New Posts New Posts RSS Feed - cokoladno mlijeko
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

cokoladno mlijeko

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: cokoladno mlijeko
    Posted: 07 Travanj 2010 at 11:43
Pijete li ga?

Mene je zacudilo kada sam citala po forumima da je ovo mlijeko jako dobra zamjena za "recovery drink"-ove nakon treninga. Naravno, ono sa 0.9% m.m.

Malo mi je cudno kako cOKOLADNO mlijeko može biti dobro, ali never mind . Pijem ga uvijek poslije treninga (cca. 2dcl) i uvijek se osjecam bolje nakon što ga popijem

http://www.centar-zdravlja.net/zanimljivosti/š28š/cokoladno- mlijeko-za-sportase/

Edited by Freakusha
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 11:55
Da, da... ja uzmem cijelu litru poslije treninga.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 12:03
 a da jednostavno uzmete whey i dextrozu,ispast ce vas jeftinije nego litra tog mlika
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 12:05

Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

Pijete li ga?

Mene je zacudilo kada sam citala po forumima da je ovo mlijeko jako dobra zamjena za "recovery drink"-ove nakon treninga. Naravno, ono sa 0.9% m.m.

Malo mi je cudno kako cOKOLADNO mlijeko moµe biti dobro, ali never mind . Pijem ga uvijek poslije treninga (cca. 2dcl) i uvijek se osjecam bolje nakon ±to ga popijem

http://www.centar-zdravlja.net/zanimljivosti/š28š/cokoladno- mlijeko-za-sportase/
 

dobro je poslije treninga ako nemas whey i dex...ta 2 dcl su mi malo (7-8 g proteina)...ja strusim litru hehe

 

Rijeąeno na PM.
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 13:40
Buahahahahha... Da litru . I kad sam pila proteine - pila sam 200ml tj. 300 (š50 prije i š50 poslije treninga) i to mi je bilo preprepreviše... Skoro sam se zbljuvala od tolko tekucine .
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 13:53
Znam ga ponekad popiti iza treninga, al to je rijetko jer mi whey + dextroza odradi svoje. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 16:42
 ako pijes proteine netreba ti to cokoladno mliko
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 21:23
Ajde mi molim vas recite za one koji ne piju proteine, koje su ustvari kombinacije za PWM, tj. umisto proteina i dekstroze naj, al ono baš NAJBOLJA CHANGE?


Thank U
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 21:30

 nista nemoze zamjenit whey+dex..

eventualno litra cokoladnog mlijeka ili bjelanjci i grožđice..

Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 22:59
 tako je ali se to sporije apsorbira nego whey.kate sta se bojis suplemenata u cemu je prolem jer kad pogledas isplativije je whey i dex nego nesto drugo
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 10:22

Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

Buahahahahha... Da litru . I kad sam pila proteine - pila sam 200ml tj. 300 (š50 prije i š50 poslije treninga) i to mi je bilo preprepreviše... Skoro sam se zbljuvala od tolko tekucine .
 

š50 ml na koliko wheya i dex?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 13:14
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ako pijes proteine netreba ti to cokoladno mliko


Ne pijem proteine više... Ipak su mi too much tj. previše novaca (makar realno gledajuci - jeftini su), ali pošto ne radim, nego sam u srednjoj školi - previše su mi. A cokoladno mlijeko mi stara kupuje, tako da...
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 13:16
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

Buahahahahha... Da litru . I kad sam pila proteine - pila sam 200ml tj. 300 (š50 prije i š50 poslije treninga) i to mi je bilo preprepreviše... Skoro sam se zbljuvala od tolko tekucine .
 


š50 ml na koliko wheya i dex?



E sad ne znam... Pila sam Herbalife daaavno prije (i nikad više ) pa mi je ostao onaj njihov shaker i ona njihova žlicica, pa sam na š50ml stavila š i pol žlicicu... Eventualno dvije... A dex nisam nikad pila...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 13:21
Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

Buahahahahha... Da litru . I kad sam pila proteine - pila sam 200ml tj. 300 (š50 prije i š50 poslije treninga) i to mi je bilo prepreprevi±e... Skoro sam se zbljuvala od tolko tekucine .
 


š50 ml na koliko wheya i dex?



E sad ne znam... Pila sam Herbalife daaavno prije (i nikad vi±e ) pa mi je ostao onaj njihov shaker i ona njihova µlicica, pa sam na š50ml stavila š i pol µlicicu... Eventualno dvije... A dex nisam nikad pila...
 

Herbalife...to je skupo ko nafta...

imas puno jeftinijih od tog herbalifea...i da imam 5-6 njihovih shakera...

Rijeąeno na PM.
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 13:29
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

Buahahahahha... Da litru . I kad sam pila proteine - pila sam 200ml tj. 300 (š50 prije i š50 poslije treninga) i to mi je bilo prepreprevi±e... Skoro sam se zbljuvala od tolko tekucine .
 


š50 ml na koliko wheya i dex?


E sad ne znam... Pila sam Herbalife daaavno prije (i nikad vi±e ) pa mi je ostao onaj njihov shaker i ona njihova µlicica, pa sam na š50ml stavila š i pol µlicicu... Eventualno dvije... A dex nisam nikad pila...
 


Herbalife...to je skupo ko nafta...


imas puno jeftinijih od tog herbalifea...i da imam 5-6 njihovih shakera...



Je, Herbalife je prepreskup... A i imam prijateljicu koja je dobila 5kg od njihovih shake-ova... Glavno da je platila š 000 i nešto kuna za sve te njihove "carobne" napitke
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 13:36
 pa herbalife je isto dobra stvar samo skupo previse,to je za celebrytije
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.