New Posts New Posts RSS Feed - Olimp nagradna igra - predloži i osvoji!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Olimp nagradna igra - predloži i osvoji!

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Olimp nagradna igra - predloži i osvoji!
    Posted: 14 Veljaca 2012 at 17:42
Nagradna igra za sve FITovce!

Tražimo lavinu ideja, kreativnih komentara kako nas poboljšati + želje za Olimp proizvodima! :)



Partner nagradne igre je Olimp Sport Nutrition koji osigurava fond nagrada. Nagrade su sportski dodaci prehrani po izboru pobjednika.

Što tražimo i koji su uvjeti?

Napišite koji proizvod Olimp Sport Nutrition-a bi najradije htjeli probati i zašto?
* Napišite ideju kako poboljšati fitness.com.hr portal, forum i web shop - 3 ideje tražimo - predložite nam nešto NOVO!
* Sve to pišete ovdje u ovoj forum temi!
* Ocjenjujemo originalnost, kreativnost te ideje kako nas poboljšati + želje za preukusnim Olimp proizvodima.

Okusite nove proizvode koji ce vam pomoci u procesu mršavljenja ili dobivanja mase + unaprijedimo iskustvo svim FITovicma na portalu, forumu i web shopu! :) 

Napravite malo istraživanje, predložite što nam nedostaje na portalu, što dodati na forum i kako osigurati još bolje iskustvo na web shopu. To može biti slika, kategorija, FAQ, vodic, proizvod - you name it! :)

Više o nagradnoj igri možete procitati ovdje.

Budite kreativni, pišite ideje u ovoj forum temi - dijelimo vrijedne nagrade! Wink


Edited by Zoki - 14 Veljaca 2012 at 18:19
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
kresosb View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kresosb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 07:31
Pozdrav
Mislim da bi trebali otvoriti rubriku sa pitanjima citatelja na koje dajete odgovore.
Back to Top
ccriderblues View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ccriderblues Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 07:57
Poštovanje,

Prolong Protein - 700 g i Creatine Xplode - 500 g bili bi moj izbor.

A sad na ideje...
PORTAL - pošto se radi o stranici koja se bavi fitnesom (profesionalno/rekreativno), možda bi bilo dobro da uvedete još jednu rubriku, a to je (nazovimo ga) FIT-trening. Dakle, radilo bi se o mjesecnom kalendaru s programom vježbanja podjeljenom po tjednima. Vrlo jednostavna stvarcica, inkorporirana na naslovnici s desne strane s mogucnošcu downloada kalendara u pdf ili word formatu.
U sklopu s tim, mogli bi takodjer otvoriti forum rubriku 'TRENING tjedna' gdje bi fitovci davali prijedloge ili napisali njihov trening, te na kraju/pocetkom tjedna izabrali 'NAJ trening' koji bi takodjer dobio svoj link na naslovnici odmah ispod mjesecnog kalendara.
Na FORUMU bi, takodjer, mogla doc još jedna nova rubrika pod nazivom 'FIT partner'. Radilo bi se o tom da novi ili stari fitovci pronadju e-partnera za trening, usporedjuju rezultate, komentiraju trening, vježbe, redoslijed vježbi...itd. Malo natjecateljskog duha uvijek dobro dodje i nevjerojatan je motivator. Tim više što se nije bazirano po sistemu nagradjivanja.
I zadnje, WEB shop - vec sam narucivala putem vašeg WEB shopa i stvarno je pregledan, jednostavan... Jedna stvar koja bi mogla poboljšati prodaju su komentari iliti osobna iskustva ljudi koji su isprobali navedeni proizvod. Znam da na forumu ljudi komentiraju svakakve proizvode, ali osobno iskustvo napisano ispod pojedinog proizvoda može biti vrlo dobra reklama. Jezgrovite, konkretne komentare administratori bi probrali i postavili u WEB shopu ispod opisa svakog proizvoda.

