New Posts New Posts RSS Feed - Od dva komada do jednog !
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Od dva komada do jednog !

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
mariah89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariah89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 23:46
Pa dobro,ljudi su ti samo htjeli pomoc Ali eto,najbolje je na iskustvu naucit.Ako ti smatraš da je tako najbolje,onda samo daj
Back to Top
HappyGoose View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HappyGoose Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 23:56

nisu mi htjeli samo pomoc, ako je tako, onda se šx kaze, a ne 200 puta isto i još dodaje razno razne epitete, i vrijedjanja, a ja kad vratim onda sam s fejsbuka, i nedostojna dr.med titule (eh, kad bi znali kakvih dr.med ima.... )

no hvala svejedno!

Back to Top
HappyGoose View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HappyGoose Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 23:57
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

za muske se znalo govoriti: svasta majka rodi, a vojska obuce...

koje je ekvivalent izreke za zene, neznam...

 

 

Ajme, kako vrijedjaš.

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 00:40
 i takve poput tebe ce nam govoriti da ne uzimamo whey jer je to kemija...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 01:03
Originally posted by HappyGoose HappyGoose wrote:

nisu mi htjeli samo pomoc, ako je tako, onda se šx kaze, a ne 200 puta isto i još dodaje razno razne epitete, i vrijedjanja, a ja kad vratim onda sam s fejsbuka, i nedostojna dr.med titule (eh, kad bi znali kakvih dr.med ima.... )


no hvala svejedno!



Ništa od onoga biti pametniji i ne spuštati se na tuđi nivo ocito :), pricaj ti što hoceš ali pokazala si si svoju osobnost i odgoj što se mene tice... prebalavo za rane dvadesete NHF

a što se raznoraznih doktora tice, znaš kako se kaže, lako se uspoređivati s lošijim, probaj sa boljim
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
HappyGoose View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HappyGoose Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 01:29
 nisam tu na psihološkoj procijeni, a o svojoj osobnosti cu sudit sama i oni oko mene, a ne neko na forumu, tako da.... svejedno!
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 09:09
  Mislim da je bilo dosta prepiranja, ajde ti se vrati za tih par tjedana kao sto si i rekla pa cemo onda vidjeti rezultate i komentirati, sretno ti bilo!
Back to Top
irene.cari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote irene.cari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 09:25
Stvarno ljudi, nemojte se prepirat i vrijeđat bezveze...
HappyGoose je tako odlucila i to je stvar vlastitog
izbora... Tuđe mišljenje ju ne zanima pa je meni, osobno
sad cak i glupo što sam išta rekla

Sretno i javi rezultate   
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 11:48
Ekipa joj je dala savjete, ako ih ona ne želi i nece
poslušati, njezin problem
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 15:18
  Cek malo..zasto uopce netko tko ne zeli internet komunikaciju, savjete i komentare na svoje postove, uopce otvara ikakvu temu???!!??!!!??!

Sama svoj napredak moze pratiti i u ogledalu kod kuce ..
STeta dalje trosit tipkovnicu
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 16:10
Originally posted by HappyGoose HappyGoose wrote:

 nisam tu na psihološkoj procijeni, a o svojoj osobnosti cu sudit sama i oni oko mene, a ne neko na forumu, tako da.... svejedno!


upustila si se u komunikaciju i samim time je normalno da ljudi na osnovu tvoje komunikacije formiraju mišljenje, a ti pricaj što hoceš

i što strada kaže, ako vec znaš što želiš i ne želiš savjete ni ništa, zašto si otvarala temu?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
irene.cari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote irene.cari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 16:36
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by HappyGoose HappyGoose wrote:

 nisam tu na
psihološkoj procijeni, a o svojoj osobnosti cu sudit sama
i oni oko mene, a ne neko na forumu, tako da....
svejedno!


upustila si se u komunikaciju i samim time je normalno da
ljudi na osnovu tvoje komunikacije formiraju mišljenje, a
ti pricaj što hoceš

i što strada kaže, ako vec znaš što želiš i ne želiš
savjete ni ništa, zašto si otvarala temu?



Potpisujem!
Back to Top
nova03 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nova03 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 23:27
  meni nista nije jasno.
najprije ne vidim postove u kojoj se opisuje na kojoj je Happy cura dijeti.
ako je to tako grozna dijeta sa min. kalorija bas me zanima koliko ces Happy izdrzati, jer za promijeniti tijelo najprije treba promijeniti mozak ( vjeruj mi i sama sam u procesu)  a mozak se ne moze  promijeniti kampanjski. Mene zbilja fasciniraju ovi ljudi
 ( s kojima imam vrlo malo zajednickog po ovoj temi, puno  si mi ti bliza) , ali me fascinira njihovaa volja za zdravom prehranom i zdravim nacinom zivota. Meni to do sada uopce nije bilo u vidokrugu, ali mislim da mi je u glavi sazrilo da se zelim dovest u red pa koliko trebalo trebalo. Mozda sam u krivu, ali ako je i tebi u glavi ( i srcu naravno) postalo jasno da bi trebala voditi racuna o izgledu i prehrani, kako se onda mozes ljutiti na sve sta ti ljudi koji znaju o tome puno savjetuju? Kazem, nije mi jasno. A i nisam bas skuzila da su te vrijedali ( mozda ne mogu procitati sve postove, ne znam). Nego, ajde mi odgovori sta mislis o svemu, ja mislim da ti nije neizvedivo skinuti kile, a ruku na srce nisi u 2 tjedna dobila toliko pa ih neces ni skinuti. Ja sam u trudnoci isto dosla do stotke, pa se slilo nakon poroda š4 kg. ali na mojih š68 i dalje sam malo manji tenk. eto, toliko...

Back to Top
nova03 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nova03 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 23:31
  a joj da, ove uvrede sa uzrecicama i medicinom...
cuj, ti si u lako zapaljivim godinama, pocni uciti sta znaci okrenuti pilu naopako tj. kontra sebe. ja se na tvom mjestu nebi uvrijedila nego ispitala zasto je tvoj nacin prehrane "neidealan" u najmanju ruku.

hm....zelim mir u svijetu ( i dobar izgled)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2011 at 00:41
propustili ste bitno... cura bi se seksala... i to ne 20š4., nego sto prije. a to, sto ce se za kurac morati srusiti par puta i zavrsiti na infuziji (koja je otopljena dekstroza - UH, ako se ne varam), nebitno...
Back to Top
nova03 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nova03 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2011 at 01:02
  hm... nije to ni tako losa motivacija da nije debljina slojeviti problem...
Ne znam kako vi ali ja ne znam ni jednu buckicu koja je zavrsila na infuziji, obicno padaju mrsave, mi bucke odustajemo od izgladnjivanja daleko prije rusenja ( zato i jesmo bucke), zato sam i predlozila da proba ( iako i dalje ne vidim kakva je to dijeta, a u bolnicama je )????
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.