New Posts New Posts RSS Feed - Odlazak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Odlazak

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2009 at 12:26
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

jesam li bar malo u pravu?



zato je forum - forum
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2009 at 13:30

Mi smo Sabor u malom


Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2009 at 15:03
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ali pogledaj sad svoj zadnji post u podforumu vježbanje!

to nije nacin da se doceka nekoga, sa sprdnjom i sarkazmom u vezi herbalife-a.. ili joj reci nešto kako spada ili nemoj ništa, jer ovako ceš samo otjerati nekoga!

i p.s nije sve samo crno i bijelo
 

Istina ali s druge strane moramo se i naucit bit malo manje osjetljivi i znat prihvatit kritiku i ako vec hocemo, odgovorit na nju...cura je dobila dobre savjete od drugih, nadam se da su poslužili...a na ovaj thornov post oko herbalife-a se ne mora ni obazirat ako smatra da je to što ona radi za nju dobro. On je samo dao svoje mišljenje o njemu - na svoj nacin  Je li ju cime uvrijedio ? Nije. Je li bio neugodan ili prost il nešto slicno? Nije. Je li mogao dat bolji savjet? Je, al ajde...sve je receno prije :))

Svi ovdje sami biramo što cemo prihvatit, a što ne, koga cemo poslušat, a koga preskocit, na što cemo reagirat, a što zanemarit je li tako?

Da sam ja na njenom mjestu i uvjerena da dobro radim ja bi se samo nasmijala na ovo, ili bi ga pitala da mi objasni što mu tu smeta, ili bi ga jednostavno zanemarila i procitala ostale savjete koje se slažu s nekom mojom slikom...uglavnom, sigurno nebi otišla.

Nebi htjela da sad ovo ispadne da ja branim Thorna, ne branim nikoga, samo smatram da dok nema nekog direktnog vrijeđanja ne moramo bit baš tako kruti i ozbiljni

jesam li bar malo u pravu?


Upravo mi uze rijec iz usta.

Da sama marka i njezin macin distribucije i propagiranja i sljedbenici nemaju ovakav status kakav sad imaju u društvu onih koji malo muckaju glavom i promisle prije nego nasjednu na te fore, moj odgovor ne bi nimalo izgledao sarkastican zar ne?

Prema tome, cak i ti illy znaš da je herbalife sh*t i da prodaju muda pod bubrege i da su njihovi konuzumenti i prodavaci izvrgnuti podsmjehivanju pa si tako i reagirao cim si vidio šta sam napisao. To je u redu.

Bilo kako, može se dosta toga zakljuciti iz mog posta.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2009 at 15:36
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:



Da sama marka i njezin macin distribucije i propagiranja i sljedbenici nemaju ovakav status kakav sad imaju u društvu onih koji malo muckaju glavom i promisle prije nego nasjednu na te fore, moj odgovor ne bi nimalo izgledao sarkastican zar ne?

Prema tome, cak i ti illy znaš da je herbalife sh*t i da prodaju muda pod bubrege i da su njihovi konuzumenti i prodavaci izvrgnuti podsmjehivanju pa si tako i reagirao cim si vidio šta sam napisao. To je u redu.

Bilo kako, može se dosta toga zakljuciti iz mog posta.


Postoji u svijetu milijuni ljudi koji nisu educirani i svašta prihvacaju i kupuju.
Vjerujem da sve nas na neke nacine prodavaci "preveslaju" i u to sam siguran.

One koji nisu educirani, treba educirati!!!
Ne teba biti sarkastican i ismijavati nešto. Tu smo da pomažemo jedni drugima, i ukoliko ugledamo neke krive poteze ili nešto , tu smo da korigiramo i interveniramo međusobno.

Mnogi dan danas kupuju još l-carnitine i doma leže pred foteljama i misle da ce izgubiti salo. Njih ne treba podbadati!!!
Njih treba usmjeriti na pravi put i molim vas bez sarkasticnih komentara.
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2009 at 15:44
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:



Da sama marka i njezin macin distribucije i propagiranja i sljedbenici nemaju ovakav status kakav sad imaju u društvu onih koji malo muckaju glavom i promisle prije nego nasjednu na te fore, moj odgovor ne bi nimalo izgledao sarkastican zar ne?