I to bi bilo to.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 13:38
Originally posted by kresosb kresosb wrote:

Pozdrav
Mislim da bi trebali otvoriti rubriku sa pitanjima citatelja na koje dajete odgovore.
Krešo, malo više trebaš napisati. Ovo je 1 prijedlog, mi tražimo 3 prijedloga + komentar koji Olimp proizvod bi najradije htio probati. Tongue
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 13:55
Prijedlozi za poboljšanje sajta:
1. ocjenjivanjepostova na forumu (jedan clan jedna ocjena) te prilikom pretrage bi bolje ocjenjeni postovi izlazili medju prvim rezultatima koliko god oni stari bili. a ne kao sada po vremenu
2. ocjenjivanje proizvoda iz shopa. te tako novi korisnici ne bi otvarali teme sa pitanjima 'koji protein kupiti' nego bi vec imali ocjenu korisnika te tako lakše izabrali. a vi bi mogli imati nešto tipa 'najprodavaniji artikli mjeseca i sl':)
3. više sadržaja o nekim ostalim sportovima a ne samo teretana i body building. Badminton, trcanje, tenis, odbojka, plivanje, nogomet itd. što se može igrati u dobrom društvu a super je aerobna aktivnost i rekreacija.
4. više informacija o nutritivnim vrijednosima namirnica
5. više natjecanja medju clanovima (transformiraj se) i naravno, nagrada za one koji su napravili najbolje rezultate:)
6. potpuniji popis teretana i ostalih rekreativnih centara sa ocjenama i komentarima korisnika
7. više recepata za vegeterijance i vegane

dosta za sad sad više nemam vremena za razmišljanje i tipkanje :)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 15:14
Ja bih htio probati Amino EAAnabol Explode Olimp, jer treniram boks svakodnevno, i ujutro radim s utezima snagu zbog priprema za prvenstvo koje je 08.03., i potrebno mi je nesto sto bi pomoglo sprijeciti katabolizam :)

Od promjena ja bih uveo sljedece:

Fitness PORTAL: Odvojio bih jedan sektor za rekreativce, a jedan za profesionalce, ili za aktivne sportase i neaktivne sportase.. Jer vidim da cesto na portalu kao i na forumu mnogi rekreativci pokusavaju kopirati programe prehrane i treninga profesionalaca, bez da imaju ikakvu bazu glede nutricionizma ili treninga.

Fitness FORUM: uveo bih direktan chat na kojem se mogu postavljati pitanja tako da se odmah dobije odgovor, tj. kao sto sam vidio na stranici bodybuilding.com, moze se imati chat sa "osobom", sto ustvari bude automatski pripremljen odgovor.

Fitness WEBSHOP: svakako bih stavio ponekad aukciju za neki najtrazeniji proizvod, tako da se ima prilike i dobit za manju cijenu. Tako bi se privuklo ljude na webshop.

Opcenito bih uveo jedan dio na fitness portalu, forumu i webshopu da je posvecen za dijabeticare, jer ih ima mnogo, a ne znaju sto smiju, a sto ne konzumirati.

Toliko od mene :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
kate123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kate123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 16:00
Poštovanje!!!!!

Kao prvo morate mi dat nagradu,kakvu takvu!!!!!!!!! PRIJETIM!!!!!!Angry
:)
Evo ovako najviše bi zelio probati Prolong protein.Razlozi su ti sto mi je bas potreban jedan sporotpustajuci protein kao obrok prije spavanja.Druga stvar,vec sam ga koristio i stvarno je odlicnog okusa i moram priznat da je i on bio razlog da sam napokon bio zadovoljan svojim izgledom.
Sada ga ne koristim jer financijski nemogu podnijeti toliki trosak,zato sad koristim Olimp Whey complex protein i super zadovoljan sam.Odlicna kombinacija okusa,kvalitete i pristupacne cijene.
Sto se tice portala Fitness.com.hr,mislim da tu ima mjesta za puno napretka.Kao prvo vise vijesti,volio bi i da je dizajn malo bolji...Vise slika,videa,NAGRADNIH IGARA kao sto je ova.
Ma po meni je tu sve vise manje super al bi volija da stalno vidim nove clanke,da redovito radite na novim stvarima.Puno ovih stranica o fitnessu ima iste clanke po 2 mjeseca bez ijednog novog,NEMOJTE NIKAD BIT JEDNI OD NJIH!
volija bi da ispod proizvoda na web shopu ljudi koji ih koriste mogu ocijeniti proizvod i dati neki svoj komentar tako da svi zainteresirani mogu saznat jos informacija prije nego li se odluce.
Bilo bi im puno lakse nego da pregledavaju forum i postavljaju pitanja.
Volia bi vise videa koji prikazuju vjezbe,pogotovo vjezbe gospodina Dalibora Petrinica koji ima sjajne vjezbe i koji se redovito trudi da pomogne nama vjezbacima.SVAKA MU CAST!!!Dajte mu jos vise prostora za clanke.
Volija bi da imam vise novosti koje bi volija vidit al stvarno nemam.Clap


ZELIM NAGRADUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!! Ma zelim Prolong Protein 700gr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Angry

Pozdrav!!!!!

Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 16:21
šta se tice proizvoda, proba bi taj prolong protein, pakovanje 700g.

šta se tice ideja, evo moje neke idejice:

1. pošto vecina ljudi na forumima pita kakve treninge da radi ako je pocetnik, kakvu hranu da jede, kako se koja vježba izvodi, bilo bi dobro da napravite sekciju gdje imaju kao "sample programs" sa ukljucenim programom vježbi, neki sample jelovnik i ilustracije ili videe kako se koja vježba izvodi, odjeljeno za pocetnike, rekreativce i one koji su razinu iznad rekreacije.

2. nebi bilo loše napravit neki chat applet da ljudi koji su online na forumu mogu i tu otic malo cavrljat.

3. isto tako kako dosta ljudi ovdje ima da su iz istog grada, pa vjerojatno i iz iste teretane, malo proširit izbor fitness centrova i napravit "matchmaking" sistem, npr. kad se netko registrira i odabere neznam xyz gym naprimjer, da mu se pojavi na sljedecoj stranici nakon registracije nešto tipa "sljedeci korisnici takodjer idu u xyz gym" te njihova imena sa foruma.

4. netko je vec spomenija rating sistem, i ja sam za to, ali samo za proizvode, ali uz rating da se ostavi i neki komentar.

eto, to je više manje to.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 16:57
Odlicni su vam savjeti i želje - samo nastavite! 
Naravno da možete doraditi / nadopuniti svoje savjete ako se kasnije necega sjetite. Thumbs Up

Nastavite - slušamo vas! Tongue
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
EllaSalinger View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaSalinger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 17:55
Pozdrav svima! :)
Ovako, prvo cu pohvaliti nagradnu igru,
Zatim krecem na svoj odabir proizvoda:
1. Creatine Magna Power - 120 kapsula: Treba mi neki dodatni boost energije, imam dosta obaveza i stalno moram biti u pokretu, a energije nikad previše :P :))
2. Thermo Speed Extreme - 120 kapsula: Ah, mi žene nebi bile žene da nam uvijek neki klinac ne smeta :P Malo s bokova, malo s trbušcica, pa kao ovaj proizvod bi bio od neke koristi :D Al ovo mi i nije tolko potrebno tako da je cisto da pohvalim proizvod. A i ono, ako dodje, dobro dodje :D :P
3. Whey Protein Complex 100% - 2,2 kg: Zar je potrebno objašnjavati zašto Whey? :D

I sad ideje...:
1. Baza recepata, koja bi bila formirana na slijedeci nacin - podjela na dorucak, rucak, veceru, medjuobrok, PreWM, PWM (što se tice zadnja 2, opet napomenuto u koje doba dana taj obrok odgovara s obzirom da neki više vole vježbati ujutro, neki popodne/navecer), a kod svakog recepta bi bila naznacena okvirna kalorijska vrijednost obroka
2. Month challenge: idejica mi je došla od Bodyrock.tv-a, znaci na pocetku svakog mjeseca imamo nekakav univerzalni plan prehrane i raspored treniranja (jedan za žene, drugi za muškarce). Taj plan slijedimo mjesec dana i zadnjeg dana u mjesecu se dijele dojmovi: koja hrana nas je dugo držala sitima, poslije koje hrane smo bili odmah gladni, koliko smo puta 'zgriješili' s hranom, kolko puta preskocili obrok/trening itd.
3. Fit Duel: svatko tko želi, dobije svog 'protivnika' (protivnike nalazimo u istim kategorijama: mršavljenje/definicija/masa) i natjecu se jedan protiv drugog tko ce svoje rezultate postici brže i kvalitetnije, na zdrav nacin. Jedan drugome nebi pomagali i davali savjete, vec bi se svatko za sebe trudio bit što bolji od svog protivnika... :P Ne znam, mene bi to jako motiviralo :D
4. Trening tjedna/mjeseca: Fitovci bi planirali svoje treninge, detaljno opisivali (fotografije, skice, videici i sl.), ukratko kako trening djeluje itd. i ostali bi glasali za najbolji trening (ideju sam dobila jer sam taj zadatak imala na fakultetu ovaj ponedjeljak :))
5. Motivacija: mjesto gdje ce svi dijeliti motivacijske poruke, price, stavljati slike koje nas motiviraju, gdje ce svi biti jedni drugima podrška (ali naravno, preglednije od foruma bi trebalo biti...)
6. Kako zapoceti: ljudi koji se žele baviti fitness disciplinama, a nemaju predodžbu o treninzima i prehrani, mogli bi zaviriti u ovaj univerzalni vodic po kojem bi Fitovci mogli sami složiti svoj plan prehrane i treninga prilagodjavajuci ga svojim potrebama i mogucnostima
7. Food to go: recepti za hranu koju možemo skuhati i uzeti sa sobom na fakultet/posao (a da se ne svodi uvijek na isto, da se može jesti kolko tolko hladno i da bude prakticno)
8. Healthy Fast Food: ovo je onako nekakva 'podrubrika' u receptima, gdje bi tražili zdrave alternative nezdravoj hrani (dobila sam recept za zdrave keksice od rogaca pa eto, od tud ideja :D)

