New Posts New Posts RSS Feed - Odlazak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Odlazak

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 20:03
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

 š. Proširiti FAQ + dodati sticky teme u podforumima

ja sma za ovo i rado cu pomoci u realizaciji

p.s iako mi se druga tocka na prvi tren ucinila boljom, ipak je prva pametniji izbor


Ako jedna mora, i ja biram prvu.
Ali zašto bi morala biti samo jedna? :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 20:33
 Ako jedna mora, ja ostajem suzdržana  (vaga sam, ne mogu ja tu ništa, zapisano mi tako )
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 20:51
Originally posted by Lega Lega wrote:



Ako jedna mora, i ja biram prvu.
Ali zašto bi morala biti samo jedna? :)


Problem je u konstantnom ponavljanju jedno te istog.

Rađe bi da mi u podforumu "predstavite se" kažu svoje ime, odakle su i osnovni motiv / problem zbog kojeg su došli.
Ukoliko bi tamo predstavili svoj problem, mi bi ih tamo s par linkova na vec postojece teme / clanke / video uratke usmjerili i vjerojatno time riješili problem.

Mislim da FAQ + sticky teme su puno bolja varijanta.
   

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 21:02
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:



Ako jedna mora, i ja biram prvu.
Ali zašto bi morala biti samo jedna? :)


Problem je u konstantnom ponavljanju jedno te istog.
  

A ovak ce se to događat kroz postojece podforume.
  

Edited by Zoki
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 21:55
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:



Ako jedna mora, i ja biram prvu.
Ali zašto bi morala biti samo jedna? :)


Problem je u konstantnom ponavljanju jedno te istog.
  

A ovak ce se to događat kroz postojece podforume.
  



Kad uvedemo stickye, u njima cemo strogo naglasiti da ce sve novootvorene teme bitii obrisane ukoliko ce tražiti odgovor koji je vec objašnjen u stickyu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 22:07
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:



Ako jedna mora, i ja biram prvu.
Ali zašto bi morala biti samo jedna? :)


Problem je u konstantnom ponavljanju jedno te istog.
  

A ovak ce se to događat kroz postojece podforume.
  



Kad uvedemo stickye, u njima cemo strogo naglasiti da ce sve novootvorene teme bitii obrisane ukoliko ce tražiti odgovor koji je vec objašnjen u stickyu.

Može
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2009 at 17:24
 Ma da da..baš da vidimo i ovo...svaki put isto...moderatori bi trebali opominjati neke druge, a ne ljude tipa Thorna..koji ako i daju sarkasticne primjedbe, imaju i nekakvo znanje....;)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2009 at 17:37
Originally posted by dalila dalila wrote:

 Ma da da..baš da vidimo i ovo...svaki put isto...moderatori bi trebali opominjati neke druge, a ne ljude tipa Thorna..koji ako i daju sarkasticne primjedbe, imaju i nekakvo znanje....;)


na forumu je bitno što se napiše, ne što ti imaš u glavi skriveno!

ovo ne znaci da thorn nikad ne piše što zna, a zna
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2009 at 19:25
  Ily...budimo iskreni....oni kojima on nije napisaoo no što zna su pitali bezvezna pitanja i budimo realni ostati ce ovdje 3 dana... A Thorn ima kvalitetnih postova i cesto je ovdje.... I recimo meni je prvoj pomogao savjetom kad je trebalo... A isto tako bi i svima njima da ne ulete sa pitanjem bez da su bilo šta drugo procitali....;)

Druga stvar sa kojom se slažem da vecinom moderatori ne sudjeluju dovoljno u raspravama niti daju dovoljno savjeta....

A trece...oni blogovi stvarno nebi trebali biti blogovi u kojim pišeš bilo što...ima tamo ok stvari...ali isto tako ima stvari koje zaslužuju biti obrisane ako je ovo fitness blog....
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2009 at 19:50
Nije na nikome od nas da po prvome ili prvih par postova procjenjujemo koliko ce netko ostati na forumu i stoga se sarkazam u takvim slucajevima kao što je onaj incident sa herbalife-om bio, nece tolerirati!

Moderatori po meni sudjeluju sasvim dovoljno, problem je u malom broju ostalih aktivnih clanova, pa mi tu moramo kompenzirati! No kako je tako je sad, mi cemo se truditi da kompenziramo, iako to nije riješenje!

Blogovi ce biti sređeni
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2009 at 20:50
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
A trece...oni blogovi stvarno nebi trebali biti blogovi u kojim pišeš bilo što...ima tamo ok stvari...ali isto tako ima stvari koje zaslužuju biti obrisane ako je ovo fitness blog....


Pretpostavljam na što ciljaš, ali ponekad se i neke opce teme mogu povezati s tematikom prikladnom za ovaj site. Mislim - i fitness je tek sastavni dio života, a ne sve u životu.

