New Posts New Posts RSS Feed - Odlazak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Odlazak

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2009 at 21:57
  Hm...ma daj...pa nitko ne voli ozbiljne trenere...kud moraju vježbati...još ako je trener mrgud...;) Ko kaže da nisi ozbiljan u poslu ako si šaljiv..jedno ne iskljucuje drugo...opusti se malo....;)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2009 at 09:39
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Nisam mislila na tvoje...tvoji su mi simpaticni i maštoviti i uložila si truda da ih napišeš...i imaju poveznica sa našim nacinom života...uglavnom sviđaju mi se....;) Ali ima tu nekih drugih....mislim da svi znamo kojih... ;)


Konkretno koji?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2009 at 19:05
  Npr oni tipa...pred 2 god sam našla štene , sad je narastao u veliko crnog psa...tako sam sretna....;))) Znaš i ti koji....bolje nego ja...;)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2009 at 21:02
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Npr oni tipa...pred 2 god sam našla štene , sad je narastao u veliko crnog psa...tako sam sretna....;))) Znaš i ti koji....bolje nego ja...;)

Može link?

Ne treba ti biti bed. Pricajmo ko ljudi, konkretno..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2009 at 21:41
  cekaj da nađem..ali davno je to bilo...možda ste i pobrisali ne znam...;)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2009 at 21:47
  Ne mogu sada to nac...uglavnom bilo je uleta sa jednom recenicom koja nikakvog smisla nije imala...;) U zadnje vrijeme je ipak malo bolje...no necu niš komentirati previše-...jer ja nemam vremena u zadnje vrijeme za ništa tipkati...pa svaka cast svima koji su aktivniji...;)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2009 at 21:56
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Ne mogu sada to nac...uglavnom bilo je uleta sa jednom recenicom koja nikakvog smisla nije imala...;) U zadnje vrijeme je ipak malo bolje...no necu niš komentirati previše-...jer ja nemam vremena u zadnje vrijeme za ništa tipkati...pa svaka cast svima koji su aktivniji...;)


Nije bed. Slobodno javi ako naiđeš na post koji ne bi trebao biti na FIT blogu.
Slušamo sve i otvoreni smo za sve ideje. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.