Imala sam još par ideja dok sam se vracala kuci danas, ali sam bila tolko uzbudjena, da mi je ostatak ispario iz glave :P Sjetit cu se vec necega :D

I za kraj. podržavam ideju koju je iznio pepperedangus, 'spajanje' sa ljudima iz iste teretane, kvarta/grada, da se prošire krugovi poznanstava, da se nadju ljudi koji bi voljeli imati 'workout buddyja', podrška, natjecateljski duh 'u 4 oka', savjeti o prehrani onima koji nisu upoznati sa svim tim itd. :)

Toliko od mene, ZA SAD

...sjetila sam se još necega, nešto u stilu 'notifikacija' kada nam netko odgovori na post na forumu, kada nam komentira sliku ili blog itd
i da se sredi ono što i mjesec dana nakon komentiranja piše 'prije sat vremena' :P :)

ponovno nadopisujem dobro bi nam došla neka lista motivirajuce muzike. nešto onako za 'nabrijavanje' :D i opet ponavljam, ima svega na forumu, ali je to nepregledno, trebalo bi biti nešto u obliku clanka, pa sa listom glazbe (opet može biti podjela na žanrove)

Edited by EllaSalinger - 17 Veljaca 2012 at 18:48
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 18:52
A da se na portal stavi sekcija: kineziolog odgovara, fizioterapeut odg ili nutricionist odg, gdje cemo postavljati pitanja, na koja ce kompetentna osoba davati odgovore jednom tjedno.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2012 at 12:23
Pozdrav svima:)
lajk za nagradnu igru i pohvale onima koji su zaslužni za istu:)

Najradije bih probala
strong grip - koristit ce mi kod korištenja girji (raznih vježbi) i zgibova (imam šipku domaci uradak).
omega 3 - za ovaj proizvod ne treba puno pojašnjavat jednostavno njega trebaju svi.

ideje:
PORTAL
U kategoriju lifstyle ubaciti kategoriju nagradne igre, tako da budu sve na jednom mjestu da ne moraš tražiti po cijelom portalu nagradnu igru iz 2011 god. jer sve skupo oduzme ti to puno vremena.
FORUM
1.Uvela bih kategoriju trener, kineziolog, fizoterapeut u tu katergoriju  temu s pojedinim imenom i prezimenom istih gdje se postavljaju pitanja ilivideo treninzi. (tako nešto je sl. predložio davor 23, preduhitrio me s idejom, bravo davor23)
2. Uvela bih temu u vježbe. - gdje ce svatko moci postaviti video trening/vježbu ili foto trening/vježbu ( to ne ukljucuje slike vježbe/treninga skinute s googla)  i svaki mjesec i svako tromjesjecje/3mjeseca ocjeniti te iste treninge/ vježbe.
3. Uvela bih temu fitness roditelji gdje bi roditelji i strucnjaci izmenjivali iskustva vezano za vježbanje, hranu, pretilost, anoreksiju i naravno sportske uspjehe svoje djece i sl. Znamo da postoje razni portali o djeci ali oni se bave sa svim temama.
WEB SHOP
1.Bilo bi dobro kad bi postojala opcija da se sami možemo zabilježiti da koristimo pojedine proizvode sa web shopa.
2.Uvela bih prodaju  odjevnih predmeta (ljetnih majci, kapa i sl.) sa Vašim logom
   2a.  fitness.com.hr - najbolje mjesto na netu za aktivan i zdrav život
   2b.  fitness.com.hr - spali kalorije
   2c.  fitness.com.hr - apsolutna dominacija

