New Posts New Posts RSS Feed - olaa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

olaa

 Post Reply Post Reply
Author
deda28 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deda28 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: olaa
    Posted: 12 Rujan 2011 at 21:04
pozz svima ...ovo je divna stranica koju sam nasao... :)
neopisivo mi je drago da sam pronasao nekog realnog u stvarima gdje mi svi puno pametuju..
imam problem s kilama...udebljao sam se š0 kg i ne i de dole...
visok sam š82 a imam 90 kg...zasto...radim po cijeloj Europi i nikad nisam na jedno mjestu da bi mogao intenzivno trenirat...bavio sam se nogometom š5 godina...imam 29 godina i zelim bit zdrav i zgodan jos dok mogu i imam snage za sebe...molim savjet neki ...puno hvala...:))
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2011 at 22:25
pozdrav

Jesi li sada prestao putovati stalno ili jos zivis nomadskim zivotom? :) ak si barem po 2 il vise mjeseca negdje idi u teretane i vjezbaj ili i nema druge i uhvati se Insanitya i deri doma, po hotelima.....jedino i prehranu moras srediti, al uz sve obaveze ti to zaista moras silno zeljeti da ostanes ustrajan
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2011 at 15:36
pozdrav! 

Kao što je Phoenix rekao... ako želiš rezultate, moraš si to postaviti kao jedan od prioriteta.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2011 at 15:46
Dobrodošao!

Nedostatak vremena i možda neki nespretni uvjeti za trening su glavni izgovori za stajanje na istom, pogotovo što se treninga tice. Ali što sa onim što nas je i dovelo do skupljanja kila, sa hranom? Ne moraš biti na jednom mjestu da biš shvatio kako si se uopce doveo do sadašnjeg stanja i kako biš se mogao pravilno hranit, jel tako Wink

Ako si se bavio nogometom toliko, vjerojatno si nastavio jesti isto, a dosta smanjio potrošnju energije. Pronađi prvo u kojoj hrani je problem pa onda razmišljaj kako treninge uklopiti u raspored....inace, da je biti zdrav i zgodan lako, bez prolivenog znoja i pokoje žrtve , svi bi to bili Wink


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.