trbusnjake ja sam krenula sa š5 i sad sam dosla na 200 normalnih i 200 bocnih svaku veceri vidim rezultate vec i jos planiram krenuti u teretanu..nego...jel zna ko kakvu dobru teretanu u zagrebu da nije preskupa a opet da osoblje nije ograniceno ???
bila bi zahvalna :)
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2007 at 00:01
 Teretana Fit na velesajmu ti je prilicno dobra i imaju dobro osoblje
Back to Top
Partyanerica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Travanj 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Partyanerica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2007 at 00:26
imaju li oni kakav site? 
Back to Top
Slatka_bucka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slatka_bucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2007 at 09:54
 Vjerujem da nema ta vjezba nekog ucinka na skidanje kila, al ono dosta sam cula o njoj pa me zanima da li je zaista toliko ucinkovita
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2007 at 11:51

Originally posted by Slatka_bucka Slatka_bucka wrote:

 Vjerujem da nema ta vjezba nekog ucinka na skidanje kila, al ono dosta sam cula o njoj pa me zanima da li je zaista toliko ucinkovita
 

Pretpostavljam da i dalje mislis na 5 Tibetanaca... A gle, ovisi na kaj mislis pod ovim "ucinkovita". Ja sam probala taj set vjezbi, ali mozda 2-3 puta jer mi ne pase stalno raditi isto pa mi je brzo dosadilo. I inace radim pilates, jogu i slicne stvari, tak da ne mogu reci da su mi Tibetanci nekaj posebno pomogli ta 2-3 puta.

Sigurno doprinose zdravlju, vec samim time sto su lagana do umjerena tjelesna aktivnost. Pretpostavljam da kroz duzi period poboljsavaju disanje, rad srca, istezljivost, drzanje i tako. Ako se rade ujutro, daju svojevrsnu energiju. To sam i sama vidjela. Ali i druge neke stvari mogu dati isto to.

Reci mi kaj bi ti tocno htjela od Tibetanaca pa ti mogu probat rec dal ces to i dobiti. Dal se inace bavis kakvom rekreacijom? Zelis li se uopce baviti cime?

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2007 at 13:36
Originally posted by Partyanerica Partyanerica wrote:

imaju li oni kakav site? 


Ja sam trazio prije par mjeseci..i nisam mogao naci..bilo bi dobro da ga naprave.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2007 at 16:43
Originally posted by Slatka_bucka Slatka_bucka wrote:

 Uopmooooooc

ovisna sam o slatkoj hrani a vec sam tokiko debela da ja to uzas



e sorry ak ja kasnim sa odgovorom , al eto ne mogu da ne kazem nista

ne mogu vjerovati s kakvim sve pitanjima ljudi dolaze na forum!?

alo cekaj , pa da si samo ovo vrijeme , koje si potrosila pri pisanju postova ,  iskoristila da uzmes olovku i papir i slozis si neki plan prehrane - isplatilo bi ti se 7 puta vise


i eto , da ne ispadne kako sam te samo popljuvao , jer i ja sam imao u neku ruku slicne probleme , ali nisam isao u toliku krajnost da sam to prozvao "ovisnoscu"
i znas sta sam shvatio u cem je fora , sto je u biti tolko jednostavno

jesi ikada uzela cokoladu nakon dobrog rucka  , onako sa jelom , predjelom i salatom... kuzis me
ja nisam , uzeo sam samo kada sam bio gladan , a prelijen da si odem i slozim neki sendvic

aj mislim da si shvatila poruku ovoga sto sam htio napisati , ekipa uzivajte
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2007 at 20:17
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by Slatka_bucka Slatka_bucka wrote:

 Uopmooooooc

ovisna sam o slatkoj hrani a vec sam tokiko debela da ja to uzas



e sorry ak ja kasnim sa odgovorom , al eto ne mogu da ne kazem nista

ne mogu vjerovati s kakvim sve pitanjima ljudi dolaze na forum!?

alo cekaj , pa da si samo ovo vrijeme , koje si potrosila pri pisanju postova ,  iskoristila da uzmes olovku i papir i slozis si neki plan prehrane - isplatilo bi ti se 7 puta vise


Forum zato i postoji da ljudi predstave svoj nekakav problem a mi ostali smo tu da pokusamo pomoci.


Slatka_bucka, nadam se da smo ti pomogli i da napredujes u rjesavanju svog problemcica.

Ako imas jos kakvih pitanja - slobodno pitaj




  

Edited by Mr G.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2007 at 21:06
nisam nista rekao , i meni ste pomogli ne znam ni sam koliko puta
ja sam isto napisao koliko znam , a ne znam puno...

ali onda se barem pokaze neko razumijevanje i logika pri pisanju postova , a ne ovako bubniti


Back to Top
Slatka_bucka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slatka_bucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2007 at 07:13

 Voljela bih da mi kazes sto sam tako loseg bubnula?

Htjela sam samo popricat s ljudima koji malo vise znaju o nekim stvarima a ne da mi netko govori kako bez logike bubam

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2007 at 14:29
ma nanerviro sam se kada sam vidio da ubjedjujes kako si ovisna i kako to nemozes
cokolada sama po sebi ne izaziva ovisnost , sve je u karakteru i navikama , a tu ti vec lezi 50% uspjeha , ostatak je samo tvoj trud - mislim da nikakva strucna pomoc nije potrebna

i opet...

Originally posted by Lega Lega wrote:



... i znas sta sam shvatio u cem je fora , sto je u biti tolko jednostavno

jesi ikada uzela cokoladu nakon dobrog rucka  , onako sa jelom , predjelom i salatom... kuzis me
ja nisam , uzeo sam samo kada sam bio gladan , a prelijen da si odem i slozim neki sendvic...



javi ako si zapocela sa "borbom" , slatkise koje imas uz sebe daj siromasnima i kreni
Back to Top
Slatka_bucka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slatka_bucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2007 at 14:44
 zar se na tebe doktor izvice kad dodjes kod njega kada si bolestan?
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2007 at 15:20
sorry bucka sto sam se zaletio malo , iskreno ti zelim da rijesis problem


  

Edited by Lega
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.