Toliko od mene
pozdrav svimaSmile





Edited by njanja - 16 Veljaca 2012 at 13:28
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
Hunters View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hunters Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2012 at 14:55
Pozdrav. Evo da se i ja ukljucim u nagradnu igru, možda budem imao i nekakve koristi :D

Htio bih probati Profi Mass od Olimpa, da vidim kakve on daje rezultate. 
Nedavno sam narucio Gain Bolic pa baš i nisam zadovoljan ucinkom :/

1. Fitness.com.hr portal bih poboljšao na nacin da bih tražio, tj. dao nekoj strucnoj osobi da malo cešce objavljuje postove vezane uz treninge, nešto nacin da mu to bude posao. 
Kada osobe iznesu svoje stavove da ih on prokomentira, jel ipak svima nama je važno mišljenje od onoga koji zna. Znam da su novci uvijek problem, ali ne bih to morao biti neki veliki iznos za koji bi ta osoba morala raditi. Samo par sati posla na dan za "održavanje" portala na životu.
Još nešto što bih uveo na portal su aplikacije, add-onsi. Npr. da ima neki programcic u kojem si ti možeš zadati cilj, npr. povecanje mišicne mase na 95 kg do pocetka 8. mjeseca naprimjer, i onda te taj programcic redovito obavještava da popuniš svoju trenutnu kilažu, npr. svakog mjeseca, i onda dobijemo na kraju neki graf pa vidimo kako nam je tekao rast/pad.
2. Ideja za forum. Svi znamo da forumi, ako nisu veliki i vec poznati nisu baš najposjeceniji i uvijek je bio problem dovoditi ljude na njih, tako bih stavljao neke linkove koji vode direktno na forum i neka ljudi tamo traže savjete, pošto forum baš i nije najposjeceniji. Pa da mu malo dignemo aktivnost.
Takodjer bih uveo opcije da se osobe mogu okarakterizirati laganim klikova svog miša, prilikom registracije da mora ispuniti formular u koje iznosi svoje stavove, koliko puta tjedno vježba, trenutni kilažu.
3.Ideja za web shop. Uveo bih neke "bodove" koje osobe dobivaju kad naruce proizvod, ili naprimjer neke clanske iskaznice koje kupci dobiju prilikom prve kupnje, i svakom iducom kupnjom zaradjuju bodove koji im sjedaju na tu karticu, i onda se ti bodovi mogu mijenjati za neke simbolicne poklone. Npr. shakeri, rukavice, ili poklon bonovi, popusti koje bi mogli pokloniti drugim osobama.

Hvala puno Olimpu na pruženoj mogucnosti za "besplatnu" zaradu, lijep pozdrav.

Nadam se da cu osvojiti nešto.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2012 at 16:49
evo da i ja recen par stvari
1.sta se tice web shopa rating proizvoda i komentari ispod proizvoda bi bili potrebni pa nebi neko otvara na forum tene tipa da uzmen whey od ovog ili onog proizvodaca,isto tako ka sta je kolega povise reka bodovi,naprimjer na svakih 10 kuna 1 bod i tako skupljas bodove i svaki bod recimo vridi 1 kunu ko potrosi recimo 1000kn dobije 100 bodova i u nekoj iducoj kupnji ostvaruje popust od 100 kuna ako zeli iskoristit te bodove.
2.sta se tice foruma isto bi napravija neke izmjene,pocnimo od laksih,profilnu sliku da je veca,da se direktno mogu stavljat slike i videa u temi bez da se prvo uploada na myfrog i sl.
potjelija bi forum u drukcije podforume recimo zasebno da bude ka najvece stavke stavike ,,povecanje misicne mase" i ,,mrsavljenje" pa bi nekako bilo preglednije jer bi svako trazija sta mu triba pa u povecanje misicne mase stavit podforume kao sta su prehrana i recepti pa neka ljudi koji su na masi pisu sta jedu koliko i sl,vjezbe i programi za povecanje mase pa ljudi nek pisu o tome a ko oce trazit bilo bi preglednije,... u mesavljenje bi stavija vjezbe i programi za mrsavljenje ,dijete i niskokaloricni recepti.pa posebno bi odvojia podforum za ostale sportove i aktivnosti tipa ples,kosarka,nogomet i sve ostalo.. sta se tice podforuma vjezbanje i vjezbe to bi sve spojia . sta se tice tog direktnog chata podrzavan ali nesmatran neophodnin (iako bi prochata za zikonWink). sta se tice tema mozda bi bilo dobro da mozes dodat neke teme za favorite pa da budu prikazane prve na vrhu ili odma ispod sticky tema tako da ako se otvori nekoliko novih tema da netrazis i da sta te najvise zanima je tu.
sta se proizvoda koje bi tija probat tice izabra bi prolong protein i whey
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2012 at 21:02

Portal pa mislim da bi tu trebali ubaciti novu mogucnost, sliku na kojoj su oznaceni svi mišici i klikom na jedan mišic npr. Biceps dolazi se do stranice na kojoj su vježbe za biceps.

