New Posts New Posts RSS Feed - Opet Skviki..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Opet Skviki..

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 13:04

Easy, easy Smile

Ja ne bih bacala ništa od toga, samo vlastitu frustraciju i brigu Wink

Skviki, jelovnike i aktivnosti na sunce!

I ne brini, sve ce se sredit, ocito nešto radiš krivo, a to ne možemo znat dok nam tocno ne predociš to što radiš Smile



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 13:09
ma niste me shvatili...

otišla je kila još jedna, ja si vizualno izgledam mršavije a mjere kažu drukcije.

ne razumijem

ja sam danas išla veselo na vagu i mjeriti se kad ono šok
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 13:29
dobro,ono je bila šala,ali nisi skužila, ocito!
ispricavam se,ako sam te povrijedila!
baci samo vagu,metar i ogledalo nemoj
poslušaj Gym,možda nekaj treba mijenjati
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 13:34
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

dobro,ono je bila šala,ali nisi skužila, ocito!
ispricavam se,ako sam te povrijedila!
baci samo vagu,metar i ogledalo nemoj
poslušaj Gym,možda nekaj treba mijenjati


ma sori kaj sam tak odreagirala..to je bilo u žaru živaca zbog centimetara :/

možda su mi se mišici samo napuhali jer vježbam 5 dana u komadu a sad mi je prvi dan odmora :/

al ono kaj je pozitivno... u mjesec i pol ošle 3 kile...

samo meni je to nekak sporoooo

p.s. hvala na podršci svima... ja tu moram doci malo kukati :) al to moram da ne odustanem :)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 13:39
ma,sve 5!
gle,svima se to dogadja!
i ja sam dosta tak stagnirala,pa sam cak i dobila koju kilu,a roba mi je padala s mene,a sad imam istu kilažu vec valjda godinu dana,a sve majice su mi premale!
dobro ti kaže Gym,napiši jelovnik i vježbe,pa ce ti strucne osobe,koregirati,kaj treba!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 13:40
Skviki riješi se vage....vaga te može samo unazaditi...ne mislim da je se riješiš zauvijek nego...barem 1 tjedno gledaj vagu....Evo ja ti mogu poslati slike kada sam imao 70 kila bez vježbanja...aktivnosti ...kada sam mršavio nisam jeo poslje 2,4 i kada sam se igrao sa životom..kako sam tada izgledao i sada sa 70 kila...važno je ogledalo slušaj gymku i babu.... psihicko stanje igra veliku ulogu...samo stani i razmisli koji ti je cilj...zašto se vaga ne krece...dali radiš nešto pogrešno? Mjenjaj igraj se sa tijelom ....nikada nije prekasno za napraviti promjenu....ali nikada...ostavi malo vagu na miru...vaga ne zna dali imaš tih cca 100kila masti..mišica..kosti....važno je ogledalo okvir u kojoj sebe vidiš..ako nisi zavovoljna u ogledalu..mijenjaj nešto...zabavi se bit je u tome :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 13:47
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Skviki riješi se vage....vaga te može samo unazaditi...ne mislim da je se riješiš zauvijek nego...barem 1 tjedno gledaj vagu....Evo ja ti mogu poslati slike kada sam imao 70 kila bez vježbanja...aktivnosti ...kada sam mršavio nisam jeo poslje 2,4 i kada sam se igrao sa životom..kako sam tada izgledao i sada sa 70 kila...važno je ogledalo slušaj gymku i babu.... psihicko stanje igra veliku ulogu...samo stani i razmisli koji ti je cilj...zašto se vaga ne krece...dali radiš nešto pogrešno? Mjenjaj igraj se sa tijelom ....nikada nije prekasno za napraviti promjenu....ali nikada...ostavi malo vagu na miru...vaga ne zna dali imaš tih cca 100kila masti..mišica..kosti....važno je ogledalo okvir u kojoj sebe vidiš..ako nisi zavovoljna u ogledalu..mijenjaj nešto...zabavi se bit je u tome :)


bejbe nisi skužio kaj pišem...

