New Posts New Posts RSS Feed - Odlazak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Odlazak

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Odlazak
    Posted: 02 Rujan 2009 at 16:40
Prije svega želim dati do znanja zokiju da ne briše ovu temu jer je sve prema pravilima i kao što dobro znam, ovo je slobodna zemlja, internet il šta vec. Kome se ne sviđa ne mora citati i neka otvori svoju temu i tamo piše što god hoce. Dakle u OFFTOPICU smo i tu pripada sljedece što cu reci.

  Naime, poucen i ovim današnjim primjerom koji je kulminirao sa (još jednom) besmislenom prepirkom s osobama koje definitivno nemaju pojma o bodibildingu, odlucio sam se za sljedeci osvrt (dakle dajem svoje viđenje trenutnog stanja i u tome mi nitko ne može ništa):

-blog dio ove stranice postaje prava sramota buduci da se pretvara u nešto za što nije predviđen. Promjene koje su se najavljivale nisu se ispunile i dakako da onda nemam ni volju pisati kad znam da ce me vec neka žalopojka preteci i cijela stvar ce se pretvorit u "grupu za podršku i razumijevanje"

-forumski dio također nije ispunio ocekivanja.
a) Pocetnici i dalje dolaze sa pitanjima na koja vec postoje odgovori ali su oni lijeni ih potražiti. FAQ dio dakle ne ispunjava ocekivanja.

b) Slaba aktivnost moderatora u raspravama, osim onih u kojima treba konkretno mene popljuvat. Konacno, imali smo i nedavno mali incident sa illyem koji nije dobro prihvatio moj nacin zahebancije i sve je krenulo nizbrdo jer nije bio aktivan duže vrijeme.

c) Slaba aktivnost mnogobrojnih reganih clanova, posebno muškog dijela.

d) Rasprave kao ova današanja u temi Dodaci prehrani->Cink obicno završe osudom onoga koji pokuša iznijet logicne zakljucke

e) Slabo se cijeni kvalitetno napisani post. Naime govoreci za sebe prvenstveno, uza sve svoje obveze ipak se nađe vremena i formulira post koji drugima može itekako pomoci. Koliko je takvih bilo ne mogu ni izbrojit.

f) Udruživanje od strane istomišljenika s ciljem omalovažavanja druge osobe bez objektivne rasprave. Ta ista osoba koju se napadne ostane sama jer drugi dakako ili ne razumiju dovoljno raspravu ili nemaju cojones da to ucine. POINT: nedostatak strucnih ljudi na forumu.

g) Konacno, kad se sve uzme u obzir, kad za sve ono što si ucinio za ovaj forum ne dobiješ poštovanje, onda je vrijeme da odustaneš i prepustiš ih sebi samima neka se kolju, uživaju u svom neiskustvu i neznanju, i neka izgledaju onako kako izgledaju jer drukcije ne mogu.

Ovaj forum ima i dobrih strana, a to je nekolicina mind open ljudi punih raumijevanja i želje za suradnjom i međusobnom pomoci i želje za usavršavanjem znanja. Zbog takvih se uvijek isplati sjest za komp i napisati koju rijec.

Lijep pozdrav i doviđorno!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2009 at 17:56

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Ovaj forum ima i dobrih strana, a to je nekolicina mind open ljudi punih raumijevanja i želje za suradnjom i međusobnom pomoci i želje za usavršavanjem znanja. Zbog takvih se uvijek isplati sjest za komp i napisati koju rijec.

Lijep pozdrav i doviđorno!

Zbog takvih i sjedni za komp i napiši koju rijec.

Pratila sam ovu raspravu od pocetka i mislim da nije bilo potrebe za takvim reakcijama s nicije strane. Cilj ovog foruma je jedna kvalitetna rasprava i tu uvažavanje treba biti na prvom mjestu. Treba se poštovati i onaj sa više osobnog iskustva i znanja, ali i onaj sa manje. Nitko ne zna sve, ionako nas stalno vozaju sa tim podacima šta se smije, šta ne, kad i koliko. Ako covjek s necim ima iskustva, poslušajmo ga i odlucimo sami hocemo li to primijeniti na sebi ili ne...bez vrijeđanja. Ako covjek nema iskustva, objasnimo mu na lijepi nacin ono što znamo pa nek se sam dalje potrudi proucavat i vidi da li mu to odgovara ..opet bez vrijeđanja. Knjige su jedno, iskustvo je drugo. Kod nekog ce nešto napravit štetu - kod nekog nece. U ništa ne možemo bit š00% sigurni i zato nema potrebe za napadima.

