New Posts New Posts RSS Feed - Opseg ruke
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Opseg ruke

 Post Reply Post Reply
Author
Igor04 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor04 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Opseg ruke
    Posted: 19 Veljaca 2008 at 21:18
Vecer! zanima me kako povecati volumen ruke u podrucju podlaktice? koje vjezbe da radim? Btw, unasam dovoljno proteina u sebe. Imam velika i jaka prsa a ruke mi izgledaju prilicno tanko (posebice podlaktica) pa ih i ne volim bas pokazivati. molim savjet!
Back to Top
Zver View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Location: Zimbabwe
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2008 at 12:44
kazi mi koliko radis ruke nedeljno koliko serija p[onavljanja sve sve sve pa cu ti reci 
Ako ljudi ne vide dobrotu u tvom srcu,VIDECE GA NEBO!(nemoj da budes veliki,budu ogroman)
Back to Top
Igor04 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor04 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2008 at 21:28
Nedeljno ruke radim 3 puta, prvi trening biceps, drugi trening triceps, treci trening ramena i podlakticu (npr. stavim ruku paralelno na ekstenziju te podizem i spustam saku gore, dolje). Volio bih da mi podlaktica raste u sirinu. 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2008 at 20:24

 okreni sake i prema gore...pa podizes uteg....zatim okrenes prema dolje...pa podizes opet uteg.....;)

Ne znam zasto bas moraju biti izolirane vjezbe....pokusaj ih aktivirati i kada radis neke druge vjezbe za ruke.... nije to toliko lose ne raditi samo jedan pokret

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2008 at 19:58

Originally posted by Igor04 Igor04 wrote:

Nedeljno ruke radim 3 puta, prvi trening biceps, drugi trening triceps, treci trening ramena i podlakticu (npr. stavim ruku paralelno na ekstenziju te podizem i spustam saku gore, dolje). Volio bih da mi podlaktica raste u sirinu. 
 

3 puta tjedno? I pretpostavljam svaki put jednak intenzitet i volumen?

3 puta tjedno ih raditi ima smisla u Full body treningu. EDIT: kako zbog slabije koncentracije kako zbog nejasno formuliranog posta autora (napisano je 3 puta tjedno ruke - dakle bic-tric cak i podlakt a onda slijedi da pojedini dio ruku odradjuje š tjedno) ispravljam se jer ovo sto sam napisao vrijedi kao komentar ako je odradjivao ruke (dakle bic-tric) 3 puta tjedno, dakle 3 treninga)

Ima toliko parametara koji se mogu mijenjati, dodavati, izbacivati tako da moras biti kreativan i imati volje za promjenama.

Ovako na brzinu, probaj super serije bic-tric (podlaktica buduci da je manja mis skupina moze se trenirati i cesce jer se oporavlja brze od ostalih skupina, jednako kao i listovi...)

Mala napomena; onaj tko posteno odradi zgibove zna sto je biceps, jednako vrijedi i za propadanja za prsa (vaznost tricepsa). hocu reci, ruke sudjeluju i u ostalim vjezbama vise nego sto msilis tako da im ipak daj nesto odmora i pokusaj ih ili odraditi zajedno (superserije) ili spojit s ostalim vecim skupinama, klasicni split...

Toliko zasad na temelju ovih sturih informacija koje si dao(za kompletnije savjete treba se znati cijeli trening, koje vjezbe, ponavljanja, prehrana itd...)!

 

Edited by Hammerstrength
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.