New Posts New Posts RSS Feed - Optimum Nutrition 100% whey gold standard
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Optimum Nutrition 100% whey gold standard

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2010 at 01:10
 u hrvatskoj kupujem vitamine i minerale. volim hrvatsku i kupovati hrvatsko i u hrvatskoj, ali ako je nesto 50% jeftinije negdje, a ja sam u minusu 10000 kuna, jer je to hrvatska realnost da smo svi zaduzeni, zasto da ne usparam ogromne novce kupovinom vani?

ja bi bio najsretniji da svi, ali bas svi kupujemo vani. ne samo proteine, nego i hranu i robu, da nasa vlada konacno shvati da smanjenjem nameta omogucuje da trgovci smanje svoje cijene, a time se i poveca prodaja, sto posljedicno znaci vise novaca od PDV-a i vise novaca za drzavu... ali, dok nas vode idioti, necemo to gledati...

od ON.a kupujem i casein.


Edited by Zoki - 16 Veljaca 2013 at 11:38
Back to Top
boris1984 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote boris1984 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2010 at 16:03

 Jedno pitanje!

Pijem spomenute proteine i cine mi se jako dobri...pitanje je:dali ima ikakvog lose utjecaja na proteine ako ih zamijesam doma prije treninga i oni tako stoje u torbi sat i pol pa ih onda popijem ili da ih mijesam odmah poslije treninga i odmah ih popijem...nadam se da ste shvatili pitanje....:)

hvala

 

 

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2010 at 16:45
Originally posted by borisš984 borisš984 wrote:

 Jedno pitanje!

Pijem spomenute proteine i cine mi se jako dobri...pitanje je:dali ima ikakvog lose utjecaja na proteine ako ih zamijesam doma prije treninga i oni tako stoje u torbi sat i pol pa ih onda popijem ili da ih mijesam odmah poslije treninga i odmah ih popijem...nadam se da ste shvatili pitanje....:)

hvala


Ti možeš staviti mjericu proteina u shaker / bidon pa u teretani samo dodaš vode i eto ukusnog shakeaa..



Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2010 at 18:10
 mozes ili kuci ili u teretani sat vremena nije bitno,nece se nista desit,samo pazi da nije kreatin unutra jer navodno vec nakon 10 minuti u vodi se pretvara u kreatinin

Edited by Zoki - 16 Veljaca 2013 at 11:38
Back to Top
boris1984 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote boris1984 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2010 at 23:11
  Hvala decki...mislim da nema u ovom kreatina...
Back to Top
Rekreativac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rekreativac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2010 at 08:41

 Sinoc sam kupio Optimum Gold Whey sa ukusom banane.

Nikad nisam bjezao od neukusnih obroka ( bilo da su suplementi ili hrana ) ako znam da je to za moje dobro, ali moram reci da me bas iznenadilo koliko je ukusan ovaj Whey, mogao bi ga u kaficu umjesto soka piti.

Takodjer odlicno se rastvara, prije sam pio Whey od EAS-a, Muscletecha ( Hardcore ) i Nutrabolicov ( doduse ovaj je bio kazein ) i svi navedeni su ostavljali grudvice oko kojih bi se morao malo vise potruditi da ih rastvorim, Optimum-ov skoro pa nisam trebao ni promijesati.

Odlican protein, mene je u BiH izasao 50 eura od 5LB

Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 00:41
koji je najbolji okus
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 11:40
Originally posted by deejay deejay wrote:

koji je najbolji okus

Ekipa najviše uzima standardno cokoladu, ali okusi rocky road i cookies&cream su nekako drugaciji i iznimno dobri.

Sve okuse možeš pogledati ovdje.


Edited by Zoki - 16 Veljaca 2013 at 11:40
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 11:41
meni osobno od op mi je najbolji rocky road,mljacc,kao irska kava,onako okus
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 23:50
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 17:56
Sadrži li Optimumov whey aspartam ili nešto slicno?
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 19:48
da,sadrzava,gmo isto
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 09:36
BravoWink
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 22:41
Originally posted by Ribica22 Ribica22 wrote:

BravoWink

Ako tražiš najbolji natural whey protein, moja preporuka je ovaj:
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zyzz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zyzz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 18:52
Do sad sam pio uglavnom taj protein, zadovoljan sam njime i fini mi je, pogotovo kad se smješa sa DM groždjanim, jedini je bed šta je dosta skup. Medjutim, imam ja par kutija ovog proteina dost povoljno jer treba mi neka lova, a ostale mi zalihe, pa ako ko treba.

Edited by Zyzz - 10 Ožujak 2013 at 18:54
"What do you imagine?"
He replied, "What do you?"
I told him to run faster, I like to imagine that i am being chased by wolf.
He smiles and says, "In my mind, I am one that is chasing the wolf."
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 15:25
ja isto pijem njega, ali najdraži okus mi je vanilija mljac, mljac (toliko mi je fin da mi dodje i kao zamjena za neku glupu slatkariju)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.