Da ima malo ljudi ukljucenih u rasprave, ima, pogotovo u odnosu na ostale forume. Opravdavam to ljetom i nadam se da ce se stanje popravit.

Iako sam prilicno nova Thorn, gušt mi je citat tvoje postove (one bez nervozice ) i zato se nadam da je ovo kratkotrajno, ionako nas je malo :)

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2009 at 19:48
Thorn,

ti imaš naše poštovanje odnosno cijenimo tvoje prisustvo / sudjelovanje u raspravama i svaki tvoj post gdje je iznešena tvoja misao vezano za neku temu se ovdje cijeni. Tako da se ne bi složio s jednim dijelom posta.
Cijenimo tvoje komentare, tvoje savjete, no ponekad si zaradio od naše strane opomene jer nemamo namjeru stvarati "bitku" na ovom forumu.
Moraš shvatiti da u svim tematikama imaš pocetnike i one koji nisu pocetnici.

Mora postojati tolerancija kada razgovaramo s ljudima koji su se nedavno upoznali s fitness svijetom i ne znaju neke informacije koje mi iskusniji, koji smo u fitness industriji preko 7-š0god., poznajemo.

Uvijek sam za da se razmjenjuju iskustva / razna mišljenja, no uvijek se treba donijeti jedan zakljucak.

Thorn, ukoliko vidiš u nekim tematikama da neki clanovi foruma jednostavno "drže" svoju pricu i ne puštaju, normalno je izreci svoje mišljenje i u jedinstvenim situacijama ne izazivati bitku i jednostavno preseliti se u druge teme.

Vrlo je bitno da ovdje vlada sklad, ugodno ozracje, da postoje kvalitetni fitness / sportski / nutricionisticki savjeti, a ne da vlada agresija.

Sve pokušaje napada, od strane bilo kojeg clana ovog foruma, cemo sprijeciti.
Bio to pero, ždero ili bero... karikiram..

Dobrodošao si na ovaj forum, no molim da se osjeca ugodna zajednica i da ne bude konflikata.

A što se tice brisanja postova i sl. - napomenuo sam prije nego sam obrisao neke od postova da cu obrisati sav offtopic koji se svodio na privatna vrijeđanja. Mislim da to imam pravo jer sam to prethodno najavio i u skladu je s pravilnikom foruma.

Blog zajednica se razvija i razmatramo sve opcije kako bi poboljšali stvari. Blogovi su se pokrenuli u zadnje vrijeme i trenutacno nalazimo ideje kako motivirati ljude da pišu konstantno svoja iskustva i na taj nacin savjetuju ostale. Mislim da smo pronašli nacin. Oni koji ostaju ovdje ce to vidjeti.

Ako se i ti vratiš i ponašaš se kao svi ostali clanovi (svi se percipiraju jednako), vidjet ceš i ti.


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2009 at 15:37
 Strašno mi je žao ako je doviđorno, ali poštujem tvoju odluku i razumijem tvoje razloge.
citamo se lego na nekim drugim mjestima

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Thorn,
ti imaš naše poštovanje odnosno cijenimo tvoje prisustvo / sudjelovanje u raspravama i svaki tvoj post gdje je iznešena tvoja misao vezano za neku temu se ovdje cijeni. Tako da se ne bi složio s jednim dijelom posta.

Slažem se!

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Mora postojati tolerancija kada razgovaramo s ljudima koji su se nedavno upoznali s fitness svijetom i ne znaju neke informacije koje mi iskusniji, koji smo u fitness industriji preko 7-š0god., poznajemo.