Prema tome, cak i ti illy znaš da je herbalife sh*t i da prodaju muda pod bubrege i da su njihovi konuzumenti i prodavaci izvrgnuti podsmjehivanju pa si tako i reagirao cim si vidio šta sam napisao. To je u redu.

Bilo kako, može se dosta toga zakljuciti iz mog posta.


Postoji u svijetu milijuni ljudi koji nisu educirani i svašta prihvacaju i kupuju.
Vjerujem da sve nas na neke nacine prodavaci "preveslaju" i u to sam siguran.

One koji nisu educirani, treba educirati!!!
Ne teba biti sarkastican i ismijavati nešto. Tu smo da pomažemo jedni drugima, i ukoliko ugledamo neke krive poteze ili nešto , tu smo da korigiramo i interveniramo međusobno.

Mnogi dan danas kupuju još l-carnitine i doma leže pred foteljama i misle da ce izgubiti salo. Njih ne treba podbadati!!!
Njih treba usmjeriti na pravi put i molim vas bez sarkasticnih komentara.
 

 
tocno to, sarkazam se može koristiti u offtopicu i slicnome ali kad zbunjni pocetnik dođe, nema mjesta za takve fore

a thorn bolje da si napisao " herbalife je sh*t i da prodaju muda pod bubrege" - tvoj citat, nego ono što si napisao! ovo je barem koliko toliko razumljivo svakome, iako je dobro da elaboriraš, za što si mene prozivao ;)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2009 at 17:38
  @Zoki

Eto sad i vidiš ono što sam ti pokušavao objasnit na pmu u vezi muškog dijela.

Brisanje postova, baš kao moj današnji, vam definitivno ne ide u prilog privlacenju muškog dijela a pogotovo ne onog s drugog foruma. Poznavajuci prirodu muškog ponašanja to bi bar trebalo biti jasno.

Puno gore stvari su tamo preživjele i ne pamtim kad se brisao post a da stvarno nije bilo zasluženo.

Toliko o tome decki
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 09:03

 

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 

Brisanje postova, baš kao moj današnji, vam definitivno ne ide u prilog privlacenju muškog dijela a pogotovo ne onog s drugog foruma. Poznavajuci prirodu muškog ponašanja to bi bar trebalo biti jasno.

Puno gore stvari su tamo preživjele i ne pamtim kad se brisao post a da stvarno nije bilo zasluženo.

  

To je istina ali sad tu moramo uzet u obzir razliku između tih drugih foruma i ovog portala kojeg ovaj forum cini samo mali dio. Dakle, ne možemo uspoređivat jedan forum gdje je nekima veci cilj nadmudrivanje od davanja pametnih savjeta drugima i ovu stranicu koja se trudi da kroz razne clanke, blogove, i trud mnogih strucnjaka bude što kvalitetnija u tome. Tako da....priznajmo, neke razlike ipak tu mora biti

Iako treba imati mjeru, opet naglašavam - mislim da nije problem dok nema direktnog vrijeđanja i napada...

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

One koji nisu educirani, treba educirati!!!
Ne teba biti sarkastican i ismijavati nešto. Tu smo da pomažemo jedni drugima, i ukoliko ugledamo neke krive poteze ili nešto , tu smo da korigiramo i interveniramo međusobno.

 
  

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

  
tocno to, sarkazam se može koristiti u offtopicu i slicnome ali kad zbunjni pocetnik dođe, nema mjesta za takve fore

  

Tako je...ali još sam nešto primjetila  cim se neki zbunjeni pocetnik doceka sa "procitaj faq pa se javi", TAJ se više ne vrati . A s obzirom da nam je svima cilj tu educirati jedni druge što bolje, nebi li se i tu trebali malo više angažirati? Znam da je dosadno stalno ponavljati jedno te isto, i da su ljudi lijeni i sve bi na gotovo, i sami su krivi ako se ne potrude dalje, da faq i postoji da bi se prvo procitao.....znam znam, i ja tako mislim heh.......ali opet i to je neki nacin tjeranja ljudi, nije li? :)

Znam da je to praksa na ostalim forumima, ali znamo razliku

   

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 10:29
  Gym g, kroz F.A.Q ove i Stickye (kojih još nema u svakom podforumu) uštedimo vrijeme i sebi i onima koji trebaju savjete.

