New Posts New Posts RSS Feed - Ovisnica o cokoladi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ovisnica o cokoladi

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Slatka_bucka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slatka_bucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ovisnica o cokoladi
    Posted: 21 Travanj 2007 at 19:25

 Uopmooooooc

ovisna sam o slatkoj hrani a vec sam tokiko debela da ja to uzas

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2007 at 20:32

 Pozdrav,,,,,,kratak cu bit--POSTANI NEOVISNICA----

Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2007 at 21:02
 Ili pricekaj jos malo uskoro ce bucke biti u modi
Back to Top
Slatka_bucka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slatka_bucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2007 at 13:03
 Pa bas mi i nisi pomogao
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2007 at 15:09
cuj, pretpostavljam da imas potrebu da uvijek nesto grickas dok npr. gledas tv ili tako nesto, pa onda obicno jedes cokoladu!

Evo,  mozes npr. grickati  susene grozdjice ili brusnice ili tako nesto umjesto tih slatkih stvari koje ti jedes!

A naravno da malo moras i imat volje i odlucit da neces jest to slatko toliko, sve se moze kad se hoce, potrudi se malo
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2007 at 16:44
doma nikad nemoj imat veliku kolicinu slatkisa, grickalica i sl.
kod mene je u frizderu najvise jedna obicna cokolada i nemam uopce grickalica i tih sokova .
cim ti nije pri ruci, neces to jest.
a i nece ti se dat u ducan po to.

naravno, pocni vjezbat i pit puno vode. za pocetak ti je dobar bicikl jer je zabavno, u prirodi si i ne umaras se puno.
ak odes sa svojom kilazom i kondicijom na jedan trening koji ce te ubit, samo ces odustat i slijedecih tjedan dana ces lezat u krevetu zbog bolova.
 tak da se najbolje postupno privikavat na tjelovjezbu.

sve ovisi o tvojoj odluci i karakteru. ko i cigarete il neki drugi oblik ovisnosti. naravno da ne moras izbacit svu slatku hranu, al zamjeni ju vocem, pa ako i nista drugo, tamnom cokoladom s velkim udjelom kakaa.

i nemoj ocekivat da ce sve bit prek noci. posavjetuj se i za neki oblik dijete koja bi ti odgovarala. al ponavljam, sve je u tebi.

sretno



Back to Top
Slatka_bucka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slatka_bucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2007 at 21:11

 Zahvaljuje i Ive_ri i crystal planet

vrlo je tesko odlucit se na to al pokusat cu

 

hvala

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2007 at 22:41
javi se kak napredujes  
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2007 at 23:04

dobro je crystal rekao, eliminiraj svu losu hranu iz svoje okoline. to je dobra strategija.

inace, nemoj si nista umisljati. nisi ti o nicemu ovisna, sve je to u glavi
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2007 at 09:37
hehe, crystal je rekla
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2007 at 22:39
Originally posted by Slatka_bucka Slatka_bucka wrote:

 a vec sam tokiko debela da ja to uzas



uzasno debela? koji ti je indeks tjel. mase?
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2007 at 23:38
A da sad ce ti to racunat da bi ti skuzila koliko je debela

Mogla si pitat jednostavno koliko ima kila i koliko je visoka i gotovo, znam da to nije realan pokazatelj uvijek ali svejedno znas samo otprilike
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2007 at 12:14
pa da, ima tu na portalu za izracunat. to sto ona kaze da je "uzasno" debela... moze znacit da ima indeks npr. 38, znaci pretilost, a moze znacit da ima 25... tak da...  
Back to Top
Slatka_bucka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slatka_bucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2007 at 14:10
 Pa imam uglavno  preko 30
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2007 at 00:00
ok, mislim da je najvazniji prvi korak, a to je cvrsta odluka da nesto hoces postici. ako si to napravila, jedan dio posla je gotov. dobro, sad moras tu odluku provesti, al uz volju nista nije problem.  puno ljudi odustane nakon dva dana uz izgovor: nije to za mene, ja to ne mogu!

pa ono, nadam se da ces poslusat ovih par savjeta koje si dobila i da ces postici nesto
Back to Top
Slatka_bucka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slatka_bucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2007 at 12:19

 Voljela bih da me netko prati u tome...

Moram navesti da sam bila poslala mail jednoj doktorici koja lijeci ovosnost o slatkome, no nazalost vec je prosla i godina ali od odgovora nista... znam da se danas sve placa ali je barem mogla reci koju rijec ili barem pozvat me k sebi pa makar joj to i platila

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.