Uvijek sam za da se razmjenjuju iskustva / razna mišljenja, no uvijek se treba donijeti jedan zakljucak.

Nije da mu se uvlacim u guzicu, ali ako je netko ovdje bio spreman s pocetnicima razmjenjivati iskustva i razna mišljenja, to je bio Thorn. (i Gym_girl u zadnje vrijeme, ali to sad nije tema)
 
Jedna stvar je tolerancija s ljudima koji imaju manje znanja, a drugo je kada TI LJUDI raspravu svedu na plitko i osobno prepucavanje, zbog toga što im je Thorn poljuljao njihovo velicanstveno znanje i empirijske spoznaje o bodybuildingu.
Kada covjek ostane bez pravih argumenata, je*anje majke je najlakši odgovor


Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Thorn, ukoliko vidiš u nekim tematikama da neki clanovi foruma jednostavno "drže" svoju pricu i ne puštaju, normalno je izreci svoje mišljenje i u jedinstvenim situacijama ne izazivati bitku i jednostavno preseliti se u druge teme.

Kada bi barem onda administratori ili moderatori ocistili silne dezinformacije, to bi zaista bio jedini logican potez.
Ovako svako povlacenje iz rasprave djeluje kao prešutno odobravanje svih tih neistina, poluistina i gluposti, i na forumu ostaje za vijeke vijekova..

(Zoki, drsko bi bilo od mene da te podsjecam kako se ova stranica bavi ljudskim tijelom i zdravljem. Velika je odgovornost održavati takve informacije tocnima, pogotovo kada znamo da ima ljudi koji ce se necega uhvatiti kao baba rukohvata.)

Vjerujem da ce Illuvatar procitati ovu temu, pa cu iskoristiti ovu priliku da i njega pozdravim,
Ne mogu a da ne primijetim, dok nije postao moderator bilo ga je posvuda. pisao je  (odlicne) blogove i postove, sudjelovao u raspravama, pomogao i meni u sto stvari.
A otkako je moderator, vidio sam samo nekoliko postova, od kojih pola briše i opominje s nekoliko tjedana zakašnjenja.
Ako nisam u pravu ili postoji neki razlog za neaktivnost koji ja ne znam, ispricavam se!


Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Sve pokušaje napada, od strane bilo kojeg clana ovog foruma, cemo sprijeciti.
Bio to pero, ždero ili bero... karikiram..

Ipak sam dojma da ako su Pero i Ždero novi clanovi na forumu, radit ce se maksimalno u njihovu korist da se ne bi slucajno uvrijedili, a možda malo zanemariti objektivnu situaciju.
Zoki radi na promociji stranice, i taktika je ustvari odlicna - sjecam se kakvu sam ja ugodnu dobrodošlicu imao kada sam došao.
S druge strane, na racun novih clanova ovdje je možda nastradao onaj najkompetentniji.



Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Ako se i ti vratiš i ponašaš se kao svi ostali clanovi (svi se percipiraju jednako), vidjet ceš i ti.

Ova recenica mi je više kao "adios amigos" nego "daj ostani, pronaci cemo zajednicko rješenje".



Žao mi je što se ovo događa.
Osobno smatram da su Zoki i ekipa napravili ogroman posao unazad godinu dana, i napredak se svakako vidi.
što se tice communityja, definitivno postoje problemi koje treba popraviti, ali sam optimistican.

U zadnja dva mjeseca sam stalno na putu, bio sam odsutan s foruma, pa ne znam tocno što se to dogodilo.
Ali znam na što se Thorn žalio vec mnogo puta i ocito se nije mogao pronaci neki zajednicki jezik.

Volio bih da ostane, jer mi je i on kao i ovaj forum postao dio svakodnevnice, ali ako je ovo zbogom onda mu želim sve najbolje i hvala mu na svim rijecima podrške koje je tokom godina meni uputio.

Živio!


Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2009 at 20:38
Originally posted by Lega Lega wrote:

 Žao mi je što se ovo događa.Osobno smatram da su Zoki i ekipa napravili ogroman posao unazad godinu dana, i napredak se svakako vidi. što se tice communityja, definitivno postoje problemi koje treba popraviti, ali sam optimistican.U zadnja dva mjeseca sam stalno na putu, bio sam odsutan s foruma, pa ne znam tocno što se to dogodilo.Ali znam na što se Thorn žalio vec mnogo puta i ocito se nije mogao pronaci neki zajednicki jezik.Volio bih da ostane, jer mi je i on kao i ovaj forum postao dio svakodnevnice, ali ako je ovo zbogom onda mu želim sve najbolje i hvala mu na svim rijecima podrške koje je tokom godina meni uputio.Živio!


Potpisujem Legine rijeci.
Također ne znam što se tocno dogodilo i o kakvom je sporu rijec, ali definitivno sam za sljedece:

š. Na ovom siteu treba vladati ugodna, prijateljska atmosfera. Tko zna neka pokaže znanje i pomogne, a tko ne zna, neka pita. Zoki,znam da je rad na siteu veliki posao i pohvaljujem pokretanje i rad na kvalitetnom sadržaju istoga.

2. Smatram da se Thorn dosta trudi u pomaganju drugima i komunikaciji s ljudima na Forumu, a vidi se da ima i zavidno znanje. Svaka mu cast što je uvijek spreman to znanje podijeliti s drugima, tako da, Thorn, nadam se da ceš nas još dugo uveseljavati svojim simpaticnim, duhovitim komentarima a i poucnim postovima.

Dakle, ljudi, BUDIMO EKIPA
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2009 at 20:40

Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

 Žao mi je što se ovo događa.Osobno smatram da su Zoki i ekipa napravili ogroman posao unazad godinu dana, i napredak se svakako vidi. što se tice communityja, definitivno postoje problemi koje treba popraviti, ali sam optimistican.U zadnja dva mjeseca sam stalno na putu, bio sam odsutan s foruma, pa ne znam tocno što se to dogodilo.Ali znam na što se Thorn žalio vec mnogo puta i ocito se nije mogao pronaci neki zajednicki jezik.Volio bih da ostane, jer mi je i on kao i ovaj forum postao dio svakodnevnice, ali ako je ovo zbogom onda mu želim sve najbolje i hvala mu na svim rijecima podrške koje je tokom godina meni uputio.Živio!


Potpisujem Legine rijeci.
Također ne znam što se tocno dogodilo i o kakvom je sporu rijec, ali definitivno sam za sljedece:

š. Na ovom siteu treba vladati ugodna, prijateljska atmosfera. Tko zna neka pokaže znanje i pomogne, a tko ne zna, neka pita. Zoki,znam da je rad na siteu veliki posao i pohvaljujem pokretanje i rad na kvalitetnom sadržaju istoga.

2. Smatram da se Thorn dosta trudi u pomaganju drugima i komunikaciji s ljudima na Forumu, a vidi se da ima i zavidno znanje. Svaka mu cast što je uvijek spreman to znanje podijeliti s drugima, tako da, Thorn, nadam se da ceš nas još dugo uveseljavati svojim simpaticnim, duhovitim komentarima a i poucnim postovima.

Dakle, ljudi, BUDIMO EKIPA
 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2009 at 21:06
Ma vratit ce se Thorn cim vidi da se Whey dijeli.... 
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2009 at 21:10
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Ma vratit ce se Thorn cim vidi da se Whey dijeli.... 

ma hoce
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2009 at 21:56
  Poznavajuci njega, a-a

Ne nakon ovog topica..
 

Edited by Lega
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2009 at 21:59
Originally posted by Lega Lega wrote:


Vjerujem da ce Illuvatar procitati ovu temu, pa cu iskoristiti ovu priliku da i njega pozdravim,
Ne mogu a da ne primijetim, dok nije postao moderator bilo ga je posvuda. pisao je  (odlicne) blogove i postove, sudjelovao u raspravama, pomogao i meni u sto stvari.
A otkako je moderator, vidio sam samo nekoliko postova, od kojih pola briše i opominje s nekoliko tjedana zakašnjenja.
Ako nisam u pravu ili postoji neki razlog za neaktivnost koji ja ne znam, ispricavam se!


