New Posts New Posts RSS Feed - Otrovna K plus tunjevina
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Otrovna K plus tunjevina

 Post Reply Post Reply
Author
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Otrovna K plus tunjevina
    Posted: 18 Lipanj 2013 at 09:12
Ne znam jeste li znali! Ja nisam, jucer sam ju kupila pa kad ju je muž našao u frižideru mi je rekao kako je dvoje ljudi cak umrlo, no da je sve zataškano!

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 09:30
Srecom nemam novaca za tunu haha :)

Citam i ne vjerujem....ma tko mu šta može todoric je todoric....kud se nema za hranu još nam je i truju
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 09:37
Primjecujem samo da je taj clanak star 2 godine i da ih još uvijek ima na policama u Konzumu...
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 10:48
ljudi umrli, a da se zataskalo? da todoric kontrolira apsolutno sve medije? svaka cast svakome, al ovo je zesci SF 
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 11:42

Nije nitko umro, niti je otrovna...samo je bio povišen histamin, koji je prirodni sastav raznih namirnica, kao što su riba i morski plodovi, jagode, orah, tvrdi sirevi, špinat, rajcica,ocat, crveno vino itd. 

Inace se dobro podnosi...jedino što zna izazivati alergije..tako da oni koji su alergicni na histamin moraju izbjegavati ove namirnice.

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 12:29
Svejedno planiram je vratiti danas u ducan! Kak je on meni to rekao ja zaguglala i izbacili mi par clanaka na tu temu. Hm, nisam vidjela da je to 2011 Embarrassed 
Bez obzira na to klonit cu je se.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 12:33

koliko sam ih ja pojela, vec bi davno trebala biti 2m pod zemljom LOL

i cisto sumnjam da ce ti ih uzeti natrag... da ne hodaš po ovom suncu bez veze Big smile



Edited by Slavonka23 - 18 Lipanj 2013 at 12:34
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.