Naravno, tu smo se skupili zbog istih interesa, slicnog životnog stila koji se temelji na tjelovježbi i zdravoj prehrani, ali nije loše koji put upravo iz ajmo reci "fit perspektive" pogledati kako te zdrave navike utjecu na preostale segmente naše svakodnevnice. Ako si primijetila, osobno uvijek nastojim to dvoje povezati.

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2009 at 22:15
  Nisam mislila na tvoje...tvoji su mi simpaticni i maštoviti i uložila si truda da ih napišeš...i imaju poveznica sa našim nacinom života...uglavnom sviđaju mi se....;) Ali ima tu nekih drugih....mislim da svi znamo kojih... ;)
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2009 at 23:01
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
Nisam mislila na tvoje...tvoji su mi simpaticni i maštoviti i uložila si truda da ih napišeš...i imaju poveznica sa našim nacinom života...uglavnom sviđaju mi se....;) Ali ima tu nekih drugih....mislim da svi znamo kojih... ;)


Sorry ak je tako djelovalo. Necu bit licemjer i izmotavat se; mislila sam da možda nekom smeta što nekako uvijek pocinjem sa malo opcenitijim stvarima i ne pišem o nekim programima treninga i sl.

Priznajem, mislila sam da si se referirala na moj blog i nije me smetala kritika. Dapace, pametan savjet zlata vrijedi, a drago mi je da onaj tko si uzme truda i procita neki od mojih tekstova da ponudi i svoje prijedloge o nekim novim temama za obraditi ili o eventualnim izmjenama u tekstu koje bi ga ucinile još boljim i korisnijim. Jednostavno,htjela sam ga, ajmo rec, opravdati= pojasniti , jer se, ono, stvarno trudim da ljudima prenesem neku smislenu poruku i da ih potaknem na razmišljanje o nekim promjenama nabolje a sve u smjeru životnog stila koji ovdje propagiramo.

Bio je to, dakle, Dalila, samo jedan mali misunderstanding .
I ti i ja smo malo manje konkretno branile svoje stavove pa je ispalo da se razilazimo u mišljenjima a kad ono - mislimo isto



Zdravica za izglađivanje nesporazuma:



Edited by Kate
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2009 at 23:09
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Ily...budimo iskreni....oni kojima on nije napisaoo no što zna su pitali bezvezna pitanja i budimo realni ostati ce ovdje 3 dana... A Thorn ima kvalitetnih postova i cesto je ovdje.... I recimo meni je prvoj pomogao savjetom kad je trebalo... A isto tako bi i svima njima da ne ulete sa pitanjem bez da su bilo šta drugo procitali....;)

Druga stvar sa kojom se slažem da vecinom moderatori ne sudjeluju dovoljno u raspravama niti daju dovoljno savjeta....

A trece...oni blogovi stvarno nebi trebali biti blogovi u kojim pišeš bilo što...ima tamo ok stvari...ali isto tako ima stvari koje zaslužuju biti obrisane ako je ovo fitness blog....

Amen.

Ovo je tako i naravno da ce svatko branit svoju stranu, al cinjenica je cinjenica.

Pa kad smo vec toliko kolegijalni i međusobno dobri, krasni, divni i želimo si pomoci hajdemo onda poštivati se međusobno i bit realni.


Ja moram samo jednu opasku uputit illyu kad vec vidim da je ovo otišli u svaštaru, ali mislim da on vec i sam zna za to.
To da se strašno promijenio otkako je postao moderator - ozbiljan (dakle humor ne dolazi u obzir pa kakav god bio), too much ufuran u posao moderatora i nekakvog poucavatelja fitnesa i ona druga rijec na U ali cu ja to prevest kao "pogled s visoka".
Znam da prije nisi bio takav dok sam te citao na onom forumu i uvijek sam konto da s ok lik spreman na zeku peku, istjerivanje nepravde i to, ono konto reko ajd super, mod ce bit jedan od "nas". Jbg...

Nisam ni ja savršen, hebote daleko od toga, nekad se i sam sebi zgadim i zacudim se šta radim al eto, takav sam kakav sam al bar se ne mijenjam.


Evo puse svima da se ne naljuti vaš ego unutri

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2009 at 00:22
  Treba uvesti smajl koji šalje pusu!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2009 at 10:48
Gledaj thorn, ja mislim od svog proucavanja fitness-a, prehrane i treninga napraviti profesiju koju cu raditi i voljeti citav život tako da, ne mogu biti pre ufuran što se mene tice!

Kao drugo, smatram da kao moderator trebam biti i nekakav uzor za ozbiljnost, a vi cete se dovoljno šaliti i bez mene, ne sumnjam! Jednostavno nemam vremena za šaliti se po forumu + vecina šala mi ne paše tipom i to je to!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.