Illy se ponudio da postane moderator foruma jer je želio pomoci i mi smo bili veoma zadovoljni ponudom i jednostavno nagradili kvalitetnog clana.
Od tog trenutka kada je Illy promaknut u fit moderatora, nikad nismo nikakav teret na njegova leđa bacali (Illy neka slobodno kaže kako se osjeca), jedino što smo zatražili da bude jednako kvalitetan i aktivan kao što je i bio. Illya smo ukljucili u još neke stvari mimo foruma, a to je da s nama stvara dodatne vrijednosti i predlaže sve svoje ideje kako bi poboljšali kompletnu komunikaciju / zajednicu.
Slobodno se Illuvatar ovdje javi i kaže osobno sve.


Thorn se uvrijedio nakon moje opomene kada je nazvao nekoliko ljudi ovdje kukcima ili tako nešto.. Nema razloga za takvim vrijeđanjem.
Nekolicina ljudi mi se preko PMa potužila na Thornovo ponašanje i zatim je slijedila moja opomena njemu i to da kažem : "veoma nježna".

Ukoliko se svi slažu, bilo bi lijepo da se Thorn vrati, ukljuci u nagradnu igru i tako nastavi svoju aktivnost na fitness.com.hr zajednici.

Ukoliko netko ima primjedbe na Thornovo ponašanje ili nešto slicno, molio bih da to ovdje javno raspravimo i riješimo stvari.
  

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2009 at 10:37
Originally posted by Lega Lega wrote:


Vjerujem da ce Illuvatar procitati ovu temu, pa cu iskoristiti ovu priliku da i njega pozdravim,
Ne mogu a da ne primijetim, dok nije postao moderator bilo ga je posvuda. pisao je  (odlicne) blogove i postove, sudjelovao u raspravama, pomogao i meni u sto stvari.
A otkako je moderator, vidio sam samo nekoliko postova, od kojih pola briše i opominje s nekoliko tjedana zakašnjenja.
Ako nisam u pravu ili postoji neki razlog za neaktivnost koji ja ne znam, ispricavam se!


Da se i ja oglasim kao moderator ovdje!

Moj razlog za neaktivnost od mjesec dana je bio poveca sportska ozljeda zbog koje sam bio onemogucen pisati!

Zadnja dva - tri dana sam recimo ostao bez neta pa sam iskoristio to vrijeme da letam po zagrebu i ugovaram si operaciju i pretrage!

Ono što u cemu je problem je neaktivnost clanova, znaci... j i kad sam tu.. ne želim uvjek odgovarati na sve teme jer moram pustiti i druge clanove da dođu do izražaja  i da se razvije što bolja komunikacija! I otkada sam mod, pišem samo postove koji su iskljucivo vezani uz temu, pa ti se možda cini manje, jer ne spamam


A što se thorna tice, on je vrijedan dio ove naše zajednice i ima dosta znanja te bi bilo šteta da ode! ponekad je malo žustar a rijetko i neprilikadan u komunikaciji ali tu smo mi moderatori da to moderiramo :D ! Znaci thorn, slobodno ostani, popravit cemo stvari s vremenom
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2009 at 11:05
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


A što se thorna tice, on je vrijedan dio ove naše zajednice i ima dosta znanja te bi bilo šteta da ode! ponekad je malo žustar a rijetko i neprilikadan u komunikaciji ali tu smo mi moderatori da to moderiramo :D ! Znaci thorn, slobodno ostani, popravit cemo stvari s vremenom

Vec sam objasnio zokiju kako stvari stoje sa ovom cijelom situacijom oko foruma i posebno oko bloga tako da nema potrebe opet sve ponavljat široj javnosti.

što se tice moje komunikacije - znam da se ovdje promice međusobna povezanost, tolerancija, pomaganje, sve je zeleno i žuto i uber krasno i prošarano cvjeticima, ali ponekad moraš reci istinu pa makar i bolila i bila neugodna. ako kažem suprotno lagat cu i gorit u paklu.