vaga se pomaknula..ali centimetri su otišli gore :/ kužiš... to mi nije jasno.
ja si izgledam bolje i odjeca mi bolje stoji a centimetri luduju :/
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 13:51
Ma skužio sam to..dao sam ti primjer samo....neka te to ne brine pa ta kilica...kilaža varira konstantno kod nekoga više kod nekoga manje...meni je evo stajalo na 71,5 2-3 dana i palo mi na 70 to sam uhvatio sada se nešto mjeriti...i samo mi bude ona krivo...znaš ...postoji ogledalo...ne moj se sekirati,pa u tome je bit ako se ti osjecajš dobro i da ti stoji bolje sve...što je tu loše?napravila si napredak... od mišica glava ne boli :) Ali ako ti sama po sebi ne vidiš pozitivu mjenjaj prehranu,vježbe...:)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 13:53
ocvrsnula si
ovak,zdravo seljacki,ja razmišljam da si malo napumpala mišice,ali imaš masti još,kužiš,kaj mislim?
možda zato ima više cm?!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 14:05
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

ocvrsnula si
ovak,zdravo seljacki,ja razmišljam da si malo napumpala mišice,ali imaš masti još,kužiš,kaj mislim?
možda zato ima više cm?!


možda :/


cudno to moje tijelo :))
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 14:08
znaš kaj sam ja skužila?!
pazi,imala sam 80kg na 163cm,dakle posla preko glave!
ali,najbolje rezultate sam dobila kad sam se mentalno opustila, dakle,polako,ako pravilno jedeš,i vježbaš,rezultati ce doci,nekome prije ,nekome kasnije,ali treba biti strpljiv.
to je po meni najteži dio,emocije,staviti pod kontrolu
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 14:09
Ako još uz to nauci uživati u tome...nema boljega :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 16:52
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

znaš kaj sam ja skužila?!
pazi,imala sam 80kg na 163cm,dakle posla preko glave!
ali,najbolje rezultate sam dobila kad sam se mentalno opustila, dakle,polako,ako pravilno jedeš,i vježbaš,rezultati ce doci,nekome prije ,nekome kasnije,ali treba biti strpljiv.
to je po meni najteži dio,emocije,staviti pod kontrolu


da :)) probat cu tako :)))
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 17:30
e,super,javi kak napreduješ!
pokušaj svaki dan u neko doba,ubaciti sve kaj si pojela u neku tablicu,i vidi kcal,pa prema tome dodaj ili odbaci.
nemoj panicariti ko ja npr. prije,više ne, ako pojedeš "nekaj kaj nebi smjela"
korigiraj drugi dan!
rezultati sigurno nece izostati!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 17:44
skviki slušaj babu što ti govori:))
vrlo je bitno opustiti se mentalno u tome svemu i ne biti konstantno u grcu, napetosti i stresu.
kad se opustiš lijepo jedeš i vježbaš rezultati sami dolaze vidjeti ceš i sama
Sretno
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2013 at 10:32
Originally posted by Skviki Skviki wrote:



otišla je kila još jedna, ja si vizualno izgledam mršavije a mjere kažu drukcije.



Pa ti valjda da si izgledaš savršeno, a da mjere kažu drukcije opet nebi bilo dobro Tongue

Tijelo nije svaki dan isto (pogotovo kod nas žena) niti mi sami sebe svaki dan doživljavamo isto (jer smo munjene Big smile). Uostalom, i to mjerenje može bit nepouzdano jer nekad stisnemo malo više, nekad olabavimo, nekad uhvatimo mrvicu gore ili dolje...

Kila je dolje, izgledaš si mršavije....sad je samo pitanje da li jedeš premalo/previše i da li dovoljno i dobro treniraš. Jer badava ti sve ako ponovo sve vratiš nazad, a nekako mi se cini da si malo klimava u tome. Odradiš dijetu ali ne usvojiš potrebne navike da održiš tu formu - e to je po meni najbitnije. Cak i nije tako teško skinut koliko je teško napravit taj klik i iz dijete se prebacit u zdravo održavanje.

I opusti se....cure su ti dobro rekle. Ništa od otpora, grca, živaca i straha. Gubljenje vremena i života....i prilike da napraviš što želiš.



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.