 

Forum ovdje bih kao mogucnost stavi pravljenje vlastitih grupa npr. Grupa za smanjenje kila , grupa powerlifter , grupa fitnessa itd. gdje bi se ljudi koji imaju isti cilj bolje informirali o prehrani i trenizima

 

Webshop na ovo su me potaknuli prosvjedi protiv ACTE i Anonymous, vidi se da dolazi kraj piratstvu. Citajuci dosta foruma uvidio sam da ljudi žele brze promjene.Svi se zanimaju za npr. P90X, Insanity, nezz Renatu Sopek i ostale. Mislim da bi trebali uvesti novu kategoriju , a to su DVD,CD kako god. Znaci u npr. P90X paketu se nalaze CD-i, plan prehrane , kalendar za pracenje napretka itd. puno je mogucnosti.

 

Suplementi :

 

Extreme Speed Shot – pošto su odlike mojega treninga brzina, eksplozivnost i mnogo kretanja mislim da bi mi ovaj SHOT možda dao više snage :D

 

Glucosamine Gold 1000 – evo pošto se vidi iz priloženog , mislim da bi mi ovo dosta pomoglo jer sam tek pocetnik i tijelo mi nije nauceno na ovakve napore



Edit: obrisan video jer sam pocinje pa mislim da smeta ekipi ovdje u temi. Mozes staviti u chat temu ili sl.



Edited by Zoki - 18 Veljaca 2012 at 01:52
Back to Top
Sitni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sitni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2012 at 21:22
bok ljudi
ja sam malo novi ovdje pa ak nešta zaje.. nemojte se uvrijedit ,ovo je i svojevrsno upoznavanje

sada od olimp sport nutrition proizvoda uzeo bih :
Whey Protein Komplex i Proffi Mass,zasto-pokušavam dobit malo mišica
e sad ideje
ovo je bio mali problem,jer kad sam se registrirao i malo pogledao okolo,skužio sam da ovom sajtu skoro ništa ne fali
no evo sto bih ja promijenio:
Portal-nezz,nekako mi je sve monotono,ja bih ubacio flash tv(onaj mali ekranic)na koji bi moglu pustati motivacijske videe koje bi fitovci sami izabrali
zasto-nezz za vas ljudi,ali ja svaki puta prije teretane odem na you tube i pogledam neki brutalni video da me nabrije,al dok nadjem neki dobar,vec me prodje zelja za vježbanjem
tako bi npr ljudi mogli predložiti neki video koji je njima dobar,da mi ostali ne lujamo po you tubeu ko muhe bez glave

Forum-sve najj,sve je pregledno,ima dosta kategorija,ali ja bih još ubacio neki odjeljak za slike,tipa Before and After slike,
kako smo izgledali prije i kako izgledamo sad i zahvaljijuci kojim treninzima,kojoj prehrani i kojim suplementima,
primjer,ja sad idem 3 razred srednje i imam 94 kg,a u prvome sam imao oko 117 kg -i to nakon dijete,
i na slikama me jednostavno nebi prepoznali,msm da bi to bilo bas fora

Web Shop-opet sve najj,frend mi nekad zna narcivat odavde,u shopu vam zbilja ima svega,od a do ž,samo nešto nisam uspio naci
vidite kako sam smrsavio preko 20 kg,sve su mi majice sad skroz rastegnute i ima lufta za još 1 osobu
sad(nemojte me mrzit) prije par dana sam narucio 3 prelude majice sa str Teretana Vijesti,
fora je u tome da bih ja to vjerojatno narucio od vas da ste ih imali,oni nemaju bas puno majica a kad bi vi u svom web shopu imali nesta ovako   http://www.illustratusmaximus.com/index.cfm/iron-asylum---majice od Jerry Becka
ljudi bi samo dolazili,ja bi doslovno ubio da imam neku ovaku majicu

to je to ljudi,ovaj cijela stranica je super,imate sve informacije koje bi blotko mogao poželjeti znati,
ovo su samo moji prijedlozi
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.