Najcešce se dogodi to da takav odgovor dobije cura, žena, deckic nebitno, koji prethodno ima stvorenu iskrivljenu sliku o sebi i fitnesu pa kad mu direkt kažeš kako stvari stoje, uvrijedi se jer to nije ono što je ocekivao i onda ja ispadnem baba roga a ostali mudro šute.


Nadam se da okrecemo novu stranicu što se tice foruma i bloga,

hell i`m in & out


Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2009 at 11:32
Ali pogledaj sad svoj zadnji post u podforumu vježbanje!

to nije nacin da se doceka nekoga, sa sprdnjom i sarkazmom u vezi herbalife-a.. ili joj reci nešto kako spada ili nemoj ništa, jer ovako ceš samo otjerati nekoga!

i p.s nije sve samo crno i bijelo
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2009 at 11:37
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ali pogledaj sad svoj zadnji post u podforumu vježbanje!

to nije nacin da se doceka nekoga, sa sprdnjom i sarkazmom u vezi herbalife-a.. ili joj reci nešto kako spada ili nemoj ništa, jer ovako ceš samo otjerati nekoga!

i p.s nije sve samo crno i bijelo

A gle, da je napisala whey ne bi ni a rekao,a  ovako je još samo dobro i prošla. Kupovina herbalifea ti je u rangu kupovine one sprave za trbušnjake sa tv shopa i naravno da tu nema mjesta zdravom razumu.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2009 at 11:47
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:


Vjerujem da ce Illuvatar procitati ovu temu, pa cu iskoristiti ovu priliku da i njega pozdravim,
Ne mogu a da ne primijetim, dok nije postao moderator bilo ga je posvuda. pisao je  (odlicne) blogove i postove, sudjelovao u raspravama, pomogao i meni u sto stvari.
A otkako je moderator, vidio sam samo nekoliko postova, od kojih pola briše i opominje s nekoliko tjedana zakašnjenja.
Ako nisam u pravu ili postoji neki razlog za neaktivnost koji ja ne znam, ispricavam se!


Moj razlog za neaktivnost od mjesec dana je bio poveca sportska ozljeda zbog koje sam bio onemogucen pisati!

Zadnja dva - tri dana sam recimo ostao bez neta pa sam iskoristio to vrijeme da letam po zagrebu i ugovaram si operaciju i pretrage!



Iako nisam ništa loše mislio, dužan sam ti ispriku!
Napisat ceš mi na pvt šta je..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2009 at 12:23

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ali pogledaj sad svoj zadnji post u podforumu vježbanje!

to nije nacin da se doceka nekoga, sa sprdnjom i sarkazmom u vezi herbalife-a.. ili joj reci nešto kako spada ili nemoj ništa, jer ovako ceš samo otjerati nekoga!

i p.s nije sve samo crno i bijelo
 

Istina ali s druge strane moramo se i naucit bit malo manje osjetljivi i znat prihvatit kritiku i ako vec hocemo, odgovorit na nju...cura je dobila dobre savjete od drugih, nadam se da su poslužili...a na ovaj thornov post oko herbalife-a se ne mora ni obazirat ako smatra da je to što ona radi za nju dobro. On je samo dao svoje mišljenje o njemu - na svoj nacin  Je li ju cime uvrijedio ? Nije. Je li bio neugodan ili prost il nešto slicno? Nije. Je li mogao dat bolji savjet? Je, al ajde...sve je receno prije :))

Svi ovdje sami biramo što cemo prihvatit, a što ne, koga cemo poslušat, a koga preskocit, na što cemo reagirat, a što zanemarit je li tako?

Da sam ja na njenom mjestu i uvjerena da dobro radim ja bi se samo nasmijala na ovo, ili bi ga pitala da mi objasni što mu tu smeta, ili bi ga jednostavno zanemarila i procitala ostale savjete koje se slažu s nekom mojom slikom...uglavnom, sigurno nebi otišla.

Nebi htjela da sad ovo ispadne da ja branim Thorna, ne branim nikoga, samo smatram da dok nema nekog direktnog vrijeđanja ne moramo bit baš tako kruti i ozbiljni

jesam li bar malo u pravu?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.