New Posts New Posts RSS Feed - Opet Skviki..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Opet Skviki..

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2013 at 19:16
Imaš punu potporu svih nas fitovaca, nemoj se brinuti to se svima nama dogadja da vaga ne mrda pa i par mjeseci.
Mjeri centimetre pogledaj u ogledalo i samo se drži plana i programa.
Sretno i javljaj nam se
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 09:20
Ma skviki možda samo teže kosti :))) 

Javljaj rezultate imaš podršku od svih nas :DD!!! Biti ce to rezultata samo daj si vremena!!! :))))))


Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 14:22
ma teže kosti my ass

fakat me to nervira

kaj vama vaga zna ne mrdati po par mjeseci??? fakat?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 20:08
stagnacija svima dodje samo te to ne bi trebalo toliko jako deprimirati nego je to znak da nešto pocneš mijenjati i polako eksperimentirati sa svojim tijelom.
Manje kalorija, cikliranje UH, više treninga, više kardia ... izabereš nešto od toga i malo probaš
Back to Top
MicaMaja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MicaMaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2013 at 07:24
Meni se u jednom trenutku, kad sam pocela ozbiljno trenirati povecala tjelesna masa Clown a centirmetri su mi se smanjili Smile

Ono što je bilo jako dobro je to da me moja trenerica upozorila na to i izmjerila mi je postotak masti u tijelu prije i nakon cca 3 mjeseca, pa sam eto bila sasvim OK s time :)

nego, ima jedna dobra poslovica, vidjam ju po netu, ide otprilike ovako: "Ako odustaneš to je siguran neuspjeh, a sve dok nastavljaš imaš šanse i da uspiješ"...

Drž se i ne odustaj :)
Back to Top
malenaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote malenaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2013 at 09:20
sretnooo SmileThumbs Up
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2013 at 11:09
Ja se ne opterecujem vagom baš previše....:P
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2013 at 19:48
hvala svima na podršci i lijepim rijecima.... sljedece vaganje i mjerenje 20.6. pa cemo vidjeti :/

dršte fige :(

Edited by Skviki - 02 Lipanj 2013 at 19:49
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 12:34
Dragi moji

eto mene opet. Danas se vagala. Vaga kaže 78 kila. Jedna kila ode dolje

(i dalje presporo ako mene pitate)

evo mjera

lijeva nadlaktica: 33 cm (bilo 33,3)
prsa: 102,2 cm (bilo 103,6 cm)
struk: 86 cm ( bilo 85.5 cm)...kak je ovo sad vece?????
trbuh (jastucici): 100,4 cm (bilo 100,5 cm)
guza i bokovi: 113 cm (bilo 112 cm)....????????
ispod guze i bokovi (valjda su i to bokovi... ): 106 cm(bilo 109,50 cm)
lijevo bedro:65,80 cm (bilo 65.50 cm) ????
lijeva natkoljenica:44,6 cm (bilo 44 cm) ??????
lijevi list: 40.5 cm (bilo 37,4 cm) ????
lijevi gležanj:25 cm (bilo 25,1 cm)

sad ja ovdje ništa ne razumijem!!

Back to Top
fit93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 12:49
Moj savjet, ostavi se vage i centimetara, uživaj u treninzima, nastoj se opcenito bolje osjecat u svojoj koži.
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 12:50
Originally posted by fit93 fit93 wrote:

Moj savjet, ostavi se vage i centimetara, uživaj u treninzima, nastoj se opcenito bolje osjecat u svojoj koži.


ostavi se vage i centimetara??

ne znam jesi li vidio ali tu pišem jer pokušavam skinuti kilograme i obujam

.. i malo je obeshrabrujuce kad vidiš da se vracaju a ti se ubijaš
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 12:52
baci vagu,baci metar!!
baci i ogledalo
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 12:55
kaj je vama ljudi?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 12:56
kaj bi nam bilo,sretni smo i zadovoljni i uživamo u životu!
a kaj je tebi?
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 13:00
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

kaj bi nam bilo,sretni smo i zadovoljni i uživamo u životu!
a kaj je tebi?


pa meni je to da sam tu došla napisati u cemu je problem jer zaista ne kužim ove centimetre sad.

uopce mi ovi postovi tipa "kaj te briga baci vagu i metar" ne trebaju.
Back to Top
fit93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 13:03
Mada, promjeni trening, uzmi pauzu, bitno je i cijelo psihofizicko stanje, pogotovo ako je došlo do blokade, možda da probaš sa cheat mealom, nešto promini da ubrzaš metabolizam... https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Kako-ubrzati-metabolizam.aspx
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.