New Posts New Posts RSS Feed - opet ja imam pitanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

opet ja imam pitanje

 Post Reply Post Reply
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: opet ja imam pitanje
    Posted: 09 Lipanj 2010 at 20:43
ovo sigurno negdje ima, ali nisam našla. ovako, treba mi konkretan primjer obroka s obzirom da cu sutra u teretanu oko š3,š4h(tad još nisam beaten up od umora), a ne oko 6-7, dakle nakon toga bih trebala pojesti još otprilike 2 obroka, veceru jel barem,a ne samo neš sitno radi nadoknade...pa kako da izgleda a da me ne deblja, je li odrezak piletine tanki i salata npr u redu? opcenito kad je teretana ujutro natašte ili nakon dorucka, može li se dalje jesti po uobicajenom planu, (dakle kad bi bila natašte poslje žitarice ili kad bi bila nakon dorucka navedeni primjer meso i salata) ili treba biti nešto drukcije? hvala
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 21:40
  ok je....gledaj sam da ti prvi obrok iza treninga sadrzi proteine i ugljikohidrate, ali ne meso i salata nego recimo meso i riža i salata ili integr tjestenina ili mozda grahorice u malo vecim kolicinama, grah, slanutak ko salata uz meso.....
A ak je nataste moze poslje žitarice ali trebalo bi više proteina neg jedan jogurt , bar 0,5
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 22:26
da li bi po tome, ako ne mogu baš kuhati, sendvic s tamnim ili integralnim krhom, povrcem i eventualno nemasnom purecom šunkom bio ok nakon tog vježbanja oko š4 ili? zbog dijela sugljikohidratima mislim. sam da pohvatam tih par pravila i necu više ovakve teme otvarat
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 22:46
 ma otvaraj ih ti dok ti nebu jasno:)
Pa ono, bi , bio bi ok.....ali punoooo sunke, ne 3 snitice, onak odrapi si 200 grama i narezi :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.