New Posts New Posts RSS Feed - optimum diet boost "oprez"
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

optimum diet boost "oprez"

 Post Reply Post Reply
Author
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: optimum diet boost "oprez"
    Posted: 07 Ožujak 2012 at 18:19
ovako uzimo sam diet bost 2 kapsule prije trcanja i tako jedno 4 tjedna, nisam mogo spavat, drhtavica me hvatala, nervoza , vrtoglavica ,mucnina, glavobolja, gubio sam se u prostoru,, sad pijem normabel za smirenje i vratio sam se u normalu,,je da mi je pomogao spao sam 5 kila u 4 tjedna ali oprez sa time ovaj proizvod je opasan! pozz
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 18:29
kako stojis sa kofeinom? jel ti smeta kad popijes kavu?
ako uopce nepijes kavu to ti je normalna reakcija,pogotovo ako si uzimao prije trcanja navecer.
ali ako si jos uz to pio kavu,onda se nemoj uopce cudit, i nemoj pisati gluposti da je proizvod opasan jer to nije istina.
kako si jeo u to razdoblje? 5 kila izgubit je dosta,mozda si se izgladnjivao pa je i to razlog glavobolji i nervozi. znam po sebi,ja kad sam gladan grizem sve oko sebe. pozz
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 22:09

Originally posted by deejay deejay wrote:

ovako uzimo sam diet bost 2 kapsule prije trcanja i tako jedno 4 tjedna, nisam mogo spavat, drhtavica me hvatala, nervoza , vrtoglavica ,mucnina, glavobolja, gubio sam se u prostoru,, sad pijem normabel za smirenje i vratio sam se u normalu,,je da mi je pomogao spao sam 5 kila u 4 tjedna ali oprez sa time ovaj proizvod je opasan! pozz

Znaci normabel skida masne naslage.Tongue Ja samo kupujem proizvode gdje ima aspartama a vodu držim cca 12h u plasticnim bocama prije konzumacije.

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 23:04
Originally posted by animal87 animal87 wrote:

kako stojis sa kofeinom? jel ti smeta kad popijes kavu?
ako uopce nepijes kavu to ti je normalna reakcija,pogotovo ako si uzimao prije trcanja navecer.
ali ako si jos uz to pio kavu,onda se nemoj uopce cudit, i nemoj pisati gluposti da je proizvod opasan jer to nije istina.
kako si jeo u to razdoblje? 5 kila izgubit je dosta,mozda si se izgladnjivao pa je i to razlog glavobolji i nervozi. znam po sebi,ja kad sam gladan grizem sve oko sebe. pozz

upravo to.

treba razmotriti cinjenice a ne brzopleto donosit zakljucke
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 23:42
ma inace pijem 2 kave ujutro ali sam je izbacio kad sam pio dieet boost, uzimao sam u 4 sata popodne prije treninga,, jeo sam iskljucivo proteine 5 puta dnevno po manje obroke.. imam probleme sa anksioznocu pa je mozda to..nekazem da nevalja nego sam htjeo rec oprez sa tim!!!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 14:00
To ti je zbog problema sa anksioznošcu i to je normalna/ucestala reakcija kod ljudi sa inace povišenom anksioznošcu, zato i govorim da su suplementi te vrste zadnje smece koje ne vrijedi tog novca za nikakve rezultate i ovo sto ti se sada desilo. I to nema veze sa ovim suplementom koji si naveo , nego za apsolutno sve suplemente sa stimulansima. Uz to se i izgladnjujes, jer samo proteini nisu nikakav obrok, tak da nist cudno.
Kaj je najbolje prije par tjedana sam ti napisao da se ostavis tih smeca od preparata i primis ozbiljnog treninga jer jedino tako ces dobiti rezultate
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 21:01
pojedem ja recimo riže zobenih i badema, al pretezno proteine derem, kruh sam izbacio jer me ubija..imam puno sala na stomaku ubi me to sporo se topi.. nisam nikad gladan
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 21:08
salo nece otici preko noci..izbacivanje kruha je tek pocetak.
okani se tih magicnih tableta jer sa njima neces nista posebno postici,radije popij duplu kavu ako ti fali motivacije i ustedjet ces jos na novcima.
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 23:51
izbacio sam, pijem samo l carnitin,, danas sam popio kavu prije treninga i bilo je ok,, znam da to sporo ide ali neka cilj mi je dugorocan zdravo se hranit i trenirat,, nedam se,, hvala na savjetima.
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 07:34
naravno da se nedas i rezultati ce dolazit jedino ako gledas dugorocno. pozz
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.