Nije efikasno i iziskuje dosta vremena i energije kada moraš svakom ponaosob objašanjavat osnove. Zato je ucinkovitije djelovati na veci broj ljudi sa manjom kolicinom resursa (teksta). Na kraju, i preglednije je.

A ono što ti predlažeš, a vidim i dosta prakticiraš bi bilo poželjnije u recimo podforumu Pocetnici jer tamo to nekako i prilici
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 10:42
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:



A ono što ti predlažeš, a vidim i dosta prakticiraš bi bilo poželjnije u recimo podforumu Pocetnici jer tamo to nekako i prilici


Problem s forumom "pocetnici" je taj da bi tamo vjerojatno bilo stvarno svakakvih pitanja - vezano za vježbe, prehrana, opremu i sl.

Pošto postoje vec podforumi - vježbanje, prehrana, ostale teme - bilo bi mi glupo da se takve teme ne smjeste tamo.

Opet , kako cemo okarakterizirati koja pitanja / teme bi tamo trebale ici..
U jednoj temi mogu postojati jednostavna te kompleksna pitanja -> sve u jednoj temi.

Nadalje.. svaki pocetnik ce postaviti svoje pitanje i opet ce im trebati odgovoriti, pretpostavljam da bi ta pitanja bila vrlo slicna odnosno gotovo jednaka.

Cilj nam je da sa FAQ podforumom odstranimo sva ponavljanja i gubljenje energije na konstantno iste odgovore.

Riješit cemo to sve sa proširenjem FAQ-a i sa sticky temama u ostalim podforumima.
Mislim da je to pravo riješenje.

Vi?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 10:57
  Znam zoki ali svejedno je i ovako nepregledno jer ne možeš raspoznati koja tema je ponavljanje jednog te istog a koja tema je malo zrelija i naprednija.

Nema se tu šta pretjerano razmišljati, pocetnik je pocetnik. Ne razlikuje brašno od wheya, ne zna šta je koja sprava u teretani, ne zna izvoditi temeljne vježbe, kuhinja mu je sci-fi, svi dodaci prehrani su otrov ili steroidi, misli da je klopanje junka pravi put dobivanja mase, za definiciju bi samo trcao itd...

Ugl, mislim da bi se vec prepoznali oni koji se smatraju pocetnicima.

Ono dođe u taj pdf pocetnici, iznese svoje litanije s mukama i problemima koje su vezane i za trening i za prehranu i suplemente jer on o tome baš i ne zna puno i onda netko nađe volje i odgovara itd.

Tako da onda ostale teme budu procišcene i ajmo rec level up.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 11:06

 Ma je decki, nije da niste u pravu..

Može Zoki, to zvuci dobro ;)

Onda ovdje, da zakljucim, samo možemo potaknut ljude da prvo nego što nešto pitaju procitaju FAQ i sticky-e gdje ce nac neka osnovna nacela, i onda da dođu sa konkretnim pitanjem i svim važnim podacima vezanim uz njega - tako cemo izbjec to slanje na FAQ ( i to dosadi ) i omogucit kvalitetan savjet.  Samo ne bježite, sudjelujte

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 11:20
Ajmo glasanje kako riješiti pocetnike:

š. Proširiti FAQ + dodati sticky teme u podforumima
2. kreirati podforum naziva "pocetnici"

Glasajte svi.
  

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 11:46
  A zašto ne može oboje?
(Neka pdf "Pocetnici" bude svojevrstan "Predstavi se" gdje ce ljudi ostaviti ovako nešto:


Puno problema, molim strucnu pomoc

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 13:17
Originally posted by Lega Lega wrote:

  A zašto ne može oboje?
(Neka pdf "Pocetnici" bude svojevrstan "Predstavi se" gdje ce ljudi ostaviti ovako nešto:


Puno problema, molim strucnu pomoc


+ š

Razbaštinili ste mi temu sunce vam vaš
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 15:59

 Eto nakon dugog vaganja ova 2 prijedloga na treningu to sam i ja smislila  I jedno i drugo ima svoje pozitivne i negativne strane, tako da sam na 50:50 - onda je najbolje da bude oboje, dakle

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 17:06
 š. Proširiti FAQ + dodati sticky teme u podforumima

ja sma za ovo i rado cu pomoci u realizaciji

p.s iako mi se druga tocka na prvi tren ucinila boljom, ipak je prva pametniji izbor
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.