New Posts New Posts RSS Feed - Odlucila sam smrsaviti! :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Odlucila sam smrsaviti! :)

 Post Reply Post Reply
Author
astoria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote astoria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Odlucila sam smrsaviti! :)
    Posted: 06 Rujan 2016 at 18:00
Pozdrav svima!
Nova sam u svemu ovome pa mi treba vasa pomoc.
Od danas sam odlucila paziti na prehranu i poceti s vjezbanjem. U zadnje 3 godine sam se udebljala ko prava prasica, radila sam tada uredski posao i samo papala
E sad, frend mi je slozio prehranu, tj. "Posudio" mi svoju, po kojoj je, uz teretanu, fakat skinuo kile i doveo se u red.

Nikada nisam bila osoba od neke dobre kondicije, prije sam trcala tu i tamo a sad se popnem na prvi kat i izgubim dah.

E sad, glavni razlog otvaranja teme je u biti sva ova usputna pomoc koja mi treba.

Mislila sam se upisati u teretanu, imam doma i orbitrek a i zahtjevnog pesa koji voli duge setnje.

Sad, svako mi kaze drugacije. Neko kaze da idem u teretanu, neko da ne idem. Iskreno, ja bih krenula odmah ovaj tjedan, orbitrek mi je doma monoton za svakodnevno vjezbanje, a u teretani bi imala i veci izbor sprava i vecu podrsku novih ljudi a mozda bi si platila i vjezbanje s trenerom, cist za prvi mjesec dok ne pohvatam kak se koja vjezba radi.

Citanje foruma mi je ograniceno samo preko mobitela trenutno i ne mogu citati bas sve teme. Vjerojatno sve ovo sto sam napisala ili pitala ima vec po forumu.

Izradjuje li netko ovdje plan treninga ili da jednostavno potrazim po netu vjezbe za pocetnike u teretani? :D
Ima mozda neka dobra dusa koja isto planira upis u teretanu ili vec ide u fitness formu u hebrangovoj?
Back to Top
rziberi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Lipanj 2016
Location: zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rziberi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2016 at 11:18
Pozdrav
Cestitke na odlukama. Najteze je krenuti.
Teretana svakako. Iako nije neophodna realno gledajući prije ćeš se natjerati trenirati ako za to platiš 200 kn. S vremenom ti to udje u krv i pretvori u naviku.
Za pocetak ja bi radio full body. Imas dosta programa online. Bazira se na kompleksnim vjezbama koje uposljavaju najveći broj misica odjednom te sukladno trose i najvise kalorija te potiču lucenje svih onih kul hormona rasta, srece itd...
3 x full body i dva do tri puta tjedno HIIT na orbiteku. Guglaj HIIT trening.
Pazi na vagu korigiraj prehranu ovisno o rezultatima.
Sretno